Споделете 108

  • 22 298
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 008
Имам чувството, че живея в Студентски.
Блокът ми е 43, цял ден навън гърми музика, чувам какво си говорят съседите отдолу...
С гаджето се гъчкам на единично легло Crazy
А, да, уча.
Направо едно 4 години назад се върнах днес.

# 46
  • Мнения: 2 829
ей,страхотна новина прочетох
много се радвам Бианко Heart Eyes Praynig


Дуци ,,благодаря и на теб ---за антихистамина ,за който писа

Наздраве  от мен с джин и портокалов сок


# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Днес се запознах с възлова фигура. Само да не ни върже на фльонга.
Пие ми се мартини...

# 48
  • Мнения: 1 052
как може да навъртите 4 страници за един следобяд?
и да си призная без бой-аз съм втората бременна.

# 49
  • вкъщи
  • Мнения: 704
как може да навъртите 4 страници за един следобяд?
и да си призная без бой-аз съм втората бременна.




честито лека и безпроблемна  Peace

# 50
# 51
  • Мнения: 4 371
Ей, Фирда, честито. Ти имаш момиченце, нали?

# 52
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Много притеснения ми се събраха наведнъж. Вероятни гъби, неправилни или недобре зараснали шевове, баткото повърна на два пъти и от няколко часа е с 38 С, малката реве от колики ... иде ми да избягам от нас. Изписаха ми лекарство, което нямам намерение да купя, защото е абсолютно несъвместимо с кърменето.
Не ми пука, че звуча отчетно - боли ме и се чувствам безсилна. Вместо да си отмятам задачите и да се наслаждавам на времето вкъщи с феята, изникват все нови и нови притеснения и неща за вършене, които нали се сещате, че няма кой друг да направи.
Наистина ще дезертирам накрая.

Все пак много се радвам на новобременните мами и от сърце желая да изкарат оставащите месеци леко и безпроблемно. Поне това ме кара да се усмихвам.

# 53
  • Мнения: 1 052
Съжалявам, че може да се почувствате измамени, но темата ми стана толкова сладка, че чак ми загорча.
Много благодаря за пожеланията, но ще си ги запазя за истинскита ми бременност, пък може и да съм, не знам дали Вълка ме е чел в последно време.
Това го пиша по случай, че започнах да получавам честитни смс-и.


Тити, не се шашкай!

# 54
  • Мнения: 9 913
как да не се шашкам, Фриде ле, хората вече не четат, не мислят и искат да бъдат лъгани - само избори им трябват  Blush

# 55
  • Мнения: 1 052
както се казва в една кампания от Македония-После ебанье, нема каене.

# 56
  • Мнения: 516
Бианко, пожелавам ти да не надебелееш и да не изтрещееш. Wink
Поканиха ме да стана кръстница на любимият ми племенник.
Резервирахме заведение за рождения ден на Марио. Междувременно се напихме с баща му.  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 369
да споделя-
да се гледат деца от нает човек е така да се каже леко нерентабилно...за детегледачите.

ето - уговарят се с четири пет майки на определена сума, но както знаем, в тази възраст малките току се разболяват, лятото ходят на почивка, при бабата на село и т.н., та се оказва изведнъж, че работата намалява... т.е. доходите са несигурни. А това е важно и често определящо.

# 58
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Браво на Бианка! Остана третата бременна да бъде разконспирирана! Излез пред строя, която и да си!

Нямам какво да споделя. Днес дадох пари на един клоун след представлението му и той ми вика, благодаря, мадам, леко раждане. Надали е искал да каже, "че няма да ви видя скоро", по-вероятно изглеждам внушителна вече.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Споделям четири кила и сто грама, 53см съвършенство. Борислав. Третият размер ще запазя в тайна. По-голям е и от на Марадона.
Някой много ми е стискал палци, нямаше кръвопреливане. Родилното в Окръжна обаче не е това, което беше.  Tired
Бианко, много ме радваш. Стискам палци здраво.

Общи условия

Активация на акаунт