ЮЛИ 2009. Тема 44

  • 16 619
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7
Деянова, споко!  Hug Споко и на всички уплашени мамчета!

Момичетата вярно са казали, отстрани е друго. Аз да бях на твое място сигурно щях да хукна  Embarassed. А съм имала много леко раждане, за сравнение при менструация съм изпитвала по-силна болка Simple Smile.

Истината е, че само последните контракции са по-болезнени. зависи и каква е поносимостта ти към болката В този момент в главата ми имаше само една мисъл " няма връщане ... това дали е последната .... мога да издържа още ... ще мина и през това ... ". А почнат ли ти напъните живееш само в мига, няма мисъл, има само напъвай ... не напъвай ... и едно бебешко гласче, което ще запомниш завинаги  Heart Eyes и ти олеква  Simple Smile

и един съвет Simple Smile : опитайте се да мислите положително и да сте отпуснати, защото така намалявате болката от разкритието! страх има при всички, но не му се подчинявайте! ако се паникьосате просто се съсредоточете в момента и всичко ще е наред! толкова жени минават през това и после ентусиазирано разказват Hug
Преди винаги ми се е струвало пресилено, някой като каже, че няма да забрави първото гушкане не бебчето си. А е вярно, дори само за този миг и вечен спомен трябва да сме силни  Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 36
Sanitam-стискам ти палци!
Ckarabei-благодаря за четивото
julsko bebe-много пари са това Ужас!направо Ви съчуствам и то точно сега!
Деянова-надявам се момичетата да са прави и като ти се случва на теб да не е толкова ужасяващо
Бях 2 часа на разходка-времето е супер

# 287
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Момичета, подготвям новата тема и след мъничко я пускам  Hug
Ето я и новата темичка Simple Smile

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 12:57 от amanita

# 288
  • София
  • Мнения: 121
Деянова - от какво се плашиш (освен от това, което си видяла вчера де) - от секциото какво страшно има...нали именно жените, които се страхуват от болката при нормалното, избират секциото (дори без медицински показания) - все някак трябва да излезне това бебе, така че не го мисли от тази гледна точка, забрави какво си видяла вчера, защото първо, че отстрани всичко изглежда друго, и второ - не е задължително при всеки да е ужасно, страшно и болезнено Hug
Peace На страха очите са големи.  Аз не очаквам да се усмихвам и да си пея, ама и да се шашакаме толкова също не е препоръчително. В крайна сметка така се ражда, или секцио , както казва Стеф. Може и грубо да ви звучи ама трябва и да се мобилизираме , нали така  Wink

Общи условия

Активация на акаунт