АЦки прЪвописТни коМфрУнтациЙ- 32

  • 21 758
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 192
Е снимката я добавих. Но изпуснат линк за тази тема ли е  newsm78 Признавам, не си кривя душата, допускам грешки. Ама чак пък нещо уникално точно в този пост?
Просто vegas e въобще уникална... Wink

Как се наричат такива думи,употребяващи се прекомерно често от определени хора като "като цяло","по принцип","вика"...?

# 61
  • Мнения: 2 590
Е снимката я добавих. Но изпуснат линк за тази тема ли е  newsm78 Признавам, не си кривя душата, допускам грешки. Ама чак пък нещо уникално точно в този пост?
Просто vegas e въобще уникална... Wink

Как се наричат такива думи,употребяващи се прекомерно често от определени хора като "като цяло","по принцип","вика"...?
Мисля, че бяха думи "паразити"  newsm78  "Нали" също е доста често срещана дума "паразит".

# 62
  • Мнения: 1 192
Е снимката я добавих. Но изпуснат линк за тази тема ли е  newsm78 Признавам, не си кривя душата, допускам грешки. Ама чак пък нещо уникално точно в този пост?
Просто vegas e въобще уникална... Wink

Как се наричат такива думи,употребяващи се прекомерно често от определени хора като "като цяло","по принцип","вика"...?
Мисля, че бяха думи "паразити"  newsm78  "Нали" също е доста често срещана дума "паразит".
Имено.Нъл тъй ?!  Wink

# 63
  • Мнения: 2 590
Ам, чИ Къ  Flutter

# 64
# 65
  • Мнения: 80
Аз си помислих за едно изтървано "на" - "Ето снимка "на" полегнало" шишенце.
А за "мухлива" много се чудих. Или трябваше да напиша "непоносима за мен нотка на мухъл"? newsm78

Абе,човек....аз не ти се подигравам на правописа...  bouquet   ,просто ,като прочетох поста много ми допадна Laughingзащото е типичен "варненски стил".Майка ми е от Варна и ...много се радвам на варненци Heart Eyes - ТОВА Е!!!
То и мен ме има в тази тема - споко  bouquet
И .. к'во ти пука???? От кого???

# 66
  • Плевен
  • Мнения: 252
Цитат на:  link=topic=401385.msg11391391#msg11391391 date=1243667931
Здравейте и от мен в новата тема. )))

, защо не пробваш с един чоропогащник в телесен цвят? Така няма да се забелязва изобщо. )) и без ограничител долу на пръстите, за да не стои грозно със сандалите. )


чоропогащник

# 67
  • Мнения: 1 192
аз съм за том и джери но старите серии мног яки, семейство флинкстон...
 smile3520 smile3522

# 68
  • Мнения: 3 070
Е снимката я добавих. Но изпуснат линк за тази тема ли е  newsm78 Признавам, не си кривя душата, допускам грешки. Ама чак пък нещо уникално точно в този пост?
Просто vegas e въобще уникална... Wink

Как се наричат такива думи,употребяващи се прекомерно често от определени хора като "като цяло","по принцип","вика"...?
Мисля, че бяха думи "паразити"  newsm78  "Нали" също е доста често срещана дума "паразит".
Имено.Нъл тъй ?!  Wink

 Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 2 590
vegas, ни най-малко не съм се засегнала. Споко   bouquet Просто наистина си помислих, че имам някаква грешка и исках да разбера каква е. Защото съм в темата да се образовам  Flutter
 Peace

# 70
  • Мнения: 5 173
Цитат
испишкала Laughing

И аз като теб Laughing hahaha

# 71
  • Мнения: 1 192
Цитат
испишкала Laughing

И аз като теб Laughing hahaha
Много сме,които се образоваме  hahaha ,но дали остана кой да ни образова  Thinking
 Joy newsm78

# 72
  • Мнения: 5 173
Имах предвид, че и аз  като нея се хиля на правописа й Peace.

# 73
  • Мнения: 1 192
Имах предвид, че и аз  като нея се хиля на правописа й Peace.
Прощавай тогава, поне ти ще ни образоваш  Hug

# 74
  • Мнения: 5 173
Обещавам Hug, след като ми мине защитата на 8-ми, ще съм завършил педагог Peace.

Общи условия

Активация на акаунт