Какво мислим за солариум?Kакво трябва да знаем!-Teма-3

  • 76 314
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 627
Да, хубави са. Повечето неща на Танимакс са много добри. Това Манга Сън го търся от много време. Къде ходиш на солариум? Simple Smile

# 61
  • Мнения: 2 414
Жаки,ходя в един солариум в Лознец,където има серията Мангасън,ако те устройва да ти обясня къде е? Grinning

# 62
  • Мнения: 13 627
Може да, ако не те затруднява Simple Smile

# 63
  • Мнения: 2 414
Ами срещу Сити център има магазин на Пепина М -след него завиваш първата пряка в ляво(посока Кемпински),след това свиваш в дясно и вървиш по уличката,ще го видиш. Peace

# 64
  • Мнения: 13 627
Сещам се къде е Simple Smile Мерси много

# 65
  • Мнения: 2 414
Моля.  bouquet
Цената на едно масло е 40 лева някъде.

# 66
  • Мнения: 13 627
По-скъпо е значи от шоколадовото мляко...то е  30лв

# 67
  • Мнения: 2 414
Аз шоколадовото съм го виждала също за около 40. Rolling Eyes
Ти откъде си го взе?

# 68
  • Мнения: 13 627
Значи имат голяма надценка там. Аз го взимам от Княжево в един фитнес.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 809
В солариума, в който ходя (близо е до Мол-а на Стамболйски) също продават Mangasun  и цената беше около 30 лева (даже 26-7, ако не се лъжа, но в никакъв случай не е 40).

# 70
  • Мнения: 846
Доби, ами, то в моят солариум имат само 5 или 10 мин  Confused

# 71
  • София
  • Мнения: 1 809
Вертикалния солариум, който използвам е 240 W  и е през 3 минути: 3мин, 6 мин, 9 мин и т.н. Хоризонталните солариуми 180 W може да увеличаваш постепенно времето и може с по 1 минутка да увеличаваш всеки път. Има едни вертикални Open SUN, там минимума е 10 минути. Та общо взето зависи от солариума.  Peace

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, много ми харесва тенът на Лора Крумова...от вчера я гледам и много ми харесва...със соларна козметика с бронзанти съм пробвала, но не става...дали е до кожа  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 171
Аз ползвам лосионче MangaSun на Tannymaxx и съм доволна, много бързо направих тен, като се има предвид колко трудно почернявам. Отделно, че и кожата си чувствам много добре непосредствено след солариум. Купих го за 25 лв. Шоколадовият пък беше 30 лв., май той ще е следващия, който ще си взема. Аз мислех, че цените им в моето студио са доста завишени, защото солариума си е скъпичък - 1,20 лв. на минутка е, но явно не е така, щом казвате, че тези лосиончета са около 40 лв. на други места.

И да помоля, ако някой е виждал сериите Gold на Tannymaxx и Тantastic на Sunmaxx да каже къде мога да ги намеря, а и евентуално отзиви, ако ги е пробвал Praynig

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 11:39 от *Mademoiselle*

# 74
  • Мнения: 2 414
От този сайт дали може да се поръчва http://www.sunkingbg.com/ ?

Общи условия

Активация на акаунт