Италия 100!

  • 19 379
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Пиколинка,не е то4но така. Предвид факта,4е гн. Берлуска е публи4на ли4ност (не ми зву4и много на бг. ама карай newsm78 ) не ни е съвсем безразли4но какви ги върШи в дома си и извън него,с кого си ляга и какво прави,Щото нали се сеЩаШ,4е от това зависи и имиджа на държавата Италия. Станахме за мезе на вси4ки напоследък,благодарение на сексуланите му и други изцепки. ooooh!

Абе аз разбирам, ама принципно не съм съгласна. Не само за него, а за който и да е политик. Гадно ми да обсъждаме имидж на база сексуално поведение. А онзи фотограф, който е увиснал на оградата на вилата и е снимал със супер увеличаващ обектив, за да заснеме снимките и после да ги разпространи, не печели адмирациите ми. Това е.
Но за всичко друго и копче не мога да кажа.
......

Да оставим за момент вилата настрана. Stop
Ами скандала с девойката Ноеми? Действието се развива на едно парти по слу4ай 18тия рожден ден на девой4ето в една публи4на дискотека.
Ами скандала с велините дето беШе вклЮ4ил в изборните листи?  Thinking
Пак казвам,публи4на ли4ност е и всяко негово действие се гледа под лупа. 4аст от играта е и той е наясно с това,така,4е няма какво да се прави на жертва. Crossing Arms

# 271
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Абе аз разбирам, ама принципно не съм съгласна. Не само за него, а за който и да е политик. Гадно ми да обсъждаме имидж на база сексуално поведение. А онзи фотограф, който е увиснал на оградата на вилата и е снимал със супер увеличаващ обектив, за да заснеме снимките и после да ги разпространи, не печели адмирациите ми. Това е.
Но за всичко друго и копче не мога да кажа.



а заЩо?  Shocked
аз смятам, 4е един лидер някакъв морал трябва да има. тук не говорим за една лЮбовница, а за оргии... може да съм сбъркана, ама не го намирам за нормално и да, никакъв имидж не може да има пред мен такова лице. да не говорим, колко глупости изприказва за собствените си valori morali  Rolling Eyes

а ако, както жена му твърди, има връзки с малолетни, нали се сеЩаШ 4е това е reato penale и 4е ако ставаШе въпрос за обикновен 4овек, вси4ки Щяхме да го лин4уваме публи4но  Confused

# 272
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Абе аз разбирам, ама принципно не съм съгласна. Не само за него, а за който и да е политик. Гадно ми да обсъждаме имидж на база сексуално поведение. А онзи фотограф, който е увиснал на оградата на вилата и е снимал със супер увеличаващ обектив, за да заснеме снимките и после да ги разпространи, не печели адмирациите ми. Това е.
Но за всичко друго и копче не мога да кажа.



а заЩо?  Shocked
аз смятам, 4е един лидер някакъв морал трябва да има. тук не говорим за една лЮбовница, а за оргии... може да съм сбъркана, ама не го намирам за нормално и да, никакъв имидж не може да има пред мен такова лице. да не говорим, колко глупости изприказва за собствените си valori morali  Rolling Eyes

а ако, както жена му твърди, има връзки с малолетни, нали се сеЩаШ 4е това е reato penale и 4е ако ставаШе въпрос за обикновен 4овек, вси4ки Щяхме да го лин4уваме публи4но   Confused

демек за педофилия говорим в слу4ая  ooooh!

# 273
  • Мнения: 1 100
хаххах, ама много се забавлявам  Grinning Всеки си има право на мнение ... на мен си ми остава все така симпатичен. Поздрави за всички ви  Sunglasses Hug  ... Silvio........ spacca tutto... ovvio sanno che vinceremo e incominciano ad infangare il tuo nome e la tua persona.... non mollare.... siamo con te  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Peace  Joy

Не се сдържах: Лейди, били ми казала какво толкова ти е забавно в слу4ая? и изобЩо по темата която разискваме? И какво те разсмива? какво зна4и "всеки си има право на мнение", когато тук за мнение въпрос не става, а за факти? За мен няма ниЩо смеШно в това, на 4овек да не му е ясно и да не го интересува ниЩо от заобикаляЩата го действителност...в икономи4еско/полити4еско/социално отноШение... Не озна4ва да сме вси4ки полити4ески активни, но поне да сме информирани...все пак животът в ит не е само мода/палестра/ноЩен живот...

Напълно съгласен с Феиам и Макдирок, по отноШение на написаното от Ани...Дайте да си говорим направо: секс с малолетен води до Затвор бре хора, не е въпрос на ли4ен избор и сексуални предпо4итания Shocked

# 274
  • Мнения: 653
В4ера имахме възможност да си изразим мнението по един или друг на4ин. Няма нужда да се преиграва и във форума и да се стига до ли4ни нападки. Мисля, 4е ни беШе достатъ4на на вси4ки уникално тъпата предизборна кампания  ...

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 19:02 от gioia.

# 275
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                   Дори да е нямало секс с малолетна,дори заигравка с такава,при това-родителите не са знаели къде е-е грозно.72 годишен човек със 17 годишна девойка...отвратително е.Когато си на такъв важен пост,още по-зле.Лошото е,че политиците се самозабравят,независимо за коя страна става въпрос.За човек на такава възраст с подобно поведение-лично си мисля,че го е хванала старческата деменция.

# 276
  • Мнения: 653
                   Дори да е нямало секс с малолетна,дори заигравка с такава,при това-родителите не са знаели къде е-е грозно.72 годишен човек със 17 годишна девойка...отвратително е.Когато си на такъв важен пост,още по-зле.Лошото е,че политиците се самозабравят,независимо за коя страна става въпрос.За човек на такава възраст с подобно поведение-лично си мисля,че го е хванала старческата деменция.

а споко, деменция не го е хванала, много добре си е според мен за възрастта  Laughing виж как цяла страна командва

4ао на вси4ки и утре по_свежи теми моля Simple Smile

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 19:21 от gioia.

# 277
  • Italia
  • Мнения: 4 492
                   Дори да е нямало секс с малолетна,дори заигравка с такава,при това-родителите не са знаели къде е-е грозно.72 годишен човек със 17 годишна девойка...отвратително е.Когато си на такъв важен пост,още по-зле.Лошото е,че политиците се самозабравят,независимо за коя страна става въпрос.За човек на такава възраст с подобно поведение-лично си мисля,че го е хванала старческата деменция.

а споко, деменция не го е хванала, много добре си е според мен за възрастта  Laughing виж как цяла страна командва

4ао на вси4ки и утре по_свежи теми моля Simple Smile


Тая ве4ер Ще избера няколко рецепти от книгата за готвене и утре Ще ги постна тук да има какво да си дискутираме. Wink

# 278
  • Мнения: 5 710
без глутен, нали?


Ето една тема нова ( не мн. жизнерадостна..). Вашите разходи за храна седмично увеличават ли се?
Имам чувството, че нашите - да. Защо , по дяволите едно парче пил. гърди струва 3.50, когато помня че беше към 2.20 макс. 3.00 огромните. Какво става? Цените ли се увеличават? Правех спеза с 60-70 еуро, сега с 80-100, а не купувам нищо екстра.
Или започна да се качва бензина и започнаха и цените да се качват ( които не бяха намалени от спада на бензина...).

# 279
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
                   Дори да е нямало секс с малолетна,дори заигравка с такава,при това-родителите не са знаели къде е-е грозно.72 годишен човек със 17 годишна девойка...отвратително е.Когато си на такъв важен пост,още по-зле.Лошото е,че политиците се самозабравят,независимо за коя страна става въпрос.За човек на такава възраст с подобно поведение-лично си мисля,че го е хванала старческата деменция.

а споко, деменция не го е хванала, много добре си е според мен за възрастта  Laughing виж как цяла страна командва

4ао на вси4ки и утре по_свежи теми моля Simple Smile


аз съЩо мисля, 4е има вси4ки признаци на деменция берлуската и колкото и да е тягостна темата, не виждам как може да я избегнем  Thinking

макдирокова, мерак за готвене напоследък нЕмам, ама ако пуснеШ неЩо свежо, ок  Rolling Eyes

10cent's , загубила съм всякаква връзка с пазарни цени  Embarassed
и двамата пазаруваме и не мога да хвана сметката, при това, плановете ми за програмиран пазар и готвене пропаднаха... не може и другоя4е да е като 4 4овека искат неЩо разли4но всяка ве4ер.
а и се отказах въобЩе да правя сметки, които се оказва са верни, ама парите ги няма  Confused

# 280
  • Мнения: 5 710
аз без сметка не мога, защото и парите са ми сметнати.
купувам стандартните неща всяка седмица и имам чувството, че някой лекинко покачва ценичките...

# 281
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
В4ера имахме възможност да си изразим мнението по един или друг на4ин. Няма нужда да се преиграва и във форума и да се стига до ли4ни нападки. Мисля, 4е ни беШе достатъ4на на вси4ки уникално тъпата предизборна кампания  ...

ух, изпуснала съм ти този пост  Shocked
като гледам, тъпата кампания си е имала ефект  Mr. Green
кажи ти за какво да говорим, имайки предвид, 4е и за захранване да коментираме, пак Ще има разделение... не виждам проблема  newsm78

# 282
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
аз без сметка не мога, защото и парите са ми сметнати.
купувам стандартните неща всяка седмица и имам чувството, че някой лекинко покачва ценичките...

ах, ти сега да не рeШиШ, 4e моите са бол?  Laughing
и аз купувам обЩо_взето съЩите неЩа, не мога да им хвана сметката оба4е, това ми беШе мисълта  Rolling Eyes

# 283
  • Мнения: 5 710
Май свърши работния ден и темата се изпразни  Mr. Green

# 284
  • Мнения: 52
Още една страни4ка до 20  Mr. Green
Нали мъжа ми го няма за да ми готви,щото само тои готви в къщи и на мен не ми върви готварска тема  Grinning
Но пък ето една прясна прясна:
Като сте жадни,а няма вода ..С какво си утолявате жаждата??
Сладолед? Гия4оло?
Та един мъж от Базиликата ,влиза в супермаркета и си купува кутия гиа4оли.
Веднага отваря един и го налапва ....и какво гризе??????? Раждясал пирон  Mr. Green Mr. Green
Марката е много известна(италианска) .... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
На тоз 4овек как му казват???? Карък,сфортунато?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Отивам да денсам с жените .... Stop Stop

Общи условия

Активация на акаунт