Не ви ли омръзна

  • 4 474
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 442
Предлагам темата за бъде заключена.
 Stop

# 16
  • Мнения: 220
Ае, стига писа!
Трагедия!

Не омаловажавам днешната трагедия.
Опитай се да вникнеш малко във въпроса ми.

# 17
  • Мнения: 5 370

Опитай се да вникнеш малко във въпроса ми.
Ще се опитам да се изряза възможно нааааай-мекичко и ще ти напиша бааавничко.

Въпросът ти е НЕУМЕСТЕН. Невероятно неуместен.
Ако си целил 5 минути звездна всефорумска слава-то получи ги. ooooh!

# 18
  • Мнения: 220

Опитай се да вникнеш малко във въпроса ми.
Ще се опитам да се изряза възможно нааааай-мекичко и ще ти напиша бааавничко.

Въпросът ти е НЕУМЕСТЕН. Невероятно неуместен.
Ако си целил 5 минути звездна всефорумска слава-то получи ги. ooooh!

Неприятните въпроси са неуместни,вярно е.
А славата не ме топли като цяло.

# 19
  • Мнения: 6 442
A би ли обяснил кое точно е уместно в твоят въпрос?   Thinking

# 20
  • Мнения: 5 370
Ох......

Въпросът бил 'неприятен' ooooh!
А какви въпроси трябва да се задават, според тебе, Бачо???

Кое по тежи-ц...и или г...з?

Кои са по-добри шофьори и защо ли е така?
Какъв цвят ви е сутиенът/гащите/боксерките/прашките?

По колко пъти на ден и в какви пози?
Аре, отговори ми и ти на въпроса./

# 21
  • Мнения: 836
Вижте, има големи трагедии. Тази, на автора също не е малка...
Нужно е само да замълчим... Да си потъне темата, както си му е редът.

# 22
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Уважаеми,  Доценте по бездушие и безочие, с нищо не сте по-различен от прословутия ЖАН ВИДЕНОВ, който  си игра хоро , когато майките оплакваха 14 -ТЕ ЗАГИНАЛИ войничета при нелепа катастрофа на Околовръстен път !   Замълчете именно от уважение към трагедията на хората, които не им е в този момент до веселяшките ви темички! Да проявиш съчувствие и съпричастност е висше човешко качество, което вие не притежавате. Относно новият ви ник - да ви е честит ! Ризата ще ви я пратя по-късно !

# 23
  • Мнения: 220
Ох......

Въпросът бил 'неприятен' ooooh!
А какви въпроси трябва да се задават, според тебе, Бачо???

Кое по тежи-ц...и или г...з?

Кои са по-добри шофьори и защо ли е така?
Какъв цвят ви е сутиенът/гащите/боксерките/прашките?

По колко пъти на ден и в какви пози?
Аре, отговори ми и ти на въпроса./

като почна да задавам такива въпроси,ще ти отговоря
и защо ги задавам.

А относно въпросите.Гледай емисиите "Новини",
там има много  материал за теми.

# 24
  • Мнения: 216
Аз до колкото съм запозната( не твърдя 4е имам висше по спецялността) си мисля 4е този форум е да споделиш какво те вълнува- ак отова е размера на .....телевизора на съседа или по-популярни неща като слу4ки  отразени в медиите- си е право на автора има модератори, които ако сметнат дадена тема за груба/неуместна и нараняваще не4ии права се заклю4ва, дори и изтрива и никой пострадал няма да я 4ете( а силно се съмнявам 4е споменатите жертви седят и 4етат форума, докато са във вихъра на трагедията. И дано не си наистина доцент, който у4и студентите си да си премъл4ават 4е тая българия никога няма да излезе от турско....упс, комунизъм...упс, "демокрация.....соцялизъм,....абе каквото и да го нари4ат това подтисни4ество.

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
абе, къде е Татти? айде, заключете тая простотия най-накрая. тук напоследък се напълни с ... айде, няма да казвам.

# 26
  • Мнения: 5 370
Доцентееее, доценте....самозвана ти е титлата, доцентеееее.

и аз се чудя къде е Татти?

# 27
  • Мнения: 4 841
Не стреляйте по Доцента Stop
И не отричайте, че заглавия, в които има "ужас", "кошмар", "трагедия", "кръвопролитие", "драма" и т.н. действат като магнит на драгия читател и се пълнят лавинообразно, докато достигнат десетки страници... С какво, питам аз, подобни теми облекчават мъките на опечалените? С какво една емотиконка "  Praynig " те прави по-съпричастен, по-добър, по-човечен?

Извинете, но в такива теми винаги ми е било чудно лешоядството, с което се налита на детайлите и подробностите - ама колко ТОЧНО са загиналите... ама КАК са загинали... ама КЪДЕ са били разпръснати труповете...  ooooh! ooooh! ooooh! Като че ли фактът дали са 15 или 16 променя по някакъв начин трагедията...

Истинската трагедия е за близките. Всички останали загрижени, просълзени и прочие трогнати коментатори са чисто и просто сеирджии, които с подобни теми всъщност плюят в пазви, че не се е случило на тях... Няма да забравя темата да изчезналото момиченце Маделин - сто страници дисекции  Sick

В този смисъл подкрепям Доцента - че форумското остроумие и детективски способности е по-добре да се упражняват по хипотетични теми като края на света през 2012 и НЛО, а не върху реални трагедии.

# 28
  • Мнения: 220
Уважаеми,  Доценте по бездушие и безочие, с нищо не сте по-различен от прословутия ЖАН ВИДЕНОВ, който  си игра хоро , когато майките оплакваха 14 -ТЕ ЗАГИНАЛИ войничета при нелепа катастрофа на Околовръстен път !   Замълчете именно от уважение към трагедията на хората, които не им е в този момент до веселяшките ви темички! Да проявиш съчувствие и съпричастност е висше човешко качество, което вие не притежавате. Относно новият ви ник - да ви е честит ! Ризата ще ви я пратя по-късно !

без коментар

# 29
  • Мнения: 194
Oх като тръгнете да обиждате и нападате нямате мяра значи.

Ми има и хора,  които са с по - слаба психика и не стига , че всяка медия бълва лоши новини, а и тук, във форума.

Не казвам, че не трябва да се пускат подобдни теми на всяка цена, но приемете, че има и такива, на които не им е приятно да ги четат.

Общи условия

Активация на акаунт