Бюстове за справедливост

  • 1 677
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Браво, току що постави форумски рекорд с 40 тъпкалящи се от смях човечета.
Ако имаш пари за силикон, цената за сутиен едва ли ще те спре.
Вълчо, време за кафе е, не за броене на овци  емотикони  Joy

# 16
  • Мнения: 4 585
Да не мислите, че един мъж гледа сутиена,
в който има големи цици, или му брои ръбовете?

# 17
  • Мнения: 2 716
Големите цици изискват по-дебели, по-здрави и по-издържливи... ластици.
Затова цената е по-висока  bowuu
Но малките балкони не са се отървали. Просто сутиените за тях са временни. Нещо като памперси. За кратко (еднократна употреба). Докато се силиконират. И после на опашка за дебели ластици.
Т.е. евтиното е скъпо  Wink

# 18
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Не знам дали мъжете гледат ръбовете, ама ако сложа такъв сутиен трябва да се почесвам цял ден по ръбовете му Mr. Green
Отделно от това, формата, която дава е зашеметяваща(Мадона имаше един такъв златист-като конуси залепени на тялото и водещи свой собствен живот стояха гърдите и Party)

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
наистина голяма несправедливост ...
ама така е като не протестирате, я спретнете един протест пред парламента ... ей така да развеете сутиените които до момента сте носили с възгласи "Всички цици са безценни! не на различните цени! и т.н.
предполагам едва ли ще има мъже които да не дойдат да ви подкрепят в този протест.

# 20
  • Под липата
  • Мнения: 620
Влизам в магазина - гледам супер сладурски сутиен, мой размер.
Пипам го - ми той целия подплънка!
За мен няма място даже! Mr. Green
   Хич не ги обичам тези подплънки  Crossing Arms Правят гърдите ми големи.
Много ми е трудно ( като малкоцицеста) да си намирам такива сутиени, които само да оформят бюста, без да са натъпкани със дунапрен.
Това ме навежда на мисълта, че проблем има и за жените с малки гърди. Обявявам протест - НЕ НА ПОДПЛЪНКИТЕ!  Wink
 

# 21
  • Мнения: 7 723
...Обявявам протест - НЕ НА ПОДПЛЪНКИТЕ!  Wink
 

Веднагически заставам в опозиция.  Crossing Arms
Да живеят подплънките!! Жив да е този, който ги е измислил!!!  newsm20
(пък са и евтинки даже) Grinning

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 13:51 от Руска

# 22
  • Под липата
  • Мнения: 620
Веднагически заставам в опизиция.  Crossing Arms
Да живеят подплънките!! Жива да е този, който ги е измислил!!!  newsm20
(пък са и евтинки даже) Grinning
  Абе, Руске, ако знаеш какви преживявания съм имала с тези подплънки.... Как да не викам ''Долу"!? И ''Ууууууууууууууу"!?
На времето, ехеееее, в далечната младост, като махнах подплънките пред първото си гадже, той така сломено въздъхна: Еееххх, а пък аз мислех , че имаш гърди!", че едвам се удържах да не го удуша със сутиена  Mr. Green По късно са ми задавали въпроса , аджеба, обрив ли имам , та така дебело съм го превързала  newsm78 или се опитват да ми никнат гърди, а аз умишлено подтискам развитието им с дебели подплънки... Тю, да му се не види! Младост-нерадост!

# 23
  • Мнения: 166
Това ме навежда на мисълта, че проблем има и за жените с малки гърди. Обявявам протест - НЕ НА ПОДПЛЪНКИТЕ!  Wink
Истинска заблуда за врага, също като стягащите чорапогащи, пък и облеклото от всякакъв вид, стига да знаеш как да го употребиш в своя полза. Аз по тази причина допускам твърде трудно и рядко физическа близост. Нека си мислят, че съм пИрфектна! И без друго кофтито после няма да е за мен, я! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт