отвлякоха дете от баща му детето крещи за помощ .......

  • 74 741
  • 3 057
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 214
Момичета, познавам бащата Тодор от много години.Сега съм много разстроена и не мога да пиша.Искам само да ви кажа, че в този момент може би колата на полското посолство е пред дома му, за да вземат и Павел .... трагедията е голяма.Не знам някой може ли да помогне ... и как...

# 16
  • Мнения: 214
Това е само мала част от историята на Тодор,Ники и Павел
http://www.blitz.bg/news/article/50689

# 17
  • Мнения: 1 195
Доколкото схванах, хората се развеждат и още няма решение за попечителство, затова момичето трябва да е при майката. Служителите си изпълняваха задълженията, бащата правеше циркове.

Не зная откъде се взе информацията, че майката не си е поглеждала децата досега?
Това версията на бащата ли е?

Майката с години работела на каймановите острови,а бащата и майка му в полша са се грижили за децата накрая се е прибрал в Бг. Майката като се прибрала в Полша завела дело, което естествено спечелила и сега нашата "агенция за закрила на детето" изпълнява заповед на Полския съд ooooh!
И аз се чудя по принцип в БГ за да непълнолетно изведеш дете извън граница е нужен подписа на двама родители, в Полша не е ли така? Или майката просто се е наживяла и се е сетила че има деца?

# 18
  • Мнения: 817
Самата реакция на децата показва що за чудо е тази майка. няма какво повече да говорим.
Не винаги майката заслужава децата да останат с нея!

Милите дечица...............

# 19
  • Мнения: 6 441
Те са си живеели в Полша. Бащата ги е довел тук.
А той как ги е довел насам без съгласието на майката ?  newsm78 Или не е необходимо такова нещо?

# 20
  • Мнения: 1 195
Момичета, познавам бащата Тодор от много години.Сега съм много разстроена и не мога да пиша.Искам само да ви кажа, че в този момент може би колата на полското посолство е пред дома му, за да вземат и Павел .... трагедията е голяма.Не знам някой може ли да помогне ... и как...

ами да не го дава и това е #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
да го закара някъде при познати и да се консултира с мноооого добър адвокат

# 21
  • Мнения: 1 475
Самия факт, че детето удряше жената с разбития нос, според мен беше бабата , а другата кукумявка по-младата беше майката, приличах си много двете...........та самия факт, че детето удряше тази бабя Яга, която със сила  и жестокост го дърпаше ,говори, колко то иска да отиди при майка си,,,,,,,,,,,,, та то викаше помощ! Грозна история, някои жени, като въпросната персона не заслужават деца...........та тя не уважава желанието на детето си, а си личеше, че то определено не иска да ходи никъде с нея #Cussing out

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 12:58 от somebody

# 22
  • Мнения: 25 571
Да, ама тя го е осъдила за отвличане.
Добре, осъдила го е. Да и върнат децата, но да не може да ги изведе от страната без негово съгласие, както е в другите страни, доколкото знам. Пък тя пак да си помисли дали ги иска толкова...
Все пак не е лишен от родителски права, нали? Има право да ги вижда.

# 23
  • UK
  • Мнения: 1 351
Ами майката си е пийвала повече и работила на Кайманови острови и за какво човека да стои и да гледа децата в чужда държава като може и тук да си ги гледа както там си ги е довел тук... Ама то такова нещо като нашето никъде го няма  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 Ей тая малко и беше боя... направо ме е яд за милите дечица. Как се дърпаха и крещяха, че не искат да тръгват  Cry Cry Cry

# 24
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Те са си живеели в Полша. Бащата ги е довел тук.
А той как ги е довел насам без съгласието на майката ?  newsm78 Или не е необходимо такова нещо?

Предполагам, че и по полските закони е необходимо.
А тия двамата да се разберат и да питат децата си при кого ТЕ искат да живея, не да правят циркове и да ги психират .

# 25
  • Мнения: 34
Момичета, познавам бащата Тодор от много години.Сега съм много разстроена и не мога да пиша.Искам само да ви кажа, че в този момент може би колата на полското посолство е пред дома му, за да вземат и Павел .... трагедията е голяма.Не знам някой може ли да помогне ... и как...

 Praynig Cry Cry Cry Cry

# 26
  • Мнения: 25 571
Боя се, че в момента Полша и България си мерят авторитетите и/или законите, ако изобщо България участва в борбата, а не си е завряла главата отзад. Жалко, че това става за сметка на две малки деца...

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
Как може бе? Ума ми не го побира. Щом малкото е избягало значи е искало да остане с татко си. Защо не приемат техните желания? Те имат право поне на това. Какво има да си меря. Тя е алкохолика. Рецидивист при това. А и децата ясно показват какво е желанието им. Не са кучета бе да му се не види, че да ги третират така.

# 28
  • Мнения: 214
Той изведе децата от Полша със знанието на Българското посолство, където многократно е подавал сигнали за нещата,които се случват в семейството му.Доколкото знам до България е бил екскортиран с кола на полската полиция и през зелен коридор.
В България той даде на децата дом, училище, прятели и цялата любов на света.Много е трудно да обясня нещата с  емоцията, която ме тресе сега.Тодор има нужда от помощ, от това много хора да знаят случая му, да го подкрепят, защото тук са намесени две държави, две националноти.Но докато има надежда трябва да се молим да успее да ги задържи,те са целия му живот.

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 13:18 от emmily.m

# 29
  • Мнения: 183
Добре де те нали не са разведени,на какво основание съда е решил,че децата трябва да се върнат на майката,още повече след като жената е алкохоличка и не може да се грижи за тях. И тя на какво основание ще отведе децата,нали трябва съгласие на бащата,иначе и тя ги 'отвлича'. Нещо не мога да схвана историята newsm78

Общи условия

Активация на акаунт