"Бебе ДЕКЕМВРИйче си расте, а мама мисли за море"

  • 11 265
  • 305
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 118
Според него това, което са писали като риск 1:210 в "Информация за консултиращия лекар" не е много ясно защо е там, предположи, че в ген. лаборатория са искали един вид да си вържат гащите, да се застраховат.

Ета, на мен д-р Янкова ми обясни че има две съотношения, защото едното е възрастов риск, а другото риск при конкретната изследвана бременност. В твоя случай 1:210 е възрастовия риск, а 1:1000 за конкретната бременност, което е нисък риск. Не съм сигурна 100 %, но на мен така ми го обясни докторката. При мен беше 1:580 и 1: 12 000

А сега добро утро на всички и добре дошли на новите майчета Simple Smile

И разбира се Честит Рожден Ден на  Jennie

# 61
  • Мнения: 274
Jennie, Честит Рожден Ден и от мен  Hug



mavi, седя си тук и разглеждам декемврийския ни албум и акъла ми не побира този твоят син какви очи има, искам да кажа направо ме притесни сериозно, защото ти имаш цвета на очите на моя мъж - страхотен цвят, горе долу са еднакви и аз така се надявах и моето детенце да е с такива очи, ама май отърване от тия "чорни очи" няма   Close
Абе здраве да е и моите са си спешъл   Laughing

# 62
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 6
Jennie, Честит Рожден Ден пожелавам ти красиво и здраво бебе декември.

Добре дошли на новите майки  Hug
Аз бях в болничен 14 дена и понеделник ми предстои връщане на работа, а не ми се ходи. Вчера са раздали на 8 колеги предизвестие за съкращения и много ме е страх какво ще стане в понеделник -щяло да има още  ooooh!.
Да попитам вие имате ли бяло течение- при мен от време на време ми е леко жълто -зеленикаво Thinking, но не постоянно.

# 63
  • Мнения: 15
Привет и от мен,да се шътна и аз на топло в новата темичка!Добре дошли на новите мамчета и най-вече на ЕLLY Hug,мн.се зарадвах че има и друга мама от моя град! Hug

благодаря за топлото посрещане. и аз много се радвам, че не съм "сама", а имам съгражданка newsm53

Jennie  newsm59 и здраво бебче на финала

# 64
  • Мнения: 15
Да попитам вие имате ли бяло течение- при мен от време на време ми е леко жълто -зеленикаво Thinking, но не постоянно.

и при мен е така от самото начало на бременността, но доки ми пусна изследвания и каза, че няма проблеми, но все пак, ако цвета на течението се измени да му се обадя веднага

# 65
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
CatWoman, какво да го правя тоя малкия като е взел всичко от баща си (дано и при вас стане така), а се роди с такива сини очи, толкова наситено синьо, каквото никога не бях виждала. Сега се надявам за второто да вземе нещо и от мен, иначе пак ще ми се смеят всички и ще викат, че бебето не е от мен.  Joy

Утре влизам в 4-тия месец и другата седмица отивам да се запиша на ЖК. Още съм в чуденка какви изследвания да се правя. Нали няма да е късно за ранна ФМ, поне нея да направя, че все пак съм вече на 30 г. и взех леко да се притеснявам като ви чета тука. С първата бременност изобщо и през ум не ми е минавало да си правя такива изследвания и си бях толкова спокойна през цялата бременност (като бабите на времето дет се вика Laughing).

Относно течението и аз имам някакво, но не знам точно какво. newsm78 Нито са гъбички, нито е бяло течение. Даже вчера по едно време беше напоило ежедневката ми, но нямаше цвят и ... срам, не срам мина ми през главата да не съм изпуснала някакви околоплодни течности. Embarassed Днес обаче нямам.

# 66
  • Мнения: 1 391
CatWoman , спокич за очичките - мойто Ели е доказателство че няма невъзможни неща и че изненадки всякакви се случват  - така че  - спокич!  Mr. Green Малките хитреци отсега си знаят какви са, но се подхилкват тайничко в коремите ни!

Jennie  - БЪДИ ЧЕСТИТА! ЖЕЛАЯ ТИ СВЕТЛИ ДНИ И МНОГО РАДОСТИ! БЪДИ ЗДРАВА, ОЧАРОВАТЕЛНА И МАГИЧНА БРЕМЕННА, а към Коледа - най-големия ПОДЪРЪК ТЕ ЧАКА!  Heart Eyes   bouquet

mavi и на мен се е случвало да има прозрачна течност, но по много малко - мислела съм си че или са някакви течности - но не околоплодни! Това ми се случваше и предната бременност, която беше лека и успешна, така че няма причина за притеснения според мен.

Виж ако цвета е жълто зеленикав, може да е признак за гъбички и трябва да се изследва влагалищен секрет - усеща се и по миризмата. Ако не са гъбички няма миризма.

mimko1 , стискам палци! Мисли позитивно! Ти ще си останеш на работа!  Peace

veni1122 , може и от разходката да е станало, наистина, ако си се преуморила - лежачка тия дни за всеки случай. Ако продължава - преглед. Може да си спре и да е било само това! Колко утрогестан слагаш? Може би трябва да се увеличи дозата?
Принципно, който се смущава може да си провери прогестерона - с кръвно изследване - във всяка частна лаборатория - към 15 лв е -  и да разбере дали му е в норма. Но все пак може да има и други причини, от отлепване или нещо такова - така че е най-добре доктор да каже.

# 67
  • Мнения: 1 391
Jennie, радвам се че се запознахме и визуално виртуално  Hug Flutter - супер коса! Сигурно и днес си толкова жизнерадостна както и на снимките, по повод празника !  Heart Eyes  bouquet

# 68
  • Мнения: 165
Ех, бърборанки такива  Joy
Само се записвам и се връщам да чета.

# 69
  • Мнения: 0
Моля ви се кажете за минералната вода-може или не може да се пие? Confused

# 70
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз не знам дали може или не може, но на работа само такава пия. Който знае да казва, че да взема да си нося поне от тая изворната с розовия етикет.

# 71
  • Мнения: 188
Jennie Честит Рожден ден!!! Много здраве,късмет и светлина по пътя ти желая!

 Colibri така и така аз се влюбих в дъщеря ти,дай да се подредим "роднина - милиционер" Laughing  Joy
Я да ви питам Бургаски мамчета , колко от вас са фенки за една юнска среща???

# 72
  • Мнения: 5
 bouquet Jennie, Честит Рожден Дем !!! ( и брат ми има РД днес) 

На всички, на които изпратих съобщение за паролата на албума - Благодаря.
scrye ми е била изпратила и обяснила всичко! Ама бях забравила...
И този път успях да кача снимки в албумчето !

# 73
  • Мнения: 0
mavi  и аз на работа пия само минерална ама ей сега като чета в гугъл май трябва да се редува с изворна , ще започвам такава вече да си купувам Crossing Arms

# 74
  • София
  • Мнения: 104
Здравейте - изписали сте 5 страници докато блея насам-натам Simple Smile
Честит рожден ден на Джени - да си жива и здрава, Декември много щастлива  bouquet
Puch4e напълно съм съгласна с казаното от теб относно БХС, вчера и аз ходих до доктора да ми ги погледне - каза че се гледа "информация за бременната" - на мен ми е 1:9900. А иначе цялото изследване ми прилича на тото2 принципно  newsm78
За минералната вода аз си пия - но ги редувам различните марки плюс изворна.
Добре дошли на новичките - надявам се да ви е приятно с нас следващите месеци Heart Eyes
п.п. всички сте много хубавки, хлапетата също, аз като Колибри ще остане потайна още ден-два Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт