Замунда ме изхвърля...

  • 8 180
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 111
Кажете моля на непросветената - задължително ли се сийдват толкова мега/гигабайти колкото си свалил, че то аз така трябва три дни да сийдвам след като сваля един филм....Как го правите вие?

Аз постоянно сийдвам и това никак не ми пречи, много рядко ми трябва скоростта на качване за друго, тогава изключвам торент програмата и после пак я включвам. Не е задължително за сийдваш колкото си качил, няма такова правило, но колкото повече толкова по-добре. Ако станеш супер потребител имаш право и да задаваш заявки за торенти. Аз имах късмет преди 2 години и при първия опит се регистрирах.

# 16
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
При мен пък се получи много интересно - моя приятелка започна да влиза през акаунта ми от нейния си РС и си има рейтинг, различен от моя, все едно са 2 различни юзъра..много странно.. newsm78 Поне до сега не съм имала проблеми с това дублиране.

# 17
  • Мнения: 19 493
Момичета, много ви благодаря за отговорите - наистина ми помогнахте както винаги в този форум! А някои от посочените от вас торент сайтове са много интересни, вече имам няколко регистрации и изтеглих 2-3 филма. Също така сийдвам усърдно. Е, ще пробвам и замундата от време на време.....

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 193
Извинявайте за тъпия въпрос, но аз например свалям филми с FlashGet. Значи за да сийдвам, трябва тази програма да стои отворена, а не след като приключи тегленето да я затварям?  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 12 669
Извинявайте за тъпия въпрос, но аз например свалям филми с FlashGet. Значи за да сийдвам, трябва тази програма да стои отворена, а не след като приключи тегленето да я затварям?  Rolling Eyes

От къде сваляш с FlashGet. Там принципът е друг. Няма сийдване - то е при торентите. 

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 193
Трещерина, от Замундата свалям. Боже, нищо не разбирам. Явно заради това имам рейтинг 0.15.
На път съм да изхвърча от сайта  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 12 669
Да ти кажа и ти ме сбърка. Не знаех, че може от Замунда с FlashGet. Нямаш ли програма за сваляне на торенти.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 193
Имам и BitComet - ако това е програма за сваляне на торенти.

# 23
  • Мнения: 12 669
Имам и BitComet - ако това е програма за сваляне на торенти.

Да, и аз съм с тази.  Сваляш и оставяш да се сийдва. М... му, няма ли български думи за това. Руснаците са ги измислили.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 193
Благодаря ти Трещерина   bouquet
Обаче при мен се закучи работата - BitCometa-a ми не иска да тръгне. Май ще викам някой да оправя нещата.

# 25
  • Мнения: 4 111
Благодаря ти Трещерина   bouquet
Обаче при мен се закучи работата - BitCometa-a ми не иска да тръгне. Май ще викам някой да оправя нещата.

Във форума на Замунда има инструкции как да настроите основните торент програми: http://www.DMCA-removal-from-Google/forums.php?action=viewtopic&topicid=24835
Аз съм опитала всички и за мен най-добрата е µTorrent

# 26
  • Мнения: 3 634
Аз съм опитала всички и за мен най-добрата е µTorrent

И за мен! С Флашгета мисля пак можеш да сийдваш, със сигурност сваляш от торентите с по-новите версии. Не винаги това, което си свалил иска друг да го тегли. Когато сваляте вие сте пиъри. Броя на сийдъри и пиъри за даден файл може да видите през торент-програмата в отделна категория. Там може да видите с каква скорост сийдвате и колко мегабайта от вашия файл са сийдвани до момента.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 193
Благодаря ви, разгледах всичко и сега ще си изтегля µTorrent.

Общи условия

Активация на акаунт