Re: Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 8 -Тема 45

  • 26 510
  • 510
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 111
Аз имам диска с упражненията и не ми тръгва на компа, довечера ще го пробвам на двд-то. Но щом на компа не тръгва, няма как да го запиша и да го кача, иначе щях да го направя  Peace

# 91
  • Мнения: X
Някой виждал ли е новите сенки от стр.42 (светлия цвят)? Интересуваме какъв е точно цветът,защото в следващата брошура същите сенки (пише пак adapting apricot) са доста по...хм, оранжеви   
Имам няколко поръчани от тях и ако цветът не е като в сегашната брошура сигурно ще трябва да ги връщам.

Не знам за сенките, обаче винаги предупреждавам клиентки, които искат да си поръчат червило, сенки, фон дьо тен и пр., от които нямам или няма мостри, че цветът вероятно няма да е същият като в каталога. Така че си поръчват на своя отговорност и не се занимавам после с връщане. Предпочитам да се откажат да поръчат продукта, отколкото после аз да се притеснявам.

# 92
  • София
  • Мнения: 4 179
В К9 ми харесват повече сенките, но да не са от мазните като глицеринче, че  #Cussing out

# 93
  • Мнения: 13
ЕЕЕЕЕЕееее не така де , дано са като в 8-ми , в 9-ти някак прекалено оранжево седят! Praynig

# 94
  • София
  • Мнения: 4 179
ЕЕЕЕЕЕееее не така де , дано са като в 8-ми , в 9-ти някак прекалено оранжево седят! Praynig


Зависи какъв ефект искаш да постигнеш. Може да са нито като на  единия, нито като на другия.

Би ли споделила, когато поръчаните ти продукти са с 10% отстъпка, какво ти е сметката да ги даваш с 10% отстъпка? Открехни и нас. Или просто си работиш ей така, за шопинга. То си е терапия де, съгласна съм. Иначе и аз за семейството си ги давам на нетна цена. Признавам си.

# 95
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Добре дошла на ДАО. Не се отчайвай момиче и за друго ставаш освен за детегледачка. Горе главата.

# 96
  • София
  • Мнения: 747
ЕЕЕЕЕЕееее не така де , дано са като в 8-ми , в 9-ти някак прекалено оранжево седят! Praynig


Зависи какъв ефект искаш да постигнеш. Може да са нито като на  единия, нито като на другия.

Би ли споделила, когато поръчаните ти продукти са с 10% отстъпка, какво ти е сметката да ги даваш с 10% отстъпка? Открехни и нас. Или просто си работиш ей така, за шопинга. То си е терапия де, съгласна съм. Иначе и аз за семейството си ги давам на нетна цена. Признавам си.
И на мен ми е много  интересно Thinking

# 97
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Някой има ли снимана панорамата ,в която пише какви са подаръците за клуб Аню?Чудя се как изглеждаше колието за 2-ро ниво? newsm78

Упс! Намерих всички панорами дори доста за напред в сайта,ама голямо търсене падна Embarassed

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 22:49 от fiesta

# 98
  • Мнения: 17
Здравейте!   bouquet И аз съм вече във Вашата група! Като за първа кампания се представих доста добре!

# 99
  • Мнения: 560
Успешна кампания и от мен.
Май се очертава доста богата кампания.Имам доста лосиони за слънце и 3 ANEW - серума.

# 100
  • Мнения: 13
ЕЕЕЕЕЕееее не така де , дано са като в 8-ми , в 9-ти някак прекалено оранжево седят! Praynig


Зависи какъв ефект искаш да постигнеш. Може да са нито като на  единия, нито като на другия.

Би ли споделила, когато поръчаните ти продукти са с 10% отстъпка, какво ти е сметката да ги даваш с 10% отстъпка? Открехни и нас. Или просто си работиш ей така, за шопинга. То си е терапия де, съгласна съм. Иначе и аз за семейството си ги давам на нетна цена. Признавам си.
И на мен ми е много  интересно Thinking
Ми аз винаги съм на 25 %  и предпочитам да направя отстъпка, с която хем да зарадвам хората , хем да ми се повиша стойността на продажбите.Това да кажем е моя подход за набиране на клиенти.Питала съм дали е разрешено , от Ейвън ми казаха, че ако искам мога да им ги давам за по левче, те просто ми осигуряват продуктите си на конкретни цени , от там, какво ще правя, си е било лично моя работа. Отстъпката е 10 % за хората които са от и около квартала ми , тоест няма да се затормозя вам да стигна до нейде си с двумесечната си дъщеря.Такава отстъпка би получил и всеки,който дойде до нас,защото примерно за да стигна до центъра с Градският транспорт ще дупча минимум две билетчета , ще си утрепам минимум 2-3 часа и това всичкото за два - три лева, че то аз ще съм си на загуба,по добре да дам отстъпка и да кажа че трябва да си дойдат на място ,отколкото да се метляркам из София два дни подред за да си раздам поръчките!!! Това е моята логика де , опит да си улесня живота!!! Simple Smile
П.С. Сякаш не ви е приятно,наличието на тази отстъпка?Или така ми се струва?  newsm78

# 101
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Без да се заяждам, просто искам да вметна.
В подписа ти има информация, която е забранена.Прочети правилата на форум-а и си махни ако обичаш мобилния телефон и предлаганите услуги.
Ако не си съгласна с мен или ти се струва че се заяждам, попитай модератор дали това изобщо е позволено.

П.С. Много се извинявам за спам-а, можех да напиша и лично съобщение.Но искам да се знае, че подобни неща в подписа не са позволени.Не бях само аз предупредена навремето.Ако ще има полиция, ще има за всички!

# 102
  • Мнения: 27
Спираш да пускаш поръчки. Simple Smile Нищо сложно. Ако някой ден решиш пак си пускаш и така.
Мисля, че имаше някакъв период, след който се изисква нова регистрация, но тази подробност, може да я обясни някой координатор.

Отписването става като спреш да пускаш поръчки или координаторката ти поиска това от централен офис. Ако сама се отпишеш до 1 година можеш да се възстановиш, т.е. когато си пуснеш, ставаш отново активен представител на същия координатор, а след 1 година-трябва да се прави нова регистрационна карта, тогава можеш да се запишеш и при друг координатор.

# 103
  • София
  • Мнения: 1 914
Привет и от мен.  Flutter

Скоро пристигат първите поръчки, ще чакаме и каталог 10.  Praynig

# 104
  • Мнения: 455
Момичета,здравейте!
Имам нужда от вашите съвети.Една от моите клиентки е със средно дълга,гъста и червено боядисана коса.Която на всичкото отгоре е и чуплива.
Въпросът ми към вас е кои продукти са подходящи за нейната коса?Дали течната вакса спрей,дали Моделираща паста,дали течния гел за оформяне на къдрици,или пък подхранващата пяна за обем? newsm78
Тя обем си има,но иска да получи по-добре оформена прическа,с мокър ефект и по-оформена чуплива коса.И в никакъв случай да не е твърда косата,като с лак,а да стои мека.Дори по-добре ще е да вземе 2 продукта за 9.90 лв.
Благодаря ви!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт