За играта на Нестле-Живей активно!

  • 50 222
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 678
Добре ,де ти как разбра,че е стара опаковката,сравни ли я с новата?И по какво се различава.
Аз също работя в голям супермаркет и разговарях с доставчиците,не ми споменаха за нови опаковки.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 276
има и специални пликове, които се изпращат за тяхна сметка.
От Пикадили взех такъв, заедно с картонче, където да се попълнят данните.

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
На кой адрес изпращате пликовете?

# 33
  • Мнения: 84
На опаковките на участващите продукти има хранителен компас. Участниците изрязват от опаковките 5 хранителни компаса и ги изпращат на адрес София 1618, ПК 111, или изпращат цели опаковки, в случай, че материала на опаковката не позволява изрязване само на хранителния компас. Участниците посочват име, фамилия, точен адрес за доставка на наградата и телефон за връзка. Писма с пощенско клеймо преди 10 май и след 10 юли не участват в промоцията.

# 34
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте мами.Аз преди няколко дни изпратих, но май съм объркала нещата.Отидох до пощата и видях,че не съм преписала адреса на които да ги пратя.Разгледах опаковката на единя продукт и видях, че има някакъв адрес.Преписах го и го пратих.И сега видях, че е различен Sad Адреса на които го пратих е Нестле България АД бул. Европа 128 София 1360  И сега??Нови ли да пращам или тези ще ги препратят от там Rolling Eyes

# 35
  • Варна
  • Мнения: 276
Здравейте мами.Аз преди няколко дни изпратих, но май съм объркала нещата.Отидох до пощата и видях,че не съм преписала адреса на които да ги пратя.Разгледах опаковката на единя продукт и видях, че има някакъв адрес.Преписах го и го пратих.И сега видях, че е различен Sad Адреса на които го пратих е Нестле България АД бул. Европа 128 София 1360  И сега??Нови ли да пращам или тези ще ги препратят от там Rolling Eyes


можеш да опиташ да се обадиш на тел 070015557 (на цената на градски разговор за абонати на БТК) и да попиташ  Peace
успех!

п.с. аз пратих с техен самоадресиран плик, да видим.....

# 36
  • Варна
  • Мнения: 777
Сподели,моля те,от кое Пикадили си взе плика?

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Някой получи ли наградата си?

# 38
  • Хасково
  • Мнения: 592
Опаковки от Мура могат ли да се пращат Confused

# 39
  • Мнения: 1 080
от цитата на първа страница"общата стойност на 5 те продукта, чиито хранителни компаси или опаковки се изпращат, е по-малко от 1 лев" аз разбирам, че не може общата стойност на опаковките да е 1 лв. например 5 компаса от доза нескафе 2гр.

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Според мен може - в рекламата, която върви по телевизията със ситни букви пише - общата стойност да не бъде по-малко от 1лв. Не знам колко струва 1 дозичка 3*1, но със сигурност 5бройки струват повече от 1лв.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 276
Сподели,моля те,от кое Пикадили си взе плика?

от Пикадили Младост  Peace
но сигурно ги има и в останалите от веригата......

# 42
  • Варна
  • Мнения: 777
Благодаря,живея в този район.Утре ще отида за плик,дано имам късмет.

# 43
  • Мнения: 376
Вчера ходих в Пикадили Бургас, но нямаше пликове. Може би са свършили.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 535
И аз пуснах 1 плик преди около седмица...
Още никой не се е похвалил да е получил наградата... Дали ще започнат преди края на промоцията да ги изпращат  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт