''Парфюмни размисли и страсти'' 19

  • 16 806
  • 417
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 166
И аз това щях да кажа, само че Жаки как ще си донесе всички парфюми, ще трябва да плати на хамалин  Laughing

# 16
  • Мнения: 13 624
Ами то май единствените, които имам и ги няма тук са на Бритни. Всичко друго сте го пробвали може би
Или ще ги пръскам на Post-it`s

# 17
  • Мнения: 2 000
А вие кога мислите да се събирате,защото аз съм на работа Sad

# 18
  • Мнения: 13 624
Aз претенции нямам...понеделника ми е свободен ден

# 19
  • Мнения: 2 000
Aз претенции нямам...понеделника ми е свободен ден
сгаси кефа Mr. Green

# 20
  • Мнения: 214
Интересна темичка!Ще прочета всичко.Влизам само за да ви кажа,че бях на пазар и ми попадна новият на Антонио Бандерас-Blue Seduction. и понеже преди време едно момиче питаше за него и никой не и отговори,ако сега ни чете искам да и кажа:МНОГО МИ ХАРЕСА!Дори сега се чудя дали да си взема на Escada Into the blue или този.Много свеж аромат,много приятен,определено такава свежест търся за морски аромат,цена 25 лв траен изглежда и на финала има лека мъжка нотка. Blue Seduction
А и рекламката си я бива:
http://www.fragrantica.com/perfume/Antonio-Banderas/Blue-Seduction-3751.html

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 19:30 от Mi6i76

# 21
  • Мнения: 646
И аз това щях да кажа, само че Жаки как ще си донесе всички парфюми, ще трябва да плати на хамалин  Laughing
Joy

Жаки, и аз лятото залитам по сладости /пък и по всяко време, де/. Имам чувството, че тогава се развиват най-добре на кожата ми. Crazy

# 22
  • Мнения: 13 624
Aз на приятеля ми му бях подарила мъжкия Blue Seduction. Много е хубав парфюма. И шишенцето е много красиво

# 23
  • София
  • Мнения: 38 515
Аз го пробвах този на Бандерас на кожа, обаче почти нищо не усетих!
Нещо напоследък леките парфюми ми изфирясват за секунди.
Вчера се полях с Инканто Шайн и след 1 час нямаше нищо! Shocked
И днес със синия Ралф - същата работа!

По въпроса за JLo - искам всичкооо!

# 24
  • Мнения: 13 624
А аз като пробвах Инканто...за 5 мин. изчезна всичко от блотера! такова чудо не бях виждала....

# 25
  • Мнения: 2 000
Миши, този на Бандерас има много хубави отзиви-всички пишат,че е много секси аромат:)))Съставките също са му хубави,но дали е траен? Имаше само 1 мнение,че е траен Thinking Този също ми е страшноинтересен:)Бил като лека версия на Кутюр

http://www.fragrantica.com/perfume/Antonio-Banderas/Spirit-VIP-f … r-Women-5017.html

# 26
  • София
  • Мнения: 38 515
Миши, този на Бандерас има много хубави отзиви-всички пишат,че е много секси аромат:)))Съставките също са му хубави,но дали е траен? Имаше само 1 мнение,че е траен Thinking

Не е траен определено.

# 27
  • Мнения: 13 624
Аз мога да кажа, че при мене беше много, много нетраен! За 20мин. изчезна. Мъжкия държи повече

# 28
  • Мнения: 2 000
их,жалко Crazy

# 29
  • Мнения: 214
РЕ трудно ми е да отговоря за трайност,на кожа го  пробвах към 17 и още се усеща,3 часа пак е добре.Най-добре го пробвай!Колкото мнения-толкова и аромати.Ето,аз пък съм решила ,че на Джей Ло са нетрайни.На мен лично на Бандерас ми харесва Peace,а с мъжката нотка се стих за теб точно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт