Вашият ник в БГ-Мамма, моля!

  • 7 272
  • 151
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 909
С риск да се повторя (щото вече го споменах), любопитството ми касае не личния живот на кандидата, а психологическия му профил. По-достоверен психо тест от изявите тук надали науката може да сътвори...
ivonska, за какво говори кибиченето по форуми? Какъв психологически профил показва? Народът иска да общува  Grinning

# 61
  • Мнения: 166
С риск да се повторя (щото вече го споменах), любопитството ми касае не личния живот на кандидата, а психологическия му профил. По-достоверен психо тест от изявите тук надали науката може да сътвори...
И по-недостоверен също, ще ме извиняваш. Wink Не всекиму е дадено да бъде чак толкова проницателен, та да вдява истинския профил по измисления. А такива има много по форумите. Някои точно за това ги ползват всъщност.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 099
С риск да се повторя (щото вече го споменах), любопитството ми касае не личния живот на кандидата, а психологическия му профил. По-достоверен психо тест от изявите тук надали науката може да сътвори...
ivonska, за какво говори кибиченето по форуми? Какъв психологически профил показва? Че народа иска да общува  Grinning

Ще дам пример, за да ти стане ясно: теб, например, не бих те наела. Изявите ти са доста крайни и повърхностни. Имаш едностранчив поглед над нещата и вероятността реалността да ме опровергае е нищожна.  Wink


Lyusil, мисля, че се заблуждаваш...

# 63
  • Мнения: 3 909
Ще дам пример, за да ти стане ясно: теб, например, не бих те наела. Изявите ти са доста крайни и повърхностни. Имаш едностранчив поглед над нещата и вероятността реалността да ме опровергае е нищожна.  Wink

Успя ли да свършиш всичките си задължения за деня преди да изчетеш "Последните публикации"? Това само в случай, че работиш де.

# 64
  • Мнения: 4 841
Ако ми зададат подобен въпрос на интервю, ще отговоря по следния начин:

"Ооо, имате предвид ОНЗИ форум... Съжалявам, ще ви разочаровам, но интересите ми се простират в съвсем други области. Ако за нуждите на работата ми е необходимо да имам регистрация там, ще си направя, но определено предпочитам да уплътнявам времето си по друг начин."

Това би ли удовлетворило уважаемата ivonska като работодател  Embarassed

# 65
  • Мнения: 166
Lyusil, мисля, че се заблуждаваш...

За повсеместната проницателност или за форумската шизофрения? В липсата на първата съм убедена, в съществуването на втората - също. Много потребители успяват да се възползват от това.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 099
Ако ми зададат подобен въпрос на интервю, ще отговоря по следния начин:

"Ооо, имате предвид ОНЗИ форум... Съжалявам, ще ви разочаровам, но интересите ми се простират в съвсем други области. Ако за нуждите на работата ми е необходимо да имам регистрация там, ще си направя, но определено предпочитам да уплътнявам времето си по друг начин."

Това би ли удовлетворило уважаемата ivonska като работодател  Embarassed

Теб щях да те наема и без този напън!  Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 156
не, не бих. не бих си дала и сайтовете (освен ако не е нещо като част от портфолио), не бих си дала скайпа, айсикюто, фейсбука, както и не бих си сложила снимката на CV-то. не бих отговаряла на въпроса дали съм омъжена, дали имам деца, с кого живея, както и някои други лични въпроси. просто защото това НЕ Е РАБОТА на евентуален мой работодател. когато ми кажат, че имат удоволствието да ме поканят да работя за тях, аз никога не им задавам такъв тип въпроси, така че очаквам същото и от тях. нито за този, нито за друг форум бих си дала инфото - не и на работодател. ако вече работим заедно и имаме някакви отношения, може и да ги допусна до някои части на личния си живот.

# 68
  • София
  • Мнения: 3 099
Ще дам пример, за да ти стане ясно: теб, например, не бих те наела. Изявите ти са доста крайни и повърхностни. Имаш едностранчив поглед над нещата и вероятността реалността да ме опровергае е нищожна.  Wink

Успя ли да свършиш всичките си задължения за деня преди да изчетеш "Последните публикации"? Това само в случай, че работиш де.

Знаех си, че съм права за теб...

# 69
  • Мнения: 516
Всяка шизоидна проява рано или късно си проличава. Писанията във форума могат да покажат много от това, което иначе умело прикриваме.
Змийке, никога няма да кандидатствам при теб за работа.  Wink

# 70
  • Мнения: 1 817
С риск да се повторя (щото вече го споменах), любопитството ми касае не личния живот на кандидата, а психологическия му профил. По-достоверен психо тест от изявите тук надали науката може да сътвори...

Аз пък съм на мнение, че доста пишещи/ не казвам всички/ си играят роли. Просто искат да са такива... перфектни.
Така че трябва да си много добър психолог, че много фалш има.

# 71
  • София
  • Мнения: 3 099
С риск да се повторя (щото вече го споменах), любопитството ми касае не личния живот на кандидата, а психологическия му профил. По-достоверен психо тест от изявите тук надали науката може да сътвори...

Аз пък съм на мнение, че доста пишещи/ не казвам всички/ си играят роли. Просто искат да са такива... перфектни.
Така че трябва да си много добър психолог, че много фалш има.

Съгласна!

Флоро, аз теб най-почтително бих те поканила да работиш при мен (и да ми редактираш документите!  Laughing )

# 72
  • Мнения: 4 841

Благодаря, наистина  Blush

# 73
  • Мнения: 4 585
Тц, тц, тц. Крайно време беше да се светнем кой кой е, кой е капиталист, и кой - лумпен пролетариат, кой на кого "дава хляб". Всяка жаба да си знае гьола. Сега, като отворя страница с постинг на г-жа Ивонска, ставам, чета и пиша прав.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 099
Тц, тц, тц. Крайно време беше да се светнем кой кой е, кой е капиталист, и кой - лумпен пролетариат, кой на кого "дава хляб". Всяка жаба да си знае гьола. Сега, като отворя страница с постинг на г-жа Ивонска, ставам, чета и пиша прав.

Вълк, отпусни се и седни. Да опитаме пак?!

Общи условия

Активация на акаунт