Влюбена във възможно най-неподходящия човек ...

  • 19 162
  • 250
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 553
Клонка, ама кой мъж на място  търси лесните победи.  Rolling EyesДори и само за секс предпочитам нещо, което доста да ме погъделичка и да се напъна отколкото буф и айде Whistling
Е, к'во пък се е напъвал тоя?
Нощ, луна, звезди...моя ще си ти.
И готова работата.
Аз не видях тук персонажите да са се дърпали особено и да са изживявали някакви душевни колизии. Mr. Green

Не си права, или аз не съм била ясна в исказа си. На първата среща имаше единствено целувка. Всичко продължи след това съвсем невинно - кафе, разговори и това е. Не съм си позволила нищо, докато не се разделих със съпруга си. Тогава чак се впуснах в тази любов. И не говорете, че той е сваляч, защото представа си нямате, че човекът е наистина свестен. А защо и какво се случва между него и съпругата му е тема на друг разговор. Много е лесно отстрани да обиждаш. Но аз всъщост и това очаквах!

# 61
  • Мнения: 3 641
Vili4ka , никой не те обижда. Аз говоря по-скоро обобщено. Напротив даже си ми симпатична. Но защо си мислиш,че пред теб показва истинското си лице. Rolling Eyes
Знаеш ли колко общи познати са м ипраивли какви ли не предложения ,а пред жените си са супер мили, любвеобвилни.Абе иделните съпрузи.
Може и да искрен ,но все пак не се заслепявай излишно

# 62
  • Мнения: 2 553
Не се заслепявам - вие всички решихте, че аз искам да го отмъкна за себе си - не е така. Не търся това. Не мога да искам от някой да напусне децата си, заради мен. Но ми е приятно да прекарваме времето си заедно, съжалявам, но наистина е така. А какво ще стане нататък - никой незнае. Или на мен ще ми мине, или на него, или на двамата - все развръзка ще има.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 840
Виличке, не съм имала намерение нито да те обиждам, нито да те съдя, даже напротив.
Аз си разсъждавах по темата в смисъла, по който съм я разбрала.

Една целувка на първа среща не е безобидна история. Тя е ясен знак. Останалото е въпрос на уточнение. Ти може и да си предприела по-сериозните неща след раздялата със съпруга си, но той не е променил статуквото си.
В този смисъл, той просто е изчакал удобния момент, но решението е било взето в мига на срещата.

Много хора имат проблеми в семейството си - къде реални, къде измислени.
Тези проблеми се решават вътре, не извън него, защото иначе семейство не съществува.

# 64
  • София
  • Мнения: 399
 Не мисля, че ти трябват странични мнения. Ти си в хармония със себеси, няма казус за разрешаване, не си в депресия заради развода...Една спокойна и силна жена, успех!

# 65
  • Мнения: 12 674
Безпристрастното мнение няма да ти помогне, докато си влюбена, или поне си въобразяваш. Той е единственият, вие двамата сте единствените в тази ситуация...При вас не става дума за тайни срещи, мамене, лъжи, а за нещо прекрасно. 

# 66
  • Мнения: 431
Мисля, че като нерегистрирана щеше да получиш по-откровени мнения.

# 67
  • Мнения: 494
Нямам проблем със самочувствието, просто се влюбих ... А това е нещо, което не  може 100%  човек да овладява винаги.

На сърцето, никой не може да му забрани .Любовта понякога идва и без да я желаем ,съвсем неусетно !Отдай и се, а времето ще покаже!

# 68
  • Мнения: 265


Vili4ka
Нямам проблем със самочувствието, просто се влюбих ... А това е нещо, което не  може 100%  човек да овладява винаги.

Не се опитвай да възпитаваш чувствата си -изживеей ги , винаги можеш да се върнеш в правия път (а кой ли е той ? )но да походиш повече .....Влюбена си -прекрасно е , изпълващо , щастлива си . Може и да си разбиеш  сърцето отново , случва се . Може да те обвинят , че си глупава или слабохарактерна -кво от това , това е твоят живот и твойта приказка . Аз си имам мойта приказка ......а който си няма се прави на силен като се присмива на човешките слабости  и се мисли за недосегаем . След 10-15 години ще говорят в условно наклонение "можех да направя" "щях ако не беше "........Няма по голям страх , от страха да си себе си . Ти си смела жена   bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 2 840
Мисля, че като нерегистрирана щеше да получиш по-откровени мнения.
Аха. Mr. Green

# 70
  • Мнения: 466
а какво разправя за жена си ,че е истерична и не го разбира  Cryче секса вече е скучен и са ги обхванали битовизмите ?

# 71
  • Мнения: 2 553
Не, не това. Предпочитам да не коментирам тези неща.

# 72
  • Мнения: 466
е жалко , беше ми интересно какви ги приказва за жена си?
а мисли ли за раздяла със жена си?

# 73
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, виж, тези, които се оплакват от жените си не са особено умни. Образът на истеричката минава при определен типаж жени.
Много по-умели са тези, които изграждат образа на добрата жена, която с нищо не е заслужила да бъде мамена, но има дълбок психологически проблем, който не осъзнава - добра, но лабилна, да речем. Ей този образ категорично заявява: "никога няма да се разведа".

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 20:08 от КЛОНКА

# 74
  • Мнения: 12 674
Заради децата също е много показателно. Какво благородство.

Общи условия

Активация на акаунт