Отговори
# 270
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Нека изчакаме още една тема и тогава да се прехвърлим. Все пак ги пълним за три-четири дена, а през това време ще родят и още майчета.

# 271
  • Варна
  • Мнения: 355
Хм, и моята Ема има такива пъпки, тип бебешко акне, от 4-5 дни. Педиатърката каза да я мажем със спирт, но ми струва малко агресивна терапия. Лайката дали няма да свърши работа newsm78

За коланите за след раждане се чудя още, другата седмица трябва да съм на преглед и ще питам. Но те повечето са от изкуствени материи, как ще спарват в тази жега не ми се мисли, обаче трай бабо за хубост Laughing

# 272
  • Мнения: 11
Момичета влизам в болницата днес. Тоновете са ниски и ще ги следят по 2 пъти на ден. Стискайте палци да е било заради това че са мерени сутрин и е спало бебочето. Не искам секцио.  Weary

# 273
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Галя, важното е бебчето да е добре.
Секциото не е толкова страшно. Дори аз бих го изтърпяла в името на това всичко да е наред.
Успех!

# 274
  • Мнения: 29
Galia1982
 Hug newsm10 не се притеснявай всичко ще е наред  Praynig

# 275
  • Мнения: 626
Галя стискамеш палци , каквото трябва направи в името на бебчо  Hug Hug Hug

# 276
  • София
  • Мнения: 12 237
  Аз си купих колан веднага след изписването от болницата, въпреки че си знаех че няма смисъл. Слагала съм го точно три пъти, а вече няма смисъл защото както и предния път корема ми се прибра изцяло, само си остана увисналата кожа спомен от огромния ми корем с близначките  Simple Smile

# 277
  • Мнения: 204
    Добър ден и от мен.Вени щяла нощ плака  от както се родила, Евгения запо4на да се напикава и се принудих да и слагам памперс през нощта ,а го бяхме махнали от половин година.Не знам наро4но ли го прави,много ме е яд ,но гледам да не и се карам. Пиеше от шише със сламка или 4аша ,а сега пие от шише с биба.Не знам какво да правя ,броя дните до прибирането ни в БГ ,там поне ще сме по цял ден навън.
Галя леко и безпроблемно раждане. Hug

# 278
  • София
  • Мнения: 12 237
  И мен ме плашеха, че малките ще започнат да се държат като бебета, но явно защото сме по-големи слава богу няма такива неща поне засега. Дори преди малко, докато едната кака пишкаше на детската седалка на тоалетната, аз издържах Елито над легенче, където се изпишка и изака и те коментираха и казваха Браво на бебето  Simple Smile Изобщо сме пълна картинка....
   А за бебето след като чухме колко са ентусиазирани каките от предложението ни да му купим биба-залъгалка с мъжът ми решихме, че ще го пропуснем  Simple Smile

# 279
  • Мнения: 432
Здавейте май-чета! Набързо пак - и ние сме с такива пъпчици, започнах да й мия по-често лицето, обличам я по-леко и изчезват вече. Имаме доста колики, а и явно вече свикна да е на ръце...Добре че е баткото, та и той се включва в успокояването.
Вече си купих колан и го нося - за ефекта по-късно ще пиша (надявам се да има положителен такъв) Simple Smile

# 280
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Гале много  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed и от нас не се притеснявай всичко ще е ок  Hug Hug HugНе се плаши от секциото аз сега бягам клякам и нищо ми няма  newsm10 важното е бебо ще ти дърпа една седмица операцията и това е но като видиш бебока и това забравяш  lovekiss

# 281
  • София
  • Мнения: 86
Галя, миличка  много стиснати палци  от всики нас, с теб  сме.Няма  страшно ,всичко ще  бъде наред и скоро ще гушкаш твоя бебчо! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ох,  най после  ви изчетох, направо ме  изморихте и ще  ида  да  полегна  малко  докато Любомирчо спинка, да  използвам намалението Mr. Green.
С тези  рани и аз като вас съм го закъсала, слагам на превръцката реванол, а сега ще варя  и смрадлика пък да видим.Но е  важно превръзките да са памучни, поне не запаряват толкова , колокото другите.
А да ви  попитам  относно конците какво ви  казаха, ще ви ги махат ли. На мен ми казаха , че  сами  щели  да паднат? newsm78
 Hug на всички мами  две  в едно.

# 282
  • Мнения: 1 951
Между другото Ифакола как се дава аз му давам по две капки смесени със Саб симплекс?.

Как я измисли тази схема  Grinning
Инфакола се дава 1 пипета или 2. А и двете със Саб Симплекса са едно и също - симетикон.

# 283
  • Мнения: 1
Момичета след консултация с Дендри решихме , че новата тема ще е в Родени . Заповядайте там http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=402650.msg11441745#msg11441745

# 284
  • Мнения: 66
Привет, момичета,
Минавам само да се отчета с бебе Андрей, 3800 гр, роди се два дена преди термин на 28ми април Simple Smile
Сега вече сме си у нас и се гледаме.
Успех на всички, които още са в очакане!

Общи условия

Активация на акаунт