Из Европа на промо цени - 2-ра част

  • 26 776
  • 247
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 196
Да ви следя,   Hug
Споделете ако видите добри цени за Женева   Praynig

# 16
  • Мнения: 404
За Женева нискотарифна е https://www.flybaboo.com/  За съжаление нямат от София, но имат от Букурещ. Гледам, че си от Плевен, може и да те устройва.  Peace

# 17
  • Мнения: 1 196
Оооооо, мерси    bouquet   Много ме устройва даже, родом съм от Русе и ще тръгна от там    Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 3 880
да се запиша в темата и аз. до 13 Януари в тази агенция - http://premiertours.bg/02/920-12-15/index.html човек може да си купи билети до различни точки на Европа за крайна цена от 99 Евро с България Еър.
не съм убедена, че няма да се приеме като реклама, просто искам да съм полезна, не работя изобщо в този бизнес. но ако се приема така нямам против да го изтрия Peace

BULGARIA AIR ПРОМОЦИЯ @ EUR 99
 Специално предложение - 3000 места по полетите на Bulgaria Air на цена от EUR 99 с включени такси!!!
 
Възползвайте се сега от възможността да посетите изгодно:
* ВИЕНА
* ПАРИЖ
* РИМ
* МИЛАНО
* МАДРИД
* БАРСЕЛОНА
* МАЛАГА
* ПАЛМА ДЕ МАЙОРКА
* ЛОНДОН
* ФРАНКФУРТ
* БЕРЛИН
* ЦЮРИХ
* АМСТЕРДАМ
* БРЮКСЕЛ
* АТИНА
 
Цената е на човек за двупосочен билет с летищни такси. Стандартна такса обслужване EUR 15 на билет.
 
Ако добавите хотел към своята резервация, ние предлагаме промоционална цена за издаване на самолетен билет
 
@ EUR 5.00
 
Условия на промоцията:
* Резервация в периода 07 - 13 януари 2010
* Издаване на билета до 24 часа след резервация
* Най-късна дата на отпътуване 31 март 2010
* Не се възстановяват суми по билетите

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз ще споделя за Wizz Air, че ги гледах вчера София-Венеция за  м. май и юни имат отиване и връщане за 88лв Peace

За началото на февруари за същата цена  Peace

# 20
  • Мнения: 282
Аз ще споделя за Wizz Air, че ги гледах вчера София-Венеция за  м. май и юни имат отиване и връщане за 88лв Peace

За началото на февруари за същата цена  Peace
Взех билети за края на март и цената е даже малко по-ниска Wink,но като гледам ще се наложи да платя и един чекиран багаж,което оскъпява билета с 40лв. Peace

# 21
  • Мнения: 1 058
Интересна тема ще я следя.

# 22
  • Мнения: 644
Аз ще споделя за Wizz Air, че ги гледах вчера София-Венеция за  м. май и юни имат отиване и връщане за 88лв Peace

За началото на февруари за същата цена  Peace

И за март има, даже малко по-ниски, ако пътуваш в началото на седмицата. Но ако се изполлзва уикенда са 80лв.

# 23
  • Мнения: 241
Правя сложни машинации тук с полета си до Щутгарт, но имам съществен въпрос - колко летища има във Виена? Искам да пътувам с German Wings и Fly Nicky, като между полетите има 3 часа за трансфер
Идеи?

И нали сега от нискобюджетните само Fly Nicky e до Виена  newsm78
обърках се тотално
билета ми до виена излиза над 120 лева и то е за април, не е ли много ...

редактирам се, те май Fly Nicky, German Wings i Air Berlin са едно?

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 03:41 от SharenaSol

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Правя сложни машинации тук с полета си до Щутгарт, но имам съществен въпрос - колко летища има във Виена? Искам да пътувам с German Wings и Fly Nicky, като между полетите има 3 часа за трансфер
Във Виена има само едно летище Peace
Aurora е дала изгодно предложение с България Еър до Виена, на за двупосочни, не знам какво ти трябва Laughing
http://www.air.bg/
http://www.esky.bg/?gclid=CLr3wNH9mJ8CFc2UzAodaXJKxQ
Виж този сайт, може да ти е от полза: http://www.aua.com/bg/bul/about_flight/changeatvienna/

# 25
  • Мнения: 258
да се запиша в темата и аз. до 13 Януари в тази агенция - http://premiertours.bg/02/920-12-15/index.html човек може да си купи билети до различни точки на Европа за крайна цена от 99 Евро с България Еър.
не съм убедена, че няма да се приеме като реклама, просто искам да съм полезна, не работя изобщо в този бизнес. но ако се приема така нямам против да го изтрия Peace

BULGARIA AIR ПРОМОЦИЯ @ EUR 99
 Специално предложение - 3000 места по полетите на Bulgaria Air на цена от EUR 99 с включени такси!!!
 
Възползвайте се сега от възможността да посетите изгодно:
* ВИЕНА
* ПАРИЖ
* РИМ
* МИЛАНО
* МАДРИД
* БАРСЕЛОНА
* МАЛАГА
* ПАЛМА ДЕ МАЙОРКА
* ЛОНДОН
* ФРАНКФУРТ
* БЕРЛИН
* ЦЮРИХ
* АМСТЕРДАМ
* БРЮКСЕЛ
* АТИНА
 
Цената е на човек за двупосочен билет с летищни такси. Стандартна такса обслужване EUR 15 на билет.
 
Ако добавите хотел към своята резервация, ние предлагаме промоционална цена за издаване на самолетен билет
 
@ EUR 5.00
 
Условия на промоцията:
* Резервация в периода 07 - 13 януари 2010
* Издаване на билета до 24 часа след резервация
* Най-късна дата на отпътуване 31 март 2010
* Не се възстановяват суми по билетите

Не успявам да открия тази промоция на страницата на агенцията? Aurora, kъде я откри?

# 26
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ехаааааа,супер тема Peace

# 27
  • Мнения: 289
Момичета, опитвам се да направя резервация чрез Wizz air, ама не ми дава да се регистрирам - все ми дава, че въвеждам други знаци като тирета и др., а аз въвеждам само имена. Обадих се по телефона, но чаках много и затворих - 0.96 лв/мин. #2gunfire Не знам дали няма да се ядосам като пътувам с нискобюджетна компания.
Вие как се регистрирате? Аз ли нещо не правя, както трябва? Уж е елементарно.
P.C. Разбрах, тяхната м....а ( с извинение), ама не може да ме питаш дали съм г-жа на български, и да искаш да пиша на всичко друго на латински...

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 16:34 от г-жа Претенция

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 423
г-жа Претенция, защо да се ядосваш? Много добре си летят Уиз даже  Peace

Регистрацията е елементарна и би трябвало да стане веднага, виж нещо да не ти се е бъгнало. Аз днес поднових моята, без проблеми мина.

Пробвай да въвеждаш данните на латиница, да не би да е от това.

# 29
  • Мнения: 289
Благодаря, Мимс, от това е, но е объркващо. И защо ми иска парола на wizz сметка, за да вляза?! Много е сложно, егати. То няма, цък, цък и готово...

Общи условия

Активация на акаунт