Чакаме с нетърпение ЮНСКИТЕ мъничета! Тема №70

  • 11 010
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 187
Момичета, със Somebody малко издублирахме темите и вече си имаме и номер 71! Тъй като не можем да я изтрием ще я използваме когато изпишем тази!

# 16
  • Мнения: 270
Здравейте мами и честито на новообебилите се мами!
Аз преди малко идях едно розово - кафяво зацапване и силно се притесних, обадих се на лекаря към 13.30 към при него, но не мислите ли че ми е твърде рано за раждане!

# 17
  • Мнения: 216
ЧЕСТИТО НА АЯ ЗА ЕММА. дА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВА БЪРЗО И САМО щАСТЛИВИ МИГОВЕ ЗАЕДНО.


The1, Sombody: Благодаря за теми4ката, страхотна е.
Ние верно не останахме( от редовно пишещите де), но не се предавайте Юни е след 3 дни- дръжте фронта.

Интересно като преминем в родени, ще се разделим ли на май и юни? Cry

Маямии, стискай, лежи пове4е и следвай инструкциите на доктора, дори да е била тапата, не зна4и 4е сега ще родиш, може да минат седмици(на теб ти трябват поне 2 до пълно износване)

# 18
  • Мнения: 117
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА АЯ И ФЕНИКС!
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!



За отоците  - и аз съм с ужасни, но като се поспра малко да почина ,ми поспадат.
Откакто знам датата за срещата с бебка като че ли се чувствам по спокойна всеки ден. Гледам че ще е родена на същата дата като една сладурка много симпатична за мен юнка - Gydelichkova  Laughing
Мен освен безсънните нощи ме е тряснал и хормона нещо. Пускам сълзи за най-малкото Mr. Green
Франческа  още малко остана до Юни ще издържиш мила Hug

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 11:32 от (X) Щастлива Бубичка

# 19
  • Мнения: 27
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА АЯ,ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ЕММА!

Гъди и аз зарибих моя мъж за сериала,но напоследък му изпуснах края.

Преди малко посрещнахм първите гости-братовчедите ми.Имаме си вече и подаръци..... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.
Първо да честитя на всички мамчета родили своите бебоци. Няма да изреждам имена, че може да изпусна някой, а те са доста като гледам. Да са живи и здрави  и дечицата и родителите да се грижат за тях.  

За нас на които това все още предстои, стискам палци всичко да мине по мед и масло, че нещо ме хваща шубето, но като гледам как се появяват на бял свят все повече и повече дечица и се надъхвам все повече и повече Mr. Green

Не съм се включвала тези дни че нямах много време. Да се похваля -нашата кака завърши предучилищна и получи свидетелството си за завършена подготвителна група. Вече е готова за първи клас.  Laughing

Аз оня ден имах контракции и болки, мислех си че момента е дошъл,  Отидох при док. той ми направи стандартния преглед, не ме бърка за разкритие (а мислех че ще го направи) и каза, че момента не е дошъл.  Изписа ми хапчета да позадържа още някой ден, но каза, че такива контракции в 9 месец са нормални, да не ме стряскат. Като станат на 5 минути, болезнени и постоянни да звъня и да тръгвам.

За отоците- и при мен положението е такова. Краката и пръстите на ръцете са на тупани. Вчера покрай тържеството на малката изкарах доста време на крака и вечерта беше нещо невероятно. Днес съм си обещала да почивам и лежа с краката на горе, че да могат да поспаднат малко.  

raia123 - Честит рожден ден на майка ти. Да е жива и здрава, и много да ви помага за бебето.

Пожелавам лек ден на всички. И тези които раждат - леко и безпроблемно раждане.

Нещо viper се мотае, а аз мислех, че вече и тя ще е сред сдобилите се с бебе.

Успех.  newsm51

# 21
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Браво на родилите  newsm68 newsm44 newsm68 smile3501!!!
Да са честити бебчетата на Феникс и Aya!!!  smile3525 smile3525
И аз съм с подути ръце и крака но изследванията ми бяха добре и доки каза че било нормално за края на бременността.Важното е албумина в урината и кръвното-ако те са ОК,всичко е добре  Peace.
Вчера бях на преглед и се оказа че съм с 1.5см разкритие и бебчо е вече ниско долу разположен с главичка прилепнала или нещо такова което било добре  Thinking.Тоновете бяха също добре и сега съм в очакване  Praynig.

# 22
  • Мнения: 989
Едно голямо честито на Феникс и Ая! Да са им живи и здрави рожбичките!

Още малко и всички ще сме с бебче в ръка.

На мен снощи ми се събраха цееееееели 6 часа сън и сега се чувствам много добре.

Гъди и тя ме разсмя рано-рано със своя хамстер  Joy

Честит рожден ден на майката на Рая! Да й е жива и здрава!

Албенче, абитуриентката ти е била много красива.

# 23
  • Мнения: 6
Честита дъщеричка на Aya!Да е жива и здрава и много да ви радва!

Честит рожден ден на майката на Рая!

# 24
  • Мнения: 165
Честити бебчета на Ая и Феникс!Нека бъдат здрави и щастливи и много да ви радват!

И аз имам доста контракции, но не са болезнени, само като се уморя ме стяга малко корема ниско долу, но като полегна и ме отпуска веднага..аз се надявам беба да не бърза, че нашия татко ще е в командировка в София от 3 до 5.06 и ми е малко притеснено така, не ми се ще някой друг да ме кара от Бургас до Сливен..аз и казвам на малката да си стои на топличко, без това и другата седмица го дават дъждовно, да мирува и кротува, пък след 6.06 може вече..Ще я видим дали слуша  Joy Joy Joy

Сутрин и аз се събуждам с подути ръце, но после поспадат..а снощи съм заспала към 3ч, то не беше въртене, то не беше ходене до 00, книга четох, на телефона играх, какво ли не и не можех да заспя..а най-тъпото е, че един приятел остана да спи в къщи(на надуваем дюшек в хола), а аз като не мога да заспя и се разхождам, даже понякога полягвам на дивана, че там е по-хладно..още по-тъпото е, че ще остане и тази вечер, защото не можел да си намери квартира, по-точно не можел да си плати в момента за квартира Twisted Evil , но от нас повече заеми няма да види(то неговото е мързел, ама с големи дебели букви)..то как не се съобразяват тия хора...е казах си го ...

При нас времето е идеално за почивка..не пече и е едно тихичко, дано успея да поспя през деня поне малко, че съм цапната като с лопата по главата в момента Simple Smile

# 25
  • Мнения: 35
Да ви кажа преди малко какво стана - обажда се майка ми да ме пита дали не съм родила /или дали не съм в болницата/, защото почувствала много срязваща болка в корема. А преди 1,5 год. когато сестра ми раждаше точно в момента когато е била на операционната маса, в същия час и минута майка ми получи адска срязваща болка. Ние тогава не знаехме че сестра ми е отишла да ражда и след това като върнахме времето назад и доста се зачудихме как така майката предчувства какво става с детето й.
Така, че няма скрито покрито-майката винаги ще усети когато нещо става с детето й Peace

Аааааа и щом Феникс е родила за 30 минути две бебета, пожелавам на всички нас, които очакваме по едно да ги родим за 15 мин. Laughing

# 26
  • Мнения: 187
tаnka80, извинявай, че се намесвам и коментирам ваши приятели, но все пак ми е чудно едно : ако днес няма пари за квартира, то утре от къде ще има... Освен това не мисля, че квартира се намира от днес за утре... А бе къде ги намирате тези приятели  newsm78 Преди време Somebody имаше такъв проблем май  newsm78 Ние вкъщи почти винаги имаме приятели на по кафе или за вечеря (по наша покана), но сега хората се съобразяват и само ни звънят да ни чуят! Някой ни канят у тях, но никой не напира да идва, пък камоли да преспива! То не че ще им се отвори парашута де!
tаnka80, извинявай още веднъж за коментара ми, но наистина не разбирам как утре ще е на квартира, аз ако бях ... да кажем само, че вече нямаше да ни е "на гости"!

# 27
  • Мнения: 4 589
Здравейте,

позволявам си да вляза и да честитя на Ая, моя много близка приятелка, дъщеричката Емма, да им е жива и здрава, много да ги радва, да порасне голяма и щастлива и да слуша батко Кико и батко Бобо.

Майче, Ники честита ви дъщеричка. Много се радвам за вас Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 1 475
the1, официално да благодаря за бебетотемата, вече само за бебета мисля Rolling Eyes

Днес отивам на фризьор и това ще е последно преди раждането,че имам ебаси косата, толкова ми се сгъсти от бремеността, много странно, един косъм не ми е паднал за тези 9 месеца и е станала много дълга, ще сложа после и една боя и се надяваме бебето да реши да се възползва от новата прическа на майка си и да поиска да я види тези дни, докато не се е развалила, хич не страдам от излишни предрасъдъци, че още му е рано, като гледам и на  Aya беба с какви размери е 18 дена преди термин, на един ехограф са ни гледали  и двете и виждам, че са познали, а на мен ми казаха, в началото на май ,че моята е 3 кг, до края на юни, ако остане  ще е 5кг Shocked, а не благодаря,надявам се на 5 юни на прегледа ми да уговорим нещо, ако е прекалено едра!!!и с Катеринка и с Галето,като говорих, ме посъветваха наистина ако е едра хич да не се мъча ами да си искам секцио, чиста работа и не  е чак толкова болезнено след това!!

# 29
  • Мнения: 57
ЧЕСТИТО на Aya! Да си отгледа една сладка принцеска сред кавалерите батковци!

Рая, поздрави за юбилея на майка ти! Бебка, за нея, сигурно е най-голямата награда Simple Smile

the1, somebody,   bouquet за темата

lili_to, това за 15те минути много ми допада  Praynig Аз пък ти пожелавам майка ти да познава, но ти да не усещаш така силни болките Wink

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 12:26 от gmarinova

Общи условия

Активация на акаунт