~*~ Пловдив ~*~ Ла Лече Лига среща, събота 30 Май, 10:30 ч.

  • 2 041
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 4 133
Ако изместите срещата за неделя мога и аз да ви приютя в новата къща  Mr. Green Mr. Green
Хем и ще почерпя малко предварително  Blush

# 16
  • Мнения: 75
Аз съм за неделя с две ръце, защото вече съм от работните мами. По тази причина отпадаме за тази събота.
Змейковица поздравления за новата къща, много бързо се оправихте с ремонтите.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Мамчета, ще се състои ли срещата и къде? Навън не ми изглежда приятно за среща newsm78

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 133
Аз съм за неделя с две ръце, защото вече съм от работните мами. По тази причина отпадаме за тази събота.
Змейковица поздравления за новата къща, много бързо се оправихте с ремонтите.

 Flutter О, благодаря, ние вече месец даже живеем там  Laughing
Навън е хладничко и влажно, в градската е с 1-2 градуса надолу обикновено

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не вали Simple Smile
Казаха, че ще вали следобеда евентуално, дано са познали. Иначе не е хладно, предвид сезона.
Ще помислим освен допълнителна среща за работещите Thinking

# 20
  • Мнения: 481
Аз съм за неделя с две ръце, защото вече съм от работните мами. По тази причина отпадаме за тази събота.
Змейковица поздравления за новата къща, много бързо се оправихте с ремонтите.
Това бях аз, само дето не съм забелязала, че гостенката ми е влизала във форума и съм писала от нейно име  Laughing.
Ако ще има среща за работещи свиркайте  Whistling.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Много приятна, леко рошава среща беше Grinning Още няколко (докато имам време!) и ще се отправя към родилния дом и последващото кърмене без притеснение Grinning Hug

# 22
  • Мнения: 731
Това е чудесно  Grinning  Hug

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Мда, на мен срещата ми хареса. Вече прилагам дадените съвети  Grinning Къде мога да видя снимките от срещата?

# 24
  • Мнения: 731
 fingerscrossed дано да имат ефект! Мисля, че фотоапарата със снимките на групата беше на Янтра. Аз имам снимки само на играещите дребосъци.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Да, мой беше апарата. Ще кача снимки довечера. Бяха ми спрели нета, забравила съм да го платя. Тази сутрин на бегом си го платих Simple Smile

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=384219 - Хайде на снимкитееееее Simple Smile

# 27
  • Мнения: 731
Благодаря  Hug

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 727
И аз благодаря за снимките   bouquet
Между другото вчера минах през педиатърката и се претеглихме, за 1 седмица е качила 250 гр, което си е супер, дано да продължава така. Praynig
Днес обаче пак е злояда и плаче, колики ли са, разболява ли се нещо незнам Rolling Eyes
Извинете за спама

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не е спам, Катерина Grinning
Хубаво е, че наддава така добре Анна. С повече търпение и ще се справите двете Peace

Общи условия

Активация на акаунт