Какво мислим за солариум?Kакво трябва да знаем!-Teма-3

  • 76 239
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 846
Aз ходя след Младост 1 точно във фитнес център Младост.

# 46
  • Мнения: 140
моми4ета някой бе6е споменал 4е се по4ернява пове4ес лосион с автобронzант  искам да попитам дали наистина е така и има ли опастност да стана на петна до сега не съм иzполzвала
и дайте преложения моля zа някой продукт  Praynig Hug

# 47
  • Мнения: 13 627
Няма опасност да станеш на петна. Аз само такива лосиони ползвам и съм много доволна. Почти всичките фирми имат такива. Пробвай на Танимакс са добри.
 
Гледам, че сте писали, че трудно ви почерняват краката....а при мене е точно обратното- краката ми стават супер черни, а нагоре съм по-светла.

# 48
  • Мнения: 214
моми4ета някой бе6е споменал 4е се по4ернява пове4ес лосион с автобронzант  искам да попитам дали наистина е така и има ли опастност да стана на петна до сега не съм иzполzвала
и дайте преложения моля zа някой продукт  Praynig Hug
schön, всъщност става дума за бронзант, който под въздействието на УВ лъчите на солариума реагира с кожата и усилва ефекта от почерняването. Няма нищо общо с автобронзантите, които оцветяват кожата. Виждам, че си в Щутгард - избери немска козметика. Joveka kosmetik е доволно разпространена в студията там. Уникално качество на добра цена. Съставките са естествени масла, а не само есенции и аромати. Продукт, какъвто търсиш е BRAUNMACHER lotion. опаковката 150мл е около 10 euro. Има и еднократни дози.
Успех с почерняването  Grinning

# 49
  • Мнения: 140
много ти благодаря това е полеzна информация определено 6те се раzтърся    bouquet

# 50
  • Мнения: 846
Aз 2 пъти бях по 5 мин., дали да увелича следващият път на 10  newsm78

# 51
  • Мнения: 1 290
Aз 2 пъти бях по 5 мин., дали да увелича следващият път на 10  newsm78

Според мен по-добре е постепенно, за да не изгориш. Аз първо почнах с 5, после два пъти по 6, вчера минах на 8. Обаче нещо леко почнах да се беля и много ме е яд, уж се мажа всеки път след баня.. Rolling Eyes

# 52
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Някой ползвал ли е нещо от тази серия ?

И съответно, има ли похвали или оплаквания?  Wink

# 53
  • Мнения: 434
Някой ползвал ли е нещо от тази серия ?

И съответно, има ли похвали или оплаквания?  Wink

Миналото лято ползвах този жълтичкия,който е отпред вдясно,мисля че той беше... Rolling Eyes и направих страхотно тенче с него,а и миришеше приятно.Като цяло бях доволна от него. Wink

# 54
  • Мнения: 2 414
В София къде се предлагат?

# 55
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Такива ми предлагат в солариума и исках да се консултирам с някой, който е изпробвал, защото там, много ясно, ми ги прехвалиха.
Сега като отворих сайта и видях, че цените в студиото са двойни  Shocked , в сравнение с обявените в сайта.
Днес си взех малката опаковка(15мл) със смокиня за проба и наистина мирише приятно, но друго впечатление все още нямам.

# 56
  • Мнения: 434
annabelka,аз миналото лято си взех тубичката за 13лв и беше 100мл.Сега за колко ги предлагат? Thinking

# 57
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
annabelka,аз миналото лято си взех тубичката за 13лв и беше 100мл.Сега за колко ги предлагат? Thinking

Не погледнах голямата тубичка, а малката в салона е 4лв, докато в сайта пише 1,95лв (не е споменато за цена на доставка). В сряда ще погладна колко струва голямата.

# 58
  • Мнения: 2 414
annabelka ,ъде ходиш на солариум?

# 59
 Здравейте!
Някоя от Вас,ако е ползвала такава козметика моля да сподели впечатленията си Simple Smile
http://www.sunkingbg.com/cosmetics/Tannymaxx/Mangasun
http://www.sunkingbg.com/cosmetics/Tannymaxx/Xtra+Classic
Питам Ви понеже в солариума,който посещавам продават такава и се чудя дали да си взема!

Предварително Ви благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт