Първи юни се задава,а ОКТОМВРИйката коремче гордо разлюлява!

  • 9 971
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 203
Добро утро мацки!
Пловдивските мами-много сте хубави бе Hug
Хриска-изживей този ден пълноценно и нека той остане незабравим за тев

Хубав ден на всички останали!!!

# 241
  • Мнения: 99
Ванира нема да се косиш, всичко е наред и скоро ще почнеш да се будиш от сладки ритничета  Hug

# 242
  • Мнения: 103
Ванира нема да се косиш, всичко е наред и скоро ще почнеш да се будиш от сладки ритничета  Hug
сигурно бебка е много слабичка да ме ритне и само пърха с крила  Laughing
а ти защо не дойдеш някой път до софия да те видим- ей го къде е.  Hug

# 243
  • Sofia
  • Мнения: 26
Цитат
Зимафлора масово се отрича вече... почти няма лекар, които да го изписва...
Нямам думи  ooooh! Аз пия Зимафлуор,Магнерот,желязо и Но Шпа-всичко това изписано от доки преди 1 седмица за следващите 20 дни  Tired Може и някой да е писал,но аз съм пропуснала и ако може пак да пишете защо се отрича Зимафлуора  Praynig Heart Eyes
Ванирка, и ти скоро ще усетиш какво е да ритка бебчо  Hug То и аз влизам в 22г.с. и още съм с пърхане на пеперудки,така,че не се притеснявай грам  Heart Eyes
Хриска,безброй незабравими мигове,много усмивки,щастие и любов, и помни,че това е ВАШИЯ ден!!!Чакаме снимкиииииииии!  photo    jumpuu

# 244
  • Мнения: 99
Ама то на края и това ще стане, вие само ме дразните с тези срещички та току виж съм ви посетила  Peace

# 245
  • Мнения: 20
Сладурки, много сте писали вчера  Laughing

# 246
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен! Как ме е яд, че пропуснах срещичката на пловдивчанки, но следващия път и аз съм с вас Hug Иначе се чувствам добре, на мен доктора също ми изписа зумафлуор и все още не съм го купила, защото не съм сигурна дали трябва да го пия. Моля, някоя от Вас ако знае нещо повече да го сподели. Благодаря Ви предварително Hug

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Добро утро на всички мами,
Влизам само за малко да ви пожелая хубав ден и да отида до някоя туристическа агенция да видя какви екскурзии за море предлагат в Турция. Много ми се ходи на моренце и знам че сега е момента да го посетим защото после корема ще ми стане огромен и няма да ми се мърда никаде. Вие как сте решили ще посетите ли морето тази година?
Вчеращната среща беше супер, прекарах си страхотно Simple Smile Малко се успокоих като видях че всички имат големи коремчета колкото моя, защото мислех че е доста огоромен Embarassed

# 248
  • Мнения: 23 418
Добро утро,тумбачета.Simple Smile
Хриска,един чудесен сватбен ден ви желая!!!Нека винаги ви върви по вода,да се обичате и тачите до дълбока старост!!!

На мен никакви лекарства и добавки не са ми изписвали и не смятам да пия.Контракции имам,но те са нормални и не ме тревожат.И с първата бременност имах.

Пловдивчанки,чудесно изглеждате,браво. Simple Smile
Софиянки,днес да изкарата много весело.

Днес така се зарадвах на катара: пак съм свалила и в момента съм 71.700кг,а стартирах от 70.900кг.Ще гледам да удържам фронта. Grinning

# 249
  • Мнения: 101
Някой питаше за кожен лекар в София - в Медицинска Академия са много добри, по бул.България завиваш надясно на първия сфетофар след НДК и веднага пак вдясно, караш докато стигнеш р-нт Медик и точно до него е входа за Кожното.
Д-р Здравка Дерменджиева е добра(0888707576), но зависи за какво ти трябва.

# 250
  • Мнения: 103
мерси, плами  Hug! то и шкембето не ми е много голямо, може е бебка да е по- мъничка.
аз имам и друго притеснение- майка ми е родила сестра ми 1,5кг, а е била с нормален корем и никой не е предполагал, че бебето ще е малко.  та ми се иска да минава тази ФМ да видя колко грама е.
стилисима,  Hug

# 251
  • Мнения: 58
Привет и от мен в съботния ден!
Хриска   bouquet - Пожелавам ви щастие по - прекрасно от зората, по - необятно от небето,
                         по - дълбоко от океана!!! Живейте така, че всеки ден да си казвате:
                                                "Беше по - хубаво от вчера"!!!
             

# 252
  • Мнения: 20
здравейте,
аз не съм на работа днес и си поспах Wink

Аз също съм "за" д-р Дерменждиева! Много е готина и си знае работата!

Пловдинчанки Hugмного сте сладки, браво!

Хриска, пожелавам ти този ден да се повтаря ден след ден!Да е най-прекрасния!

# 253
  • Мнения: 103
Здравейте и от мен!
plamitoto и на мен докторът ми изписа Зимафлуор. Преди това каза, че бебето е с дългии крачета, но и аз и баща му сме с не нисък ръст - предимно съпругът ми е високият, но странно хората решават, че и аз съм Laughing!
Та да се върна на въпроса - изписа ми го по 4 драженца под езика, вечер преди заспиване!
И тъй когато е бременна жената, бебенцето си набавя флуор и всички необходими вещества въобще от нея и тзатова е нужно допълнителното им набавяне.
Момичета, аз не желая да ме разберат погрешно, но когато давате свое мнение и то е така категорично, да обясните защо мислите така

# 254
  • Мнения: 23 418

И тъй когато е бременна жената, бебенцето си набавя флуор и всички необходими вещества въобще от нея и тзатова е нужно допълнителното им набавяне.
Момичета, аз не желая да ме разберат погрешно, но когато давате свое мнение и то е така категорично, да обясните защо мислите така
Защото последните години се доказа вредата от флуора и натрупването му в организма,под формата на таблетки,пасти за зъби,питейна вода и тн.Неща,които преди не се знаеха,а флуорни препарати масово се изписваха като профилактика.Има много материал в нета,цяла тема във форума,но сега не ми се търси.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт