Влюбена във възможно най-неподходящия човек ...

  • 19 210
  • 250
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 448
Е добре защо толкова много искате да го разведете човека, любовницата му не иска, вие "ама мисли ли за раздяла".   Thinking
Щом се чувстват добре така хората и се справят с положението, ние да ги съжаляваме ли.
Жена му, ако има защо,като пусне тема, ще я мислим тогава.   Mr. Green

# 76
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз нямам мераци да го развеждам, бе, Пас.
Включих се тук по въпроса за версиите на възможните "проблеми" в семейството.

Винаги може да се разбере дали един човек наистина има проблем в семейството си, или просто има своята "история" за подходящия случай.

Освен това, аз така и не разбрах защо авторака го е обявила като "най-неподходящия човек" за влюбване.
Подозирам, че историята, която й разказва е много драматична, та така...

# 77
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Изживей любовта си сега , че утре може и да я няма. Та нали си обичала и съпруга си , кагато сте се оженили.

# 78
  • Мнения: 2 553
Е как не разбра защо е неподходящ - коментарите и обидите ви не водят ли към единствената причина - защото е женен?! Освен това не виждам какво има да бистрите семейните му проблеми - дайте да си бистрим колко точно гадна съм и да се спрем дотук...

И само да допълня нещо - ако всички тук бяха наистина такива моралистки, нямаше всеки ден да никнат тук теми "Ами аз съм една от вас, но понеже сгафих, днес съм анонимна, но утре в съседната тема ще бъда с най-висок морал, обещавам!"

# 79
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Виличке, не се сърди! Радвай се, че си се освободила от неподходящия съпруг, а пък за неподходящия любовник има време. Щом на теб ти е добре - изживей тръпката, но не гради въздушни кули. Peace

# 80
  • Мнения: 2 553
Не се сърдя, просто наистина помислете колко такива теми има тук ..

И другото - аз ли трябваше да се появя с тази тема, за да ми кажат "съсипа съня на толкова жени" - че те ако имат някакви опасения и съмнения, едва ли аз съм катализатора им .. поне това е моето мнение...

# 81
  • София
  • Мнения: 2 840
Е как не разбра защо е неподходящ - коментарите и обидите ви не водят ли към единствената причина - защото е женен?!
Извинявай, ама никой не те е обиждал.
А един женен мъж далеч не е "най-неподходящият".
Неподходящо е да се влюбваш в такъв мъж, но мъжът сам по себе си може да си е съвсем подходящ.
Може да се окаже дори най-подходящият за теб.

Аз реших, че има някакъв друг проблем, освен фактът, че е женен, който, колкото и идиотски да звучи, не е "непоправим".

И, моля те, проумей, че ако не беше ти, някоя друга щеше да е на твоето място. Мъжът си е бил готов, явно, няма какво сега да се тръшкаш в някакви угризения.
В такива ситуации аз обвинявам изцяло обвързания човек. Ако изобщо може да се каже, че обвинявам някого.

# 82
  • Мнения: 2 553
Ами за сега друго не откривам  Laughing Hug

Леле, вече ми е смешна цялата тази история. Знаете ли, писах ви наистина защото не се познаваме, защото повечето сте майки, съпруги и бихте ми дали трезв поглед върху нещата. Благодаря ви!

# 83
  • Мнения: 12 688
Не се сърдя, просто наистина помислете колко такива теми има тук ..

Доста теми има - Изневери ми. И доста жени страдат от това.
Нали много ти казаха - Изживей го, радвай се. Не може да искаш всички да сме на едно мнение.

Теб не видях някой да е обиждал, към мъжа сме малко резервирани. 

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 23:37 от Трещерица

# 84
  • София
  • Мнения: 2 840
Ами за сега друго не откривам  Laughing Hug
Е, затова ти казах - дай да го анализираме и ще откриеш Joy

# 85
  • Мнения: 251
Не, на нищо не разчитам - не търся семейство, не търся начин да забременея, имам нужда единствено от разбиране и приятна компания...това е
Нищо ново под слънцето.

# 86
  • София
  • Мнения: 62 595
Виличка,
Направи каквото си решила, но само не му вярвай на думите как "не се разбира с жена си". Повечето мъже така говорят, но ако жена му не знае, значи "се разбират" и спят заедно достатъчно често.  Ако можеш да понесеш мисълта, че той спи и с двете ви и че е малко вероятно някога да се разведе с нея заради теб...

# 87
  • Мнения: 599

На сърцето, никой не може да му забрани .Любовта понякога идва и без да я желаем ,съвсем неусетно !Отдай и се, а времето ще покаже!

Интересно дали щеше да даваш същите съвети, ако въпросната й любов беше с твоя мъж.

# 88
  • Мнения: 466
Преди няколко години познавах един такъв /беше женен от над 10 години , /забравила съм вече колко /, имаше дете , жена му беше  хубава , потдържана жена , казваше ,че се разбира с нея , хубаво си живеят , никога не би се развел и никога не би позволил тя да разбере за забежките му.Човекът просто  искаше да си кръшка / защо - така и не ми се изясни Mr. Green , сигурно не съм чак толкова умна/ . Иначе ама като ти приказва звездите сиаят и падат посред бял ден , галантен , абе...мечта.На 28 години си не си губи времето , защото за него ако не си ти ще е някоя друга , ама за теб след десетина години може и да е късно вече Wink

# 89
  • Мнения: 518
Изживей си мига,радвай се на това,което получаваш; греби от щастието колкото можеш, докато чувствата са взаимни, но си остави 1 кът в себе си,в който да приютиш Мисълта,че няма да е завинаги и  1 ден всичко ще свърши!
Имаш дъщеря си - най-прекрасната любов,така че не би могла никога да си сама с нея!А той ще излезе най-вероятно от живота ти,така неочаквано както се е появил. Колкото и да казва,че не се разбира с жена си- това все пак са 15 години. Значи все пак никак не му е лошо,колкото и да твърди обратното Naughty

Общи условия

Активация на акаунт