Sure check - възможно ли е?

  • 10 845
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Пак благодаря! Hug
Изнамерих си работа извън офиса и ще изляза за малко. Ще купя друг тест, друга марка, с лентичка например и ще ви информирам след 1-2 часа (ако ви интересува, де Blush)

# 16
  • Мнения: 118
Ами според мен е напълно възможно, тъй като при мен отрицателните тестове на същата фирма и след 10 минути и след 2 часа са си оставали отрицателни. Първата ми мнооого бледа втора черта е вече на почти 2,5 години. А относно закъснението - първият път на 3 ден от закъснението отчете бледа черта, а вторият път - преди дата на цикъла - ясна втора черта. Така че, успех и да е това, което искаш. Все ще се оправиш някак с малката разлика Simple Smile

# 17
  • Мнения: 9 439
Да,напълно е възможно.Айде пиши,моля те какво е показал теста.

# 18
  • Мнения: 207
При мен беше точно както го описваш, но с друг тест! Sure check не ми отчете бременността в по-ранен етап!

# 19
  • Мнения: 2 447
Мисля си ч е е възможно.Пиши после какво е показал другия тест.Ще се моля да е това,което искаш..

# 20
  • Мнения: 245
Възможно е, и пиши резултата от втория тест.

# 21
  • Мнения: 108
Да,да-и при мен беше така Grinning

# 22
  • Мнения: 485
Айде кажи и наистина дано да е това което ти искаш ! да не останеш разочарована ... Успех  Naughty

# 23
  • Мнения: 9 973
дано е желано бебе  Hug
според мен е полож.теста

# 24
  • Мнения: 2 334
Възможно е .Успех  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 44 120
успех...и да се похвалиш Wink

# 26
  • Мнения: 718
Зависи какво пише в упътването на теста. На моя пишеше да игнорирам всеки резултат след 10тата минута, но ако си заченала по-късно, възможно е тестът да не е отчел  Wink. Стискам палци  Peace

# 27
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз съм изключително недоволна от тази марка тестове. 4 дни след закъснението SureCheck беше  EFN , но тъй като бях с изключително редовен цикъл се усъмних и си направих втори, съвсем обикновен с лентичка, който беше  EFP, така че.....
Още повече, че при късната урина концентрацията на ЧГХ е по-малка, и е вероятно теста да е отреагирал по-късно.

# 28
  • Мнения: 3 641
Възможно е и на мен ми се появи много късно, с друг тест обаче.

# 29
  • Мнения: 9 439
Какво стана?Има ли радост?

Общи условия

Активация на акаунт