моля, помогнете ми-това нормално ли е

  • 1 481
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Нормално е, не се притеснявай, бебетата на кърма може да се изхождат на всяко кърмене. Моят син го кърмих до 1г.3м., от първия ден беше по 16 пъти на ден на цица, и сменях по точно 16 памперса на ден. Без пропуск! На час и половина ядеше - и ден, и нощ  Crazy Като го отбих, намалих разхода на памперси драстично  Grinning
Сега кърмя малката, все още е само на кърма, но имаме обратния проблем - ака на 3 дни веднъж, но обииилно Shocked Четох, че и това е нормално, така че, спокойно, наблюдавай детето, щом е доволно, наддава добре и е здраво, няма от какво да се притесняваш  Peace

# 16
  • Мнения: 3 394
е това е то!!! Twisted Evil
понеже много се оплаквах вчера, днес имам само едно аки   Shocked Shocked Shocked

# 17
  • Мнения: 1 174
е това е то!!! Twisted Evil
понеже много се оплаквах вчера, днес имам само едно аки   Shocked Shocked Shocked

 hahaha  Joy hahaha Joy
извинявай, Арвен, не се сдържах

За протокола - акаше по 3-4 пъти на ден много обилно, памперси преливаха, наакани дрешки колкото искаш, нощем памперс не съм сменяла освен, ако вече не преливаше  Laughing тъй че може и повече да е било,  докато направи 4 месеца, тогава почна по веднъж, след захранването - 1 път на 2-3 дни.

# 18
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
е това е то!!! Twisted Evil
понеже много се оплаквах вчера, днес имам само едно аки   Shocked Shocked Shocked


Еми то и това е нормално....... Mr. Green

# 19
  • Мнения: 101
Нормално е!

# 20
  • Мнения: 753
Съвсем нормално ми се струва..............и ние бяхме така.
педито го обясни, че при сучене сфинктерите се отпускали .................и за това някои бебета винаги се изхождат при кърмене.не се шашкай Peace

Общи условия

Активация на акаунт