90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №55

  • 22 355
  • 443
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 505
добро утро е лек ден момичета и най-вече на Ели  Hug

моят първи ден мина без издънки..и резултата е на лице..но аз си подам тома-неверни и докато не стане очевадно - намалението ще съм упорита...
днес ми е Бобов ден и съм се подготвила с едно бобче за обяд , а довечера планирам оранжева леща- пасирана и една саладка от зеле и моркови... ако нещо не е режимно, ще съм благодарна на корекции от ветераните   bouquet
закуската ми беше череши, а сега пийвам кафе  Peace захар не ползвам, така че съм режимна  bowuu

# 376
  • Мнения: 372
Вчера изкарах на салати с белтъчини, но май не съм съвсем по канона, тъй като си позволих смесване на разл. белтъчини.
Харесвам овчарска салата и не бих могла без нея, а и хранейки се разделно от много години съм установила че това не вреди много.
Напротив, винаги човек може да приема големи количества без да качва. Качването при мен е от зимата и е свързано с неспазване на обичайния ми режим, както и от др.фактори.
И така, днес ще съм на салата + задушени пресни картофки.

Успех на всички.

# 377
  • Варна
  • Мнения: 37
здравейте  Hug Hug Hug
Днес съм щастлива,най-накрая се появи тая 5-ца на кантара,не че има голяма разлика между 59 и 60 кг,но...друго си е с 5 отпред.Не съм го виждала от 7-8 години Party
Ели  Hug Hug не се притеснявай предварително.Потърси поне още едно лекарско мнение,че като ги знам какви са лекарите ooooh! слагат си разни диагнози...А внушението също не е за пренебрегване...аз преди няколко месеца си бях въобразила че имам белодробна емболия...и познай..започнах да се задушавам постоянно,докато не успях да се овладея и да спра да си внушавам глупости...когато това стана и задушаването спря...странна работа Flutter Гледай позитивно на нещата,колкото и трудно да е понякога това. Има теория,че чрез мислите си проектираме съдбата си.   bouquet

# 378
  • Мнения: 270
добро утро

Ели, мила, наистина понякога диагнозите не са приятни но това не ни дава право да се отчайваме. Горе главата, приеми го като още едно изпитание с което да се справиш и бъди сигурна че краят ще е добър. Стискам палци днес изследванията да минат добре и резултатите да са добри. Ние сме с теб  Hug Hug Hug
Даничка мерси за кафенцето и закуската, изглеждаш много добре а за красотите без коментар   bouquet
Жабе радвам се че твоите хора са пътували и се чувстват добре там, а времето ти пожелавам да мине неусетно и скоро да сте пак заедно  Hug
Ана честита ти петичка, разликата наистина не е голяма но важното че започва с 5  Mr. Green
Рени пробвай със сушени плодове или сурови ядки, от солта ще задържаш вода  Peace
Веси, благодаря че попита, бебата е станала 1,500, много добре наддава, а мама я изписаха отдавна, и тя е добре  Hug

Аз след втория плодов се разделих с още 500 гр и вече съм 68,5 кг  Party
от снощи съм се наточила на едни пилешки пържолки и нямам търпение да стане обяд   chef

# 379
  • Мнения: 292
Привет и от мен в този така мрачен ден!
Първият ми ден мина разкошно-не съм била гладна,и така се радвах на плодовете! Heart Eyes
Днес ми е малко странно,че ще мога да хапна малко картофи или ориз. Party

Ели,кураж!Аз също минавам през подобни несигурни диагнози в семейството ми!Провери не за още едно,а ако се налага и за още две,три мнения!Човек не е перфектен-стават и грешки!Не си позволявай да вкарваш някакви мисли в действие,преди да си на 100% сигурна!Силно се надявам да се включиш скоро с добри новини! Praynig

Момичета,аз имам един въпрос-малко не ми стана ясно,може ли да ядем различни продукти от списъка в един ден. В смисъл такъв-на обяд ако има месо,може ли за вечеря да има сирене например?Доколкото прочетох в самата книга пише,че вечерята е това,което си ял на обяд,но наполовина по-малко количество.Така ли е в действителност?Или можем да си позволим различни продукти за дадения ден?
Извинявам се предварително,ако съм досадила,но наистина не ми стана ясно... Embarassed

# 380
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Момичета , аз излизам по задачки , да видя кво ще сътворя по
нашите родни институции. ooooh!
Ето манекенката се изфота набързо.  Mr. Green http://www.snimka.bg/album.php?album_id=351030&pid=12666807

# 381
  • Мнения: 292
Прекрасна! Heart EyesБраво!!! Hug

# 382
  • Мнения: 270
Енинка повечето момичета не спазват правилото но по прицип за по-добри резултати е добре вечерята да е същата. Аз лично по-скоро не го спазвам най-вече защото ми се яде и мляко, и сирене, и месо а предпочитам да не ги смесвам, затова на обед примерно ям месо а на вечеря сирене или нещо млечно

ЖАбе супер си мацка   bouquet

# 383
  • Мнения: 6 039
Anna_8612, благородно завиждам  Party

Вече закусих с кисели ягоди /викам си, нищо, че не са сладки, сигурно имат по-малко захар/ Mr. Green

За обяд и вечеря съм си приготвила ориз със зеленчуци.

Вчера се измерих и изтеглих на една машина /има ги в аптеките и Пикадили / сигурно я знаете.
Измерва кръвно, пулс, килограми, мазнини, тегло без мазнини, вода в организма и т.н. Разпечатва го като на касова бележка. Струва 1 лв.
Решила съм всеки понеделник да минавам покрай машината за отчет:)Simple SmileSimple Smile
Е вчера доста се нараних, като видях какво ми изписа, но нищо, не беше кой знае каква тайна за мен Sick

# 384
  • Мнения: 1 234
Добро утро, момичета!
Ели, миличка, горе главата, каквото и да е, открито навреме, всичко се оправя. Ние сме с теб  Hug, много силно те гушкаме, и иди и на друг преглед, поне на още един. Всичко ще е наред!  Heart Eyes
Жабке, супер си, да знаеш  Hug Ние с теб май вървим в синхрон, и аз днес стопих +0,900, че даже и още минус 0,100 гр. имам.
И аз съм въглехидратна днес.
wily, поздравления  Hug
Мимка* , браво на бебата, все така да расте  Hug

# 385
  • Варна
  • Мнения: 37
 Жабке супер изглеждаш,браво!!!  bouquet Може да те объркат с някоя тийнейджърка  Flutter

# 386
  • Мнения: 1 792
Добро утрооо как сме.Кафенце има ли бе че да сръбна едно и да бягам.
Мимка абе да те питам тебе-ти случайно да си била с друг ник като например Мимето ив.  Thinking
Жабич евала ма душа.  Hug

# 387
  • Мнения: 505
здравейте  Hug Hug Hug
Днес съм щастлива,най-накрая се появи тая 5-ца на кантара,не че има голяма разлика между 59 и 60 кг,но...друго си е с 5 отпред.Не съм го виждала от 7-8 години Party

еххххххххххх.... и аз искам така 5 - в началото на килограмите ми..па било и 59.999  Blush действа ми много мотивиращо  Hug ...но ще има да почакам... важното е че борбата е почнала  Naughty и няма връщане назад  Crossing Arms

Вчера се измерих и изтеглих на една машина /има ги в аптеките и Пикадили / сигурно я знаете.
Измерва кръвно, пулс, килограми, мазнини, тегло без мазнини, вода в организма и т.н. Разпечатва го като на касова бележка. Струва 1 лв.
Решила съм всеки понеделник да минавам покрай машината за отчет:)Simple SmileSimple Smile
Е вчера доста се нараних, като видях какво ми изписа, но нищо, не беше кой знае каква тайна за мен Sick


трябва да потърся такава машинка и в София...че му нямам много вяра на моя кантар  Stop

# 388
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Мимка,новините с бебка са супер,все така да продължава.
Енинка,мимка вече ти е отговорила на въпроса.
Жабка , smile3501 newsm10 си.
Честито на всички с минуси.

# 389
  • Мнения: 292
Мимка*,благодаря ти много!  bouquet
Аз ще се помъча да спазвам това правило,доколкото мога...Освен ако някой ден не ме подгони лакомията... Sunglasses
Снощи играхме до късно навън с моето диваченце и не остана време да вечерям.Легнах си гладна...Много мислих дали да похапна малко черешки,но се отказах...Въпреки,че доколкото разбирам плодове мога да ям повечко през деня-не е забранено...

Общи условия

Активация на акаунт