Влюбена във възможно най-неподходящия човек ...

  • 19 123
  • 250
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 618
Ооо, не си ме разблара, съпругът ми е много добро момче навън, в къщи си показва македонския нрав ... А другият, в който пак казвам съм безумно влюбена наистина (това не ми се е случвало никога преди), е "лош" пред всички, но иначе е ...... нямам думи ... по-добър, мил и невероятен човек аз не съм срещала в живота си ...

А не ти ли е хрумвало, че бившият ти мъж е бил добър, мил и невероятен човек с чуждите жени, а възлюбеният ти сегашен идеал показва македонския си нрав на жена си вкъщи?

# 16
  • Мнения: 17
Наслаждавай се на момента.Пожелавам ти много щастие.

# 17
  • Мнения: 589
...до момента, в който негов колега не дойде и ми каза "Виждаш ли ги какво правят?! Е представи си какво правят по цял ден в офиса ..." Полудях, превъртях, изумях ...
Ха така! Преживла си го, оцеляла си, даже сили си набрала за "новата си страст", с която се чувстваш невероятно.Няма лошо.Обаче той-женен с дете и друго на път, е, голяма работа, ти да не го изядеш? Защо да не направиш услуга на жената и майката на децата на новата си изгора, каквато ти е направила на теб колежката на твоя съпруг?! Ще полудее, ще превърти, ще изумява-ако изобщо разбере- ама пък може и нея да я командироват донякъде (с малко бебе вероятността е нищожна, ама...) и току-виж и нея я ударил гръм и се почувства истински щастлива...Може и благодарна да ти е след време, нали така...
  Винаги, винаги ми е било необяснимо как може човек да се чувства щастлив, знаейки, че макар и косвено допринася за нечия болка.Само не ми излизайте с изтърканото-ама връзката ни е дискретна, аз не искам да го развеждам...Няма такова нещо- винаги се усеща едно необяснимо напрежение, когато половинката ти има своите нараняващи те тайни...Чудно ми е не ти ли минава през ума, докато се любиш с този невероятен колега, че децата му в този момент може би "побъркват" майка си и на нея точно тогава и е нужна помощта на бащата...или когато става дума за друг, а не за теб самия -важи фразата "какво ме бърка?!" ???
  Който сее ветрове-ще жъне бури...
  Аз пък изумявам колко момичета тук те съветват да се наслаждаваш на мига- ами ако твоичкият нов се окаже съпруг на някоя от тях,  дали ще пеят пак тази песен???

# 18
  • София
  • Мнения: 233

   Аз пък изумявам колко момичета тук те съветват да се наслаждаваш на мига- ами ако твоичкият нов се окаже съпруг на някоя от тях,  дали ще пеят пак тази песен???

ОК.
Напълно съм съгласна и ми се сгажда при мисълта, че миУто може да вземе да ми спретне същия номер.
Обаче можем ли да пазим мъжете си, ако те не се пазят сами, а пази Боже, да разчитаме на морала и ценностите на Другата?!?!
НЕма такъв филм.
Така че в тази история не мога да си позволя да осъждам жестоко никой, но с едно нещо не мога да се съглася: аз лично не бих се чуствала добре в една безперспективна връзка.
Vili4ka, в крайна сметка на теб ти е необходимо спокойствие и опора, а на детето ти-баща и ако един ден, след десет години, се събудиш, отново в същото положение, дали все още ще си така щастлива?

# 19
  • Мнения: 2 553
Vili4ka, в крайна сметка на теб ти е необходимо спокойствие и опора, а на детето ти-баща и ако един ден, след десет години, се събудиш, отново в същото положение, дали все още ще си така щастлива?

Мисля, че не Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 1 735
.... А на любовта ми не бих причинила подобно нещо .. ако след години той сам реши - ок, ако не, каквото-такова. Не мога да се бъркам там, където не ми е мястото .. и никога не бих!
Все си мисля,че вече си се набъркала в чуждия брак.Ако беше вече разведен -да,но такива мъже дето не се разбират уж с жените си,а в къщи или слушкат жената в захлас, или я тормозят.Причиняваш на друга това, което е причинено на теб.
Намери истинско спокойствие и щастие на друго място.

# 21
  • Мнения: 2 448
Причиняваш на друга това, което е причинено на теб.


Кой го причинява? Не мисля, че е тя, както и на нея е било причинено от мъжа и , а не от друга жена.
Ако разчитам да съвестта на друга да ми пази мъжа, а той сам да не иска да е с мен, по добре да се маха.
А и тъй като не сме чули версията на жена му не знаем дали тя не знае за всичко това, но да не и пука или пък да и отърва подобно положение. Такива случаи има много. Еднократна издънка може и най умната жена да не разбере, ама странична връзка , едва ли, освен ако наистина това не те интересува и си затваряш очите.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Изживей си мига, защото едва ли ще е дълъг, предвид, че възлюбения е семеен.

Ако се окаже моят мъж- ще й бъда благодарна. Ще ми отвори очите какво л...о имам до себе си Mr. Green

# 23
  • Мнения: 12 665
Щом ти харесва позицията на любовница...Всички започват - няма да го развеждам, много се обичаме и класиката - не се разбира с жена си. По-нататък нещата не са толкова розови.

# 24
  • Мнения: 2 553
Да, винаги сценария е еднакъв ...

# 25
  • Мнения: 2 448
Че то гаранция за непрекъсната розовост къде има, че да се насочвам направо натам?  Laughing
То и брака започва с "докато смъртта ни раздели, не мога без теб", ама не винаги е толкова розАво после.
По някой път живота такива гадости ни поднася, че ако не можем да се насладим на момента , а само мислим и кроим "дали" "или" така си и умираме непорадвали се.  Confused
Това и се е паднало, защо да се отказва без време. То като (ако) дойде лошото тя сама ще го разбере.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Е, не винаги сценарият е един и същ! Стига с тези клишета! Хората са различни и реакциите в една  съща ситуация винаги са различни. Много елементарно подхождате към въпроса.
На авторката: Не разбрах съвет ли търсиш от нас или просто изливаш емоции. В ситуацията, в която си нищо не зависи от теб и освен да се наслаждаваш на хубавите моменти, друго не би могла да направиш. Не влагай много сърце и надежди. Опитвай се да запазиш трезвата си преценка за нещата и не се поставяй втори път в зависимост от човека до теб.
Успех!

# 27
  • Мнения: 12 665
Всеки го чуства различно. Аз не бих била щастлива с мъж, който много ме обича, и след това се прибира да спи при жена си.  Затова й казах - ако ти харесва тази позиция...

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735

Кой го причинява? Не мисля, че е тя, както и на нея е било причинено от мъжа и , а не от друга жена.
Определено мъжа е основно отговорен за изневярата в случая,но пък авторката е катализатора.
За мен има едно важно правило-никога с женен!Даже и да не ми дреме особено за жена му,само като се замисля,че не обръща внимание на децата си за да е с мен-еми,няма да се чувствам добре!

# 29
  • Мнения: 2 757
Чак почнах да ти завиждам. Без майтап. Ми радвай се на живота, но не гради планове и надежди, за да няма разочарования.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт