Как ви действат баловете?!

  • 4 527
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Е наистина зле  ми се отразяват тези млади,хубави,изпълнени със страхотна енергия млади хора...Ех...!!!
Особено Джони Деп.......той ти се е отразил най-зле.... Laughing Mr. Green

Ние имахме сбирка на випуска,повеселихме се добре,припомнихме си разни моменти от годините,когато сме били заедно в училище.....в заведението имаше и други групи празнуващи по същия повод,но гвоздея бяха една чисто женска компания,вече на по 50г. и нагоре-е какви танци му удариха "бабите"/те самите така се самоиронизираха/-евала.....направо ни засрамиха.

Иначе тези които сега са абитуриенти не ме дразнят,нито ме натъжават,всеки трябва да си извърви пътя,и нищо няма да му се размине,нека се порадват децата,и ние сме били така на техните години...

# 16
  • Мнения: 4 585
Тая година диваците на Вълчицата избраха друго - купиха си по една нова ризка и заминаха за три дни в Гърция. Вместо бал. Имат едно момиченце за цвят, то не знам какво си купи.
По време на баловете в къщи се появява някой подарък. Тая година е кон - маде ин Чайна.
И часовник - водопад с пеещи птички.
Червена шапчице, ти кога се вапца зелена?

# 17
  • Мнения: 1 470
Вапцаха ме Вълчо,вапцаха ме,едни такива подобни млади хора,които ми върнаха надеждата,и вярата... Hug

А за другите...Не им се сърдете!Не им се дивете!Един път стават абитюренти...Все ще ги изтърпим 10 дена в годината...Само Господ да ги пази!!!

После като ги стегне живота в свойто менгеме...

# 18
  • Мнения: 836
...Вчера докато слизах от маршрутката пред Народната библиотека "Кирил и Методи",и гледам пред мен Джони Деп... Shocked...

Тъй ли?
Аз пък видях Ивана, Гергана, Петкана, Нанана - досущ като поп-фолк-порн звезди, ревящи с пълно гърло срещу мен, видимо щастливи от това, че знаят да броят до 12.
Ноооо, може и да ми се е сторило.
Злобна леличка съм, знам.  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 300
Всеки път като ги видя си мисля "Радвайте се, радвайте, не знаете какъв х.й ви чака"  Embarassed
В събота си седях в компанията на един професор и тпй каза точно тази реплика  Mr. Green Mr. Green Аз пък се сетих за миналогодишното й споменаване от МАрадона ( тогава Селинджър) и се усмихнах вътрешно. А човека гони осемдесетте..

# 20
  • Мнения: 1 470
...Вчера докато слизах от маршрутката пред Народната библиотека "Кирил и Методи",и гледам пред мен Джони Деп... Shocked...

Тъй ли?
Аз пък видях Ивана, Гергана, Петкана, Нанана - досущ като поп-фолк-порн звезди, ревящи с пълно гърло срещу мен, видимо щастливи от това, че знаят да броят до 12.
Ноооо, може и да ми се е сторило.
Злобна леличка съм, знам.  Laughing

Пробваш се нещо...Но не вървиш...Ти злобна...Пък най-малко леличка...Знам че въпреки изгледа им,тихичко си броила с тях...Признай си...Дори и опасявайки се да не сбъркат...Но си броила... Wink Simple Smile Grinning Laughing

# 21
  • Мнения: 836
...Вчера докато слизах от маршрутката пред Народната библиотека "Кирил и Методи",и гледам пред мен Джони Деп... Shocked...

Тъй ли?
Аз пък видях Ивана, Гергана, Петкана, Нанана - досущ като поп-фолк-порн звезди, ревящи с пълно гърло срещу мен, видимо щастливи от това, че знаят да броят до 12.
Ноооо, може и да ми се е сторило.
Злобна леличка съм, знам.  Laughing

Пробваш се нещо...Но не вървиш...Ти злобна...Пък най-малко леличка...Знам че въпреки изгледа им,тихичко си броила с тях...Признай си...Дори и опасявайки се да не сбъркат...Но си броила... Wink Simple Smile Grinning Laughing




Броих  Blush

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 23:17 от Силви_

# 22
  • Мнения: 274
Всеки път като ги видя си мисля "Радвайте се, радвайте, не знаете какъв х.й ви чака"  Embarassed

Ако е мек - лошо наистина....

ПП Рокси, верно точно преди година чух тази реплика от некъв човек и споделих във форума. Не ми се търси сега назад, но си спомням ситуацията много добре.

# 23
  • Мнения: 6 029

Всеки път като ги видя си мисля "Радвайте се, радвайте, не знаете какъв х.й ви чака"  Embarassed
Точно това си мисля и аз.

# 24
  • Мнения: 1 470

Всеки път като ги видя си мисля "Радвайте се, радвайте, не знаете какъв х.й ви чака"  Embarassed
Точно това си мисля и аз.
Ей,бъдете малко по-милостиви към тези от които се очаква да сътворят мирните ни и спокойни старини...Може да се окаже че са по оправни от нас...Дай Боже!!!

# 25
  • Мнения: 6 029
Ама хуй си е (нема и точка да сложа вместо у).
Като бях ученичка баш ме е бригало за сметките за тока, липсата на места в градините, световната криза и бла бла.
Живеех, дивеех, ееееех
А сега.. добре че поне не е мек.

# 26
  • Мнения: 4 300
Всеки път като ги видя си мисля "Радвайте се, радвайте, не знаете какъв х.й ви чака"  Embarassed

Ако е мек - лошо наистина....

ПП Рокси, верно точно преди година чух тази реплика от некъв човек и споделих във форума. Не ми се търси сега назад, но си спомням ситуацията много добре.
Охрана бил пред някаква офис сграда.
Много помня, не че конкретно се напъвам заради личността ти. Не знам само дар ли е , или наказание..

# 27
  • Мнения: 274
Ама хуй си е (нема и точка да сложа вместо у).
Като бях ученичка баш ме е бригало за сметките за тока, липсата на места в градините, световната криза и бла бла.
Живеех, дивеех, ееееех
А сега.. добре че поне не е мек.

Тва е бате.  Hug  Блазя ти, както би казала Лиси   Heart Eyes


Преди време си говорехме с една форумска легенда, ваш всеобщ любимец  (кланещ се емотикон), некви глупости бяха за пичките и Куелю и той мъдро заключи  (цитирам по памет): "Баце, Куелю е Стоичков на литературата, а живота се върти около един х.й! Важното е да направиш, така, че това да е твоя х.й!"

Не сте ли съгласни?

# 28
  • Мнения: 6 029
Е, сега като каза "блазя ти" и кой знае какво ще се овапца  ooooh! Не ме урочасвай.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 880
Аз пък им се радвам. Все пак това са децата ни. Те моите минаха де (сина беше в понеделник). Ама всяка година като ги видя им се радвам.

Общи условия

Активация на акаунт