Помощ за добро начало

  • 935
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 550
Всичко ще е наред, разбира се. Още колко ще има да ги чуеш! Чудно как не ти се е скарала за тоя плаващ режим. Скоро ще чуеш за вода със захар нощем и ябълков сок на 40-тия ден. Горе главата! Каквото и да покаже второто пробно кърмене, продължавай да кърмиш и не давай добавки.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 632
Първо Честито бебче! Да ти е живо и здраво!  Heart Eyes
За белият кахър: по закон педиатърът е задължен да направи домашно посещение на бебето в срок от 72 часа! Та ходенето ви до лекарски кабинет с 3 дневно бебе е направо без коментар! #Crazy
За пробното кърмене: Моята бебека първите месеци не наддаваше въобще,но на пробното кърмене изцока 100гр.  Shocked, направо шашна педито,който  заяви,че Али е една загадка за него Shocked. Та мисълта ми е,че бебто изсуква неравномерно количество кърма през различното време от денонощието. Един път може да изсуче 50гр. , друг път 150гр(примерно),така то си набавя необходимото му количество за денонощие.
Останалото са ти го написали другите мами. Wink
Приятно кърмене ти пожелавам  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 2 952
Не се връзвай на приказките на педиатърката. Ако решиш да останеш при нея си сложи и тапи в ушите, защото предполагам, че ще продължи да менторства. Можеш за твое спокйствие да посещаваш на частно някого, на когота да имаш доверие и който не те кара да се притесняваш, а те окуражава, за каквото и да иде реч.
Успех!

# 18
  • Мнения: 1 343
bib.bib ми то живо частно посещение си беше таксува ми прегледа защото още сме нямали акт за раждане т.е. неможела да ни запише и ми взе пари . Наполовина ти взимам защото ще си от моите / цитирам думи /.
Абе немам думи . В къщи казах че ще го храня като си поиска и щом заспива усмихнат на цицата значи е доволен ... Таткото се съгласи напълно с мен но се пресели в другата стая за да не го буди вечер  Wink Ето снощи първенец буди се на три часа Simple Smile суче и заспива без да създава главоболия на мама Simple Smile така че явно може и педито въобще да не ни запише Simple Smile както се надява ...

# 19
Абе мила ти си разумно момиче и много добре знаеш кое е добре за Денис,пък и с така подкрепа от мамите просто не можеш да сбъркаш,давай все така.А пък педиатърките вече само смях предизвикват

# 20
  • София
  • Мнения: 1 121
Ооо, аз си мислех, че нашата педиатърка е зле! Не бих се записала при такава! Ние 2 месеца сукахме през час! Два месеца! Резултатът - по кило и триста на месец! Докато не отидохме на третата консултация и самата лекарка не ни зарази, та антибиотици, та рентген, та спира да диша от пустата хрема (мнооого беше)... По този случай следващия месец качи 180 гр! Разтройството в следствие на антибиотика спря чак тия дни - месец и половина изкара това дете. Познай дали не отидох на частно! 20 лв. плащам на месец и съм спокойна! новата педиатърка първо гледа съвети за увеличаване на лактацията да даде, пък после, ако аз си преценя, да дам адапте. И аз не давам и пак си качваме. Peace
Горе главата, имай повече доверие на себе си, абсолютно можеш да кърмиш!

Общи условия

Активация на акаунт