Какво мислим за солариум?Kакво трябва да знаем!-Teма-3

  • 76 240
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 080
В предпоследната стр. на предната тема питах точно същото  Mr. Green - от къде в нета да си поръчам соларна козметика и едно момиче ми даде ето този сайт:
http://www.fitnesidea.com/product/?manufacture_system_id=4
Поръчах си и съм доволна.  Party
Linofrina и аз да питам къде ходиш?  Crazy

# 16
  • Мнения: 1 941
Да му се невиди и аз не почернявам както преди!!! Нещо с годините кожата ми явно разви резистентност към солариумите  Rolling Eyes

Искам да потърся съвет - мисля да започвам да ползвам ампули срещу стрии на Лиерак, имам тук там по някоя. Дали мога да си продължа да ходя на солариум, как мислите?

# 17
Здравейте Simple Smile А това http://i41.tinypic.com/2yvl1d3.jpg става ли последно за солариум?? Simple Smile

# 18
  • Мнения: 11 016
Габровки, на мен една позната ми препоръча солариума в БЧК и ходих там. А вие къде ходите и доволни ли сте?  Simple Smile
stefinka, ще те питам нещо на лични.

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 13:23 от Linofrina

# 19
  • Мнения: 214
Здравейте Simple Smile А това http://i41.tinypic.com/2yvl1d3.jpg става ли последно за солариум?? Simple Smile
здравей Hug. ако приемаш съвети - моят е да се довериш на специализирана козметика за солариум. тя е предназначена да удовлетвори нуждите на кожата, докато се наслаждаваш на соларния сеанс. купувайки си горната козметика ще спестиш някой лев, но ще е за сметка качеството.
желая ти да се сдобиеш с красив и здравословен тен Peace

# 20
  • Мнения: 183
Габровки, на мен една позната ми препоръча солариума в БЧК и ходих там. А вие къде ходите и доволни ли сте?  Simple Smile
stefinka, ще те питам нещо на лични.

Миналата година и аз ходих в Бчк и останах мн доволна.Беше ми и близо до работата.Сега обаче ще пробвам на ес-а, че ми е в квартала.  Hug

# 21
  • Мнения: 11 016
iiv, на Ес-а къде има солариум? Във фитнеса ли?
На мен БЧК ми е близо до вкъщи и затова ме устройва там. Simple Smile

Вчера ми беше втория сеанс, но минутите могат да се увеличават само през 5 и затова ги вдигнах направо на 10. Вече имам съвсем блед тен по цялото тяло, първите резултати си личат.  Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 58
Аз искам да попитам къде в София може да се закупи козметика за солариум
в аптеки или магазини за козметика? newsm78

# 23
  • Мнения: 13 627
В самите соларни студия продават козметиката.

# 24
  • Мнения: 171
Момичета, аз след всичките си оплаквания колко ми е жега в солариума да се похваля, че отмина този период и ми е мнооого приятно. Не знам на какво се е дължало, мислех си да няма някаква връзка с цикъла, понеже точно около и по време на цикъл ходих първите 2-3 пъти. А може и нещо да не съм си нагласила настройките като хората, и аз не знам. Важното е, че вече си ходя с кеф  Grinning

Да попитам какво ви е мнението за лосиончетата за солариум с бронзант? По-хубав тен ли се получава и по-траен ли, защото това "бронзант" го свързвам малко или много с автобронзантите и се питам дали една част от него няма да падне след първото ексфолииране? Каква му е функцията всъщност? Момичето в студиото ми обясни, че лосиони с бронзанти се ползват, само ако кожата е с тен, но не разбрах каква е точно причината и дали е добре да си продължа с моето лосионче, което не съдържа такива. Извинявайте, ако са ми глупави въпросите, но не съм наясно  Embarassed

# 25
  • Мнения: 598
Лосионите с бронзант са за по-бързо потъмняване на кожата според мен.Нямат нищо общо с автобронзантите.Аз мислех,че ще цапа дрехите, но нищо подобно.Най-добре пробвай с едно тестерче и ще се убедиш сама  Peace

# 26
  • Мнения: 1
И аз веднъж си взех тестер4е с бронзат,доста бях потъмняла ,но си мислех 4е това е от поредната процедура,а то можело да е от него -е супер  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 5 828
На мен вчера ми изгоря върха на носа  ooooh!
Никъде другаде не съм изгоряла, само на носа  Crazy
Добре, че днес вече го няма червеното  Tired

# 28
  • София
  • Мнения: 3 694
Сега видях темата- т.е. влязох да разгледам...
Ходя на солариум откакто родих- значе от около 4 години
 Поддържам си тена веднъж седмично и съм с леекичък загар постоянно
Озадачи ме нещо в началото на темата- какъв е проблема- противозачатъчни /солариум- никой не ми е споменал че са несъвместими
Потърсих,но не можах да намеря в темата къде е обяснено
Вземам противозачатични и се притесних...
Моля някой да ме упъти къде да прочета подробности

# 29
  • Мнения: 1 080
А на мен защо ми потъмняват само корема, гърдите и лицето, а всичко останоло си е почти бяло като преди.
Краката ми не са хванали въобще    Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
А над кръста съм вече със супер тен.
Дали е от солариума (ма не е).
Сигурно аз нещо не съм в ред.

Общи условия

Активация на акаунт