История за един абсурд

  • 4 605
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 8 939
Браво Крис, честито за положителната развръзка. Решението ти ще зависи най-вече от твоето положение-има ли как да гледаш детето тези три месеца и дали ще имаш време да се бориш по-нататък. Защото ще става все по-трудно. Не вярвам да тормозят детето, защото вече ще знаят каква е майка му Hug. Peace

# 61
  • Мнения: 4 465
Радвам се че се е решил въпроса. Ти прецени какво смяташ да правиш оттук нататък. Успех!!

Между другото не мисля че ще се отрази върху отношението към детето от страна на персонала ако решиш да върнеш детенце в ДГ до края на лятото. Ако правилно съм разбрала имаш такива притеснения.

# 62
  • София
  • Мнения: 12 554
Върни си детето в градината. Нали това беше основният проблем - че няма кой да го гледа - освен разбира се просташкото поведение на тази директорка.
Естествено съм сигурна, че до септември няма да имаш никакъв проблем.

# 63
  • Мнения: 1 085
Честито, това си е победа! Аз не бих дълбала повече, истинската цел е постигната.

# 64
  • София
  • Мнения: 8 286
Честито Simple Smile

# 65
  • Мнения: 11
 И аз мисля, че по-добър изход от този едва ли би могло да има! Отдъхнах си най-после... Успях да докажа правотата си и детето ми пак ще си ходи в старата градина до септември. Искам да използвам възможността да се обърна към всички Вас, които застанахте плътно зад мен и ми давахте кураж да се боря - НЕВЕРОЯТНИ СТЕ! ПРОСТО НЕЗАМЕНИМИ! НЯМАМ ДУМИ ДА ВИ ИЗКАЖА СВОЯТА БЛАГОДАРНОСТ! Без Вас нямаше да съм толкова силна и уверена, че може! Е, всички видяхме, че МОЖЕ! Сега искам да празнувам!  Grinning

# 66
  • Мнения: 277
Браво! Стана ми приятно, че си постигнала целта си!
Едно, обаче ме притеснява : отношението към детето през тези 3 месеца.... Confused
Но знам какво е да няма кой да гледа детенце..
БРАВО! Много се радвам за вас! Hug

# 67
  • Мнения: 1 085
Браво! Стана ми приятно, че си постигнала целта си!
Едно, обаче ме притеснява : отношението към детето през тези 3 месеца.... Confused
Но знам какво е да няма кой да гледа детенце..
БРАВО! Много се радвам за вас! Hug

Едва ли ще посмеят. Да не мислите, че не четат тук? Четат и още как! Нека посмеят да му направят нещо, форумът е сила.

# 68
  • Мнения: 5 178
Kris  Hug
за детето не бих се притеснявала особено, госпожите нямат нищо общо с решението на директорката

# 69
  • Мнения: 99
БРАВО КРИС Hug
Няма да посмеят да пипнат детето, защото са разбрали колко си силна и ще се мазнят.
Успех от тук нататък Hug

# 70
  • Мнения: 2
Харесвам приказките с щастлив край!   Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 4 064
Браво, Kris, видя ли,че стават нещата!  Grinning На устното ти запитване може и да се направят на разсеяни, но при писмена жалба нещата са други. Там е мноого по-трудно да се прескочи закона, щото остават следи. Сега вариантите ти са 2:
1. Да оттеглиш жалбата и да се правите с директорката,че не сте се разбрали.
2. Да не оттеглиш жалбата и да искаш писмен отговор , по какъв начин е наказана.

Прагматичният вариант е 1, идеалистичният-2. Ти си решаваш.  Peace Ако притесненията ти са за отношението към детето-не бой се, няма да има нищо по-различно, всички ще се правят, че нищо не се е случило.

# 72
  • гр.София
  • Мнения: 4 165
 Браво. Много се радвам за доброто развитие. Не мисля,че оттеглянето на жалбата и връщането на детето в старата градина за 3 месеца е отстъпление.
Смятам,че въпросната директорка ще избягва подобни изцепки  занапред,така че си помогнала и на други майки Hug

# 73
  • Мнения: 5 173
 
Ако притесненията ти са за отношението към детето-не бой се, няма да има нищо по-различно, всички ще се правят, че нищо не се е случило.
Дори ще се стараят да не възникнат нови проблеми, защото видяха че си оправна.
Браво!
Поздравления и от мен за победата  bouquet!

# 74
  • Мнения: 544
Браво!
Но защо трябваше да ти коства толкова енергия! Защо изобщо трябваше да се стига то тук? Защо трябваше да притиснат директорката "отгоре", за да постъпи както трябва? Вероятно има случаи, в които родителите са подвили опашки и не са се борили за това, което им се полага. И директорките си позволяват да се гъбаркат отново и отново. Дано този случай и е за урок! А колкото до детето, мисля, че нямаш повод за притеснения.

Общи условия

Активация на акаунт