DEPECHE MODE- Tour of the Universe

  • 8 119
  • 197
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 702
Мечтая за този концерт от 2006, но  съм готова да се простя с мечтата си, само да се оправи Дейв.  Praynig

# 16
  • Мнения: 2 401
Ей депресарки, я се вземете У ръце. Ше се оправи чиляка.   Peace

# 17
  • Мнения: 6 029
Ей депресарки, я се вземете У ръце. Ше се оправи чиляка.   Peace

Ай стига де. Ясно е, че сме депресарки, Депрес Мод е тва все пак.

# 18
  • Мнения: 2 212
 Laughing

Депрес мод, я! И аз се надявам Дейв да се оправя, днес като се кахърях полугласно на работа за казуса с Дейв и един колега ме чу и ми даде за пример, някакъв колоездач, ама му забравих името, който каза, че е претърпял ей такива операци и ракови заболявания и все пак продължавал да се състезава...

...та Дейв, нито е останал за парите, нито за славата, нито за каквото и да е друго има, което да постави пред здравето си, та смятам щом с лекарите са взели това решение да е ОК и да го видим ако не тази, то догодина.

# 19
  • Мнения: 2 336
 И аз се надявам Дейв да се оправя Peace

# 20
  • Мнения: 1 701
Запис  Cry

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
И аз ще следя темата!

# 22
  • Мнения: 340
Бързо и пълно възстановяване на Дейв и скоро да ни (се) радва на живо Flowers Four Leaf Clover

# 23
  • Мнения: 2 028
вчера гледах и по някакви тв новини, официално турнето се поднвява юни, а за България няма яснота още...

аз лично съм на мнение, че щом лекарите са му позволили, значи всичко ще е ок, медицината кой знае на какви светлинни години е там  Thinking

# 24
  • Мнения: 3 091
да се намъкна и аз тук, в депрес мод-а   Mr. Green

# 25
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
И аз да се запиша да следя темата за новини.

# 26
  • Sf
  • Мнения: 808
Мдаам и аз тук при Дапейш и да ни Мойш. Шегувам се  Mr. Green
Обичам си Депеш и Дейв и му стискам палци!!!

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 7 191
Да се включа и аз.

# 29
  • София
  • Мнения: 137
И аз чакам само хубави вести за DM. Преди всичко Дейв да е добре и живот и здраве да го чуем и видим скоро, да усети подкрепата на феновете си от България  Peace

Общи условия

Активация на акаунт