бирена мая и кърмене

  • 16 083
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 906
Аз от няколко дни пия безалкохолна бира, но не съм забелязала промяна  Rolling Eyes .

Много се запалих по тази бирена мая на таблетки, но това с увеличаването на апетита ме спира  Crazy . И без това имам да свалям още 7кг, остава и още да трупна  Mr. Green . Има ли мама, детпо не е напълняла от тях  Embarassed

# 16
  • Мнения: 2 401
Аз от няколко дни пия безалкохолна бира, но не съм забелязала промяна  Rolling Eyes .

Много се запалих по тази бирена мая на таблетки, но това с увеличаването на апетита ме спира  Crazy . И без това имам да свалям още 7кг, остава и още да трупна  Mr. Green . Има ли мама, детпо не е напълняла от тях  Embarassed
При мен нямаше такъф ефект, явно е индивидуално, така че можеш да пробваш. Simple Smile

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Честно казано, таблетките бирена мая ме карат да НЕ ям, виж като седна с биричка, няма как да пропусна някое мезенце  Embarassed

# 18
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Аз пиех доста бирена мая в продължение на няколко месеца. Не напълнях, даже напротив.
Косопадът ми мина много бързо, а и кожата ми се поизчисти, щото аз акнето от пубертета май до пенсия ще го влача.
А за кърмата има страхотен ефект при мен.

# 19
  • Мнения: 1 906
Може ли да покажете снимка или да дадете линк?

# 20
  • Мнения: 141
Здравейте,ве4е си я взех и пия.На опаковката пише,4е може да се вземат от 8-10 капсули на ден Shocked.на мен ли4но това ми се видя много.Вие по колко вземате??? newsm78

# 21
  • Мнения: 1 174
Ми аз вземам по 1-2 таблетки, пише че може и повече, но май е когато има нужда от сериозно засилване на организма  newsm78.

# 22
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Пих бирена мая за увеличване на кърмата и не съм напълняла нито ми се е яло повече.
Не е вредна изобщо и не е скъпа. Peace

# 23
  • Мнения: 141
След два дена вземане на бирената мая,усетих увели4аване на кърмата,но и на апетита  Peace,а може и да е съвпадение...

# 24
  • Мнения: 585
аз вземах 8-10 таблетки докато кърмех , не увеличаваше при мен апетита , но по принцип на много хора увеличава апетита и за това се предписва понякога

# 25
  • sofia
  • Мнения: 482
Да споделя и моя опит
- определено действа за увеличаване на кърмата (бях си я взела като хранителна добавка - витамини -  с цел подпомагане на организма, но я спрях - нямах нужда от препълнени гърди)
- чела съм тук от консултантите, че препоръчват с цел увеличение на лактацията прием 3х2 табл дневно
- пила съм я и преди да кърмя - не напълнях или не ми се увеличи апетита
- не мога да гарантирам за странични ефекти, като по-хубава коса, кожа или нокти
 

# 26
  • Мнения: 11 005
По темата за бирената мая и напълняването - от нея не се дебелее, само увеличава апетита. От там нататък от теб зависи дали ще напълнееш или не. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 490
ами определено мога да кажа, че ми се увеличи кърмата
- апетита също
- косата и кожата : няма разлика
- взимам по 1 таблетка на ден
- не съм качила килограми
-доволна съм

Simple Smile

# 28
  • Мнения: 941
пиех бирена мая в комбинация с летицин (за да не получа запушване)  - увеличи ми се кърмата значително, но и апетита....дажеи качих свалените кила след раждането  Embarassed

# 29
  • Мнения: 641
А дали безалкохолната бира има същият ефект? newsm78 Доста по-приятно се приема и не забравям ,както с таблетките Laughing

Мечтай си Mr. Green Mr. Green

На мен Джпката ми каза да пия по една биричка вечер за кърмата  Mr. Green
И аз си я послушах.

Общи условия

Активация на акаунт