Закъснява ми от 2 месеца, а няма малко човече :(

  • 10 576
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Г-жа Шуши , от това честно да си призная нищо не разбирам, надявам се всичко да е нормално и скоро да си имате бебче. При мен чак другата седмица ще се разбере.

# 16
  • Мнения: 568
Г-жа Шуши, изследванията са ти добри, всичко е в норма. Какъвто и да е проблемът, не е в хормоните! Поне не в тези, които са изследвани...

# 17
  • Мнения: 917
Мерси за отговорите   bouquet

# 18
  • Мнения: 13
Стискайте палци! Утре ще се разбере какво ми има!

# 19
  • Мнения: 568
Стискаме!  Flutter Дано проблемът да е малък и бързо и лесно отстраним! Ще чакаме да кажеш как е минало  Peace

# 20
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Стискаме ти палци. Praynig
Дано не е нещо сериозно.

# 21
  • Мнения: 13
Здравейте, значи днес по принцип нищо не можа да се установи.Утре ще ми взимат кръв и ако има нещо там ще се разбере. Лекарката  се съмнява за "гуша", а пък на мен това нищо не ми говори. Благодаря на всички които ми стискаха палци   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте, значи днес по принцип нищо не можа да се установи.Утре ще ми взимат кръв и ако има нещо там ще се разбере. Лекарката  се съмнява за "гуша", а пък на мен това нищо не ми говори. Благодаря на всички които ми стискаха палци   bouquet


Ако имаш възможност отиди в Пловдив. Там със сигурност има по-добри специалисти.

# 23
  • Мнения: 13
Добро утро  Simple Smile Само да кажа че днес рано сутринта ме изненадаха. Това може ли да попречи на изследванията? Те са кръвни! И жалко вече каквато и да е надежда за бебче угасна за няколко месеца.Е пак ще пробваме като се разбере какво ми е. Приятен ден на всички!

# 24
  • Мнения: 917
Добро утро  Simple Smile Само да кажа че днес рано сутринта ме изненадаха. Това може ли да попречи на изследванията? Те са кръвни! И жалко вече каквато и да е надежда за бебче угасна за няколко месеца.Е пак ще пробваме като се разбере какво ми е. Приятен ден на всички!

Честито   bouquet Не видях имаше ли хормонални изследвания или само преглед? Не мисля, че има проблем с кръвните, но най-добре питай лекарката си  Grinning Други симптоми имаш ли  newsm78

# 25
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Denitu, успех ти желая с по - нататъшните опити.  Hug
За кръвните изследвания не мисля, че това е от значение, тъй като и на мен са ми били правени такива, в период, в който съм била неразположена. И все пак, на този етап е наистина важно да се концентрираш върху проблема, който може да е причина за това голямо закъснение и ако се окаже, че има такъв, просто да бъде отстранен по - навреме, така че спокойно и без притеснения да продължите да се трудите в бебеправенето.
Включи се по - късно да кажеш новите резултати. Продължавам да ти стискам палци, всичко при теб да се развие успешно и закъснението да се окаже безпроблемно.  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 26
  • Мнения: 13
Уффф, и при ендокриноложката ударих на камък. И тя ми каза че всичко е нормално, но все пак продължава да мисли че ми има нещо и ме праща за изследване на кръвна картина. Между другото моите изследвания не са като на Г-жа Шуши. На моите пише:
Име на теста       Резултат                Референтни стойности
TSH                      1.994 uIU/ml           0.4 - 5.0 /за мониториране на терапия 0.35 - 5.50 /
А някой може ли да ми каже какво представлява кръвна картина?

# 27
  • Мнения: 917
Ето това е моята кръвна картина :


   HGB ( Хемоглобин )   141   g/L   М (135-180 ) Ж ( 120-160 )

   RBC ( Еритроцити )   4.69   T/L   М ( 4.4-5.9 ) Ж ( 3.7-5.3 )

   HCT ( Хематокрит )   0.42   L/L   М ( 0.4-0.53 ) Ж ( 0.36-0.48 )

   WBC ( Левкоцити )   9.3   G/L   3.5 -10.5

   MCHC ( ср.конц.на Нgb в еритр )   337   g/l   300-360

   MCH ( ср.Hgb съдърж. в еритр. )   30.1   pg   27.0-33.0

   MCV ( ср. обем на еритроцитите )   89.1   fL   82.0 -96.0

   PLT ( Тромбоцити )   218   G/L   100-440

   MPV ( ср.обем на тромбоцита )   9.5   fL   7.5-11.0

   RDW% ( Девиация на еритр. р-ие )   11.7   %   11.6 - 15.7

   LYMF ( Лимфоцити - бр )   4.5   G/L   0.9 - 5.3 ( 1.3 - 7.4 за деца до 4 г. )

   GRAN ( Гранулоцити - бр. )   4.1   G/L   1.3 - 7.4 ( 0.9 - 5.3 за деца до 4 г. )

   MID ( Междинни по обем клетки - бр.)   0.7   G/L   

   LYMF% ( Лимфоцити - % )   48.2   %   20.0 - 50.0 ( 50.0 - 70.0 за деца до 4 г. )

   GRAN% ( Гранулоцити - % )   44.2   %   30.0 - 70.0 ( 20.0 - 50.0 за деца до 4 г. )

   MID% ( Междинни по обем клетки - % )   7.6   %   


Не каза други оплаквания имаш ли? Смисъл освен закъснението.  Thinking

# 28
  • Мнения: 13
Ами не, нямам, само закъснението и болка в гърдите. Ама то вече си ми дойде ама лекарката каза че явно има  някаква причина за това закъснение и сега почвам да се влача по лекари, а пък те започват да ми вкарват филма и знам ли може и нищо да ми няма ама от цялото това напрежение да си докарам нещо.Поне се успокоих като ми дойде .

# 29
  • Мнения: 917
Не се вкарвай във филми  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт