Въпрос за обезкосмяването в 9-ия месец?

  • 5 486
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Никога не съм си правила кола маска,действам със самобръсначката,а  срам-несрам в деветия месец действаше............таткото...... Embarassed

# 16
  • Мнения: 263
Ако ти е за първи път, не е момента. Иначе защо не.Аз ходих последно 4 дни преди да родя (не че в Шейново не ми дръпнах една контра ей тъй за всеки случай #Cussing out).

# 17
  • Мнения: 1 354
Ако досега не си ходила никога, тепърва да отиваш не е добра идея точно в деветия месец. Ако пък си ходила и си знаеш колко ти понася, прецени си. Аз не бих отишла. Не само бременна. Там "работя" само със самобръсначка Laughing. Но то си зависи и от космите де. Друг е въпроса, че това може да ти го свършат идеално и в болницата. Умрели няма Mr. Green.


 Peace напълно подкрепям мнението на polin_a   Peace

# 18
  • Мнения: 1 733
След няколко дни влизам в 8 месец и продължавам да ходя на кола маска. Правя почти пълен интим. Не смятам да спирам, защото вече съм свикнала на болката и не ми прави чак такова впечатление. А и цялата процедура трае не повече от 5 минутки Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 085
По - добре да действаш със самобръсначката. Не се подлагай в 9 месец на коло маска, за да не родиш по - рано.

# 20
  • Мнения: 9 439
Не бих искувала да се подложа на кола маска в 9-я месец.Бих предпочела обезкосмяването в домашни условия.

# 21
  • Мнения: 2 236
Първият път на коло-маска там е доста болезнено.Иначе аз от години ходя на козметик и през бременността също.При моята козметичка редовно виждам бременни жени.И не съм усещала бебето да мърда по време на процедурата.ти сама ще прецениш.
П.П. На мен в болницата ми се зарадваха като видяха че отивам обезкосмена да раждам. Peace

# 22
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Със зор и акробатика се обезкосмявах сама с помощта на епилатора и самобръсначката.

# 23
  • софия
  • Мнения: 2 140
Кола маска на триъгълника си правя от години.И през
цялата бременност дори и в деветия месец пак си правя.
Нямам никакъв проблем .Но съм съгласна с момичетата,че
ако сега смяташ да я правиш за първи път не е най-удачно.

# 24
  • Мнения: 485
О определено пък аз на кола небих се подложила несъм чак такава мазохитка ( не че знам каква е болката при кола на по интимните части)
и на мене сега вече ми стана адски трудно да се обезкосмявам ама няма как ... и аз така какви ли не акробатични стойки удома в банята ама ... така ще е още 2 месеца ooooh!

# 25
  • Мнения: 998
И аз през късната бременност не съм ходила на кола-разчитах на собствените си
умения в домашни условия.

# 26
  • Мнения: 1 796
Ох,и на мен ми е проблем това обезкосмяване,стоя по 40 мин. в банята,ама защото съм шматка и ми е неудобно да ми помага таткото.Знам че звучи много глупаво,ама така е.Просто не знам нататък как ще се справям.

# 27
  • Мнения: 1 740
Със зор и акробатика се обезкосмявах сама с помощта на епилатора и самобръсначката.
и аз така процедирах.

# 28
  • Мнения: 1 085
П.П. На мен в болницата ми се зарадваха като видяха че отивам обезкосмена да раждам. Peace

Тъй като много се страхувах да не ми лепнат нещо и аз отидох абсолютно обезкосмена в родилното. Преди да тръгна за болницата, взех душ и се обръснах. Съпругът ми ми помогна, защото не можах сама да стигна навсякъде. Мои приятелки също постъпиха така.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 508
Може да си докараш контракции, недей бе жена...

Общи условия

Активация на акаунт