запек от капки Colief?

  • 5 415
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 180
Ползвала съм Колиеф до 3-я месец. Но дъщеря ми никога не се е запичала от тях,даже май като ги спрях започна по рядко да ака.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 658
момичета, благодаря ви за отговорите. Пробвах всякакви варианти- само тези капки, само Антифлат, но определено сутрин е доста запечен, което преди го нямаше. Сега по препоръка на педиатъра ще пробвам Био Гайа, те поне трябва да нормализират изхожданията.  Praynig

# 17
  • Мнения: 180
Редувах Колийф и Инфакол.Не се е запичала.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Пробвала съм Саб симплекс, еспумизан, накакъв швейцарски аналог на инфакола:flatulex, био гайа и накрая колийф.Най- доволна бях от колийф, защото малко нормализира изхождането.Дъщеря ми се запече в началото на втория месец.Голям проблем беше, защото преди това се изхождаше след всяко хранене.Когато беба получи запек, педиатърката ме попита дали не и идва малко храната.Инцидентно съм давала два пъти сладка вода.След по-малко от час се изхождаше сама.Чак сега, когато започна да яде пюре започна пак да се изхожда по няколко пъти на ден.Дано бързо отмине този проблем.Не смеех  да давам сладка вода и помагах на бебата като притисках леко крачетата към коремчето или масаж на коремчето по посока на часовниковата стрелка с малко бебешко мляко.

# 19
  • Мнения: 626
Ние за сега сме на Инфакол , но не ми се е запичала. Може би наистина има значчение какво ядеш и ти. Пробвай да миеш нещо разхлабително , така с кърмата ще помогнеш и на бебо.

Общи условия

Активация на акаунт