Aqua park,aqua polis-Впечатления

  • 2 473
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
 newsm78Всичко му е хубаво на Aqua parkа на Сл.бряг- само не можах да разбера защо при тези високи цени в баните нямаше топла вода?! Ние бяхме миналата година, сега вече може и да са решили този проблем... Дали още ровят из багажите на хорицата, за да проверяват да не би да внесеш някое сокче или сандвиче от друго място и да им подбиеш оборота?! Иначе забавлението е чудесно-не се усеща как минава времето ! sweating

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 402
Преди две години бяхме в Кушадасъ и там отидохме до техния аквапарк, след което ходихме в Сл.Бряг... Честно в Сл. Бряг адски се разочаровах... Ми то не е никакъв аквапарк в сравнение с онзи.... Просто пързалки  Sad Защо и тук не направят нещо гигантско и готино??? Не е к'вот да няма пари в БГ, особено пък по морето...

# 17
  • Мнения: 1 278
Ходили сме само на Аква парк в Слънчев бряг. Разочаровахме се с мъжа ми. Съоръженията са нови и много хубави, но всичко останало е просто смешно. Половината барове не работеха; седиш и чакаш половин за някакво парче пица и флегмата отсреща ти обяснява "Ами сега я правим". А защо, бе, джанам не сте я направили досега? Пише: Работно време - до 19 часа. В 18,30 спират водата. Извинявайте, друзя, ама аз този половин час за събиране на багажа си ли съм го платила? Добре, 18,30 да е, но го напишете!
Да продължавам ли... Детските басейни - с ледено студена вода. На душовете в съблекалните - познайте - пак студена вода.
А, бе... икономията икономична дело на всеки.
С две думи - цените са европейски, а качеството не отговаря!

# 18
  • Мнения: 3 376
Аз съм ходила 2 пъти на Слънчев бряг и 2та пъти останах с противоположни впечатления. Първият път много се накефих на водните пързалки - нали съм имала комунистическо детство и до скоро под "водна пързалка" си представях нещо значително по-малко и по-скучно от това в АкваПарк. Само че втория път тотално се разочаровах - на всяка пързалка имаше невероятно огромна опашка; абе за всичко се чакаше към половин час. И като сметнеш че са към 8 пързалки общо, за 4 часа минаваш по 1 път всяка пързалка или целия ден общо по 2 пъти всичко #Cussing out Водата ми беше прекалено хладна, а и с това чакане мокра каква простуда си лепнах просто не е истина. Сега бих отишла трети път само ако опашките са на половина (че и това е много). В противен случай цялото време отива в чакане.

Общи условия

Активация на акаунт