Бъдещи майки Август 2009 - тема №38

  • 11 396
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 372
Ако не ми дадат моята ще си я нося в къщи, аз съм взела такива с копчета да стават за кърмене Peace

# 16
  • Мнения: 2 374
Ако не ми дадат моята ще си я нося в къщи, аз съм взела такива с копчета да стават за кърмене Peace
Еми да.Вземи си я де,за всеки случай може пък и да ти разрешат.

# 17
  • Мнения: 27
Мерси за отговорите  Hug

Ще видя дали в сайта на Шейново ги има и да го изпълня и аз  Flutter Ако не- твоя ми харесва много  Mr. Green
 

# 18
  • Мнения: 34
Ходих и на лекар и ми пусна изследвания заради отоците по краката
Какви изследвания ти пусна? и на мен почнаха да ми отичат краката, да знам какво да си искам във вторник като ходя на ЖК

# 19
  • Мнения: 3 372
Ходих и на лекар и ми пусна изследвания заради отоците по краката
Какви изследвания ти пусна? и на мен почнаха да ми отичат краката, да знам какво да си искам във вторник като ходя на ЖК
Общ белтък и албумин и ми премери кръвното, обаче си беше ниско 60/110. Отоците били опасни ако ти е високо кръвното и не са ти добре изследванията, а при мен слава богу са наред и значи отоците са от жегата и от килцата

# 20
  • Мнения: 34
мен миналата седмица ми пускаха ПКК и антитела и доки каза, че всичко е наред, кръвното ми е 55/95,  ooooh! много съм се ошашкала заради отичането на краката.

# 21
  • Мнения: 439
Аси, колан не слагам още от втория месец, обаче пък корема в четвъртия месецибеше вече много значителе, доктора не можа да повярва, че съм в четвъртия, нали ви разказвах.

Диди, като нямам време да обикалям за дрешки, купувам от продавалника, иначе си нося две блузки, един панталон и дънки, а и една рокля имам, а сега съм си поръчала панталон, две рокли и ще се фръцкам малко.
Мисля да карам, защото ми е адски удобно и бързо придвижването, днес особенно бързо си го припомних, след угасването на колата.

Гема, Захира, тъко днес исках да посетя вис виталис, защото е съвсем близко до работата ми, но нали закъснях сутринта и не ми беше удобно.

Айс Куийн, може ли да се взима сега вагинален секрет?

Дани заспинка, отивам да се изкъпя и лягам, защото се опитвам да се наспя от два дни - неуспешно, Дани кашля повече и от днес сме на антибиотик, суметролим. Като отидохме в една нова аптека на Дружба, каката ни почерпи с бонбон, подари ни мострички със слънцезащитен крем и кремче на Мустела-за Дани, а за мама-мустела против стрии мостричка, баткото ти подари книжка - ДАНИ ИСКАШЕ ДА Я ДАДЕ НА друго дете, но ми я връчиха на мен.
Лека нощ

# 22
# 23
  • Мнения: 3 372
Айс Куийн, може ли да се взима сега вагинален секрет?
Защо да не може, как иначе ще се разбере от какво е причинено течението и как да се излекува. Според мен ако не се лекува ще е по-зле, а пък инфекциите могат да доведът до преждевременно раждане Confused

# 24
  • Мнения: 219
Даже в 9-ти месец мисля, че е задължително да ти вземат секрет, все пак трябва да сме чисти, ако раждаме нормално.

Нощници, не знам в ТК дали дават да си ползваш, но според мен няма да ти дадат. Все пак се цапат и с кръв, няма да даваш все да ти ги перат в къщи, а там винаги ти я сменят когато поискаш, както ти казаха. Гащите и кърпите си ги имам, четката ясно, както и джапанките. Само превръзки ще трябват, но има време. Като се замисля, сапун и шампоан евентуално, та така. Аааа чаша, вилица и лъжица (ако ядете де, щото аз карах само на шоколад, колкото и чудно да е и няколко мандарини, така и не им опитах храната).

# 25
  • Мнения: 3 372
Цвети, аз хич не мисля да им опитвам храната Sick Гнус ме от храни готвени в казани Sick А за гащите и кърпите, то и аз си имам ама за там реших, че трябва всичко да е ново Peace

# 26
  • Мнения: 1 569
Айс Куийн: за какво са тези гащи за еднократна употреба? В бейби мила в Люлин ги продават и жената (естествено желаейки да си продаде продукта) каза, че от болниците ги изисквали, но така ли е в действителност или ти беше чувала за тях и реши да ги вземеш??  newsm78

За храната: мен също адски ме е глнус от храни в стол и болници, но пък да не се заричам, че гладна мечка хоро не играе Simple Smile Ако точно като съм ужасно гладна нямам нищо друго може и да ям с плющящи уши?  Laughing

# 27
  • Мнения: 735
Добро утро!
Да се запиша и аз в новата темичка!Момичета, като гледах отпред термините ми се струва, че доста от мамите не са писали скоро (някои изобщо не съм ги засичала да пишат май).Хайде , който не е писал, а само влиза да чете да драсне два реда, зада знаеш, че е добре. Hug
За трагедията в Ямбол - Нали тука сме на 20 км. та ги чувствам по-близки хората.И ми стана много мъчно.Ама подробности не съм гледала, защото не мога да понасям такива неща.Мъжа ми каза, че скоро ще ми забрани и телевизия да гледам.Неговата работа е свързана с чести пътувания до Ямбол.И вчера като разбрах ,че е там през половин час съм звъняла докато не се прибере в Сливен, за да знам че е добре.Абе параноята е чудо работа... ooooh!
За Окръжна болница тук в Сливен знам, че даже и чаршафи искат.Във вторниксъм на консултация и ще питам докторката какво точно да нося та по малко да попълвам липсите.Инъче с бельото съм много зле.Моето или не ми става, или ме дразни под корема.Купих си едни дълбоки и големи гащи, ама ако ги видите ще паднете от смях.И са ми удобни, ама материята нещо не ми понася.Та съм се видяла в чудо.Не знам какво да си вземаИ накрая тръгвам без гащи. Joy
Аз бяло течение си имам от години май.То ту се позасили, ту намалее, на моменти хич го няма.Но като изследваме бактерии няма, вагиналния секрет е чист.Сега сме изследвали само в началото и нямаше нищо, но ми сля да я накарам пак да ми вземе за всеки случай. Peace
Моят мъж иска другата седмиц да ходим до Казанлък, защото започва празника на розата.Ама мен малко ме е страх да пътувам.Като гледам повечето от вас май си пътуват.Как понасяте пътуването?

# 28
  • Мнения: 132
 Peace

Добро утро на всички!Днес за 1 път бебка ме събуди с шутове в 6 ч.,за да ям  Crossing Arms
Аз,дето изобщо не закусвам..............да стана да ям толкова рано  ooooh!
Както и да е-дано да не се повтаря често  Peace

# 29
  • Мнения: 2
Добро утро  и от мен!

И аз още не  съм започнала с покупките за бебето , та даже не съм и за започнала да обикалям.Все си казвам,че има време , а пък и все още си ходя на работа и  нямам много време.И аз се каня да ида до Вис Виталис, ама дано намеря време скоро.....Едиствено онзи ден съпруга ми  прави някаква поръчка в laredoute, та поръчахме две бодинца на бебето.Като пристигнат ,ще ги покажа  Wink

Иначе аз съм  добре и бебето също.Днес съм на лекар .Нямам търпение вече да видя колко е пораснало.

За колите и коланите, - аз също все още си шофирам и не мисля да спирам скоро.Все още съм със колан.

Хубав ден от мен newsm53 newsm53 newsm53

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 10:05 от boj777

Общи условия

Активация на акаунт