Русенска тема

  • 33 833
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 123
Някъде четох за карнавал тази събота и неделя , някой има ли инфо  newsm78
А има ли ходили на " кой е по по най " мин събота , Грета беше на Бс и пропусна , само ако разбере , че са били тука ще има да мрънка... Laughing

# 241
  • Мнения: 1 317
Крио тази сутрин видях плакат за карнавала. Започва от днес май и ще продължи 3 дни. Карнавалното шествие ще има и трите дни, но в различни квартали. Утре и в събота от 18:30 ще тръгнат две шествия - едното от Ботев, другото от Вазата и ще се срещнат някъде пред Общината. ПОсле в събота, пишеше мисля от 21 часа ще има концерт на Айдълите и някакво огнено шоу.
Не запомних цялата програма, но в общи линии от днес до събота ще има шествия.

# 242
Ех ние ще го изпуснем не сме в града за съжаление Sad

# 243
  • Мнения: 4 406
Момичета, разбрах, че в събота ще има някаква кампания на новата за Русе фирма за разделно събиране на отпадъци "Екопак" - на центъра (мисля, че от 10 часа, но не съм много сигурна). Дано повече хора от града ни разберат ползата от рециклирането и с времето масово да се приучим към разделно събиране, което отдавна е факт в повечето европейски страни  Peace Ето го и техният сайт - http://www.ecopack.bg/bg/index.php.
иеее, супер, ще заведа батко . след като доста време в градината учиха за разделно събиране, е подлудял на тази тема. купихме си жълта , синя и зелена кофи и той следи боклукът да се сортира  Laughing Laughing Laughing сес сигурност ще му е интересно.
в този сайт не се споменава Русе като включен в програмата  newsm78

# 244
  • Мнения: 1 043
Някъде четох за карнавал тази събота и неделя , някой има ли инфо  newsm78
А има ли ходили на " кой е по по най " мин събота , Грета беше на Бс и пропусна , само ако разбере , че са били тука ще има да мрънка... Laughing

Не беше кой е по-по- най, аз предварително звънях да питам
Водещ е бил бате Енчо и имало игри и забавления за децата  Peace

# 245
  • Мнения: 123
Супер , така де , нищо не сме пропуснали  Blush  , ами аз го видях на някакъв афиш , ама нали я няма малката не съм се интересувала повече   Wink

# 246
  • русе
  • Мнения: 335
Момичета, разбрах, че в събота ще има някаква кампания на новата за Русе фирма за разделно събиране на отпадъци "Екопак" - на центъра (мисля, че от 10 часа, но не съм много сигурна). Дано повече хора от града ни разберат ползата от рециклирането и с времето масово да се приучим към разделно събиране, което отдавна е факт в повечето европейски страни  Peace Ето го и техният сайт - http://www.ecopack.bg/bg/index.php.
иеее, супер, ще заведа батко . след като доста време в градината учиха за разделно събиране, е подлудял на тази тема. купихме си жълта , синя и зелена кофи и той следи боклукът да се сортира  Laughing Laughing Laughing сес сигурност ще му е интересно.
в този сайт не се споменава Русе като включен в програмата  newsm78
Буми, и ние сме фенове, за жалост ще пропуснем-Ясен все още е в карантина -варицела. Няма как. Успех на начинанието.

# 247
  • Мнения: 185
Здравейте! Аз съм временно приходяща от Младост-ката тема. С малкия сме в града до края на месеца и решихме да кажем здрасти на тукашните бг-мамми   bouquet

# 248
  • Мнения: 132
добре дошла-дано ти е приятно при нас  Peace

# 249
  • Мнения: 14 133
Здравейте! Аз съм временно приходяща от Младост-ката тема. С малкия сме в града до края на месеца и решихме да кажем здрасти на тукашните бг-мамми   bouquet
welcome и приятни мигове в града ни.  Heart Eyes  bouquet

# 250
  • Мнения: 758
Здравейте! Аз съм временно приходяща от Младост-ката тема. С малкия сме в града до края на месеца и решихме да кажем здрасти на тукашните бг-мамми   bouquet

Добре дошла и от мен!  Hug

Pink, това с бате Енчо е било миналата седмица, ама до колкото разбрах май било този път за по-големи деца. Така поне ми каза моя позната

# 251
  • Мнения: 1
момичета,препоръчвам лятната градина на Дунав.миналият петък бяхме на откриване и много ми хареса.има музика на живо,много е приятно.детският център вече работи,но в събота ще има официално откриване.за цените не знам какви са,но предполагам ,че са същите като в Бамби,защото е на един и същ собственик.поне в Бамби,цените бяха най ниските от всички центрове,в които сме били.
     zdraveite na vsi4ki mami  bouquet.martin4o nie sa6to bqhme v4era  v noviq detski centyr bambi v gradinata na dunav i ostanahme mnogo dovolni,mnogo e priqtno za6toto moje6 da sedne6 da ve4erq6 v mnogo priqtna obstanovka vsqka ve4er ima programa i mejduvremenno da ostavi6 deteto si v detskiq kat da igrae na 4ist vyzduh,nai hubavoto e 4e rabotqt do po kysno,mislq 4e do kam 10

# 252
  • Мнения: 758
А каква е цената за престой на детето в детския кът на Дунав

А в Дунавско село, също работя аниматорките до 10 после родителите се грижат сами за децата си, но като светнаха едни прожектори, просто няма как да не ги виждаш, а и страх от да ходи на тъмното започна да се появява в моето дете Simple Smile

# 253
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Аз пък съм възмутена от Дунав Sick
Преди два дни за вечеря бяхме там на семейно тържество.Детският кът не беше осветен,нямаше аниматори....а заради него избрахме там да празнуваме.Кухнята беше меко казана гадна,обслужването -постно(поради липса на персонал),забавяха с часове поръчките,донасяха дори питиетата на етапи TiredЗа да вдигнем наздравица за рожденника чакахме 20 мин...
Поръчах пилешка пържола без марината и пикантни подправки за детето,изришно помолих за това...донесоха ми я овалена в брашно и червен пипер,от едната страна полусурова,от другата леко изпечена/изпържена....срещу 7лв...е,няма да стъпя повече там,и с удоволствие ще агитирам и други да не го правят.

# 254
  • Мнения: 199
Привет русенски майчета!
Аз така мимоходом да попитам, някоя от вас да продава бебефони...? Ще ми трябват само за около 2 седмици, през август-септември...Та затова не ми се купуват нови!

Общи условия

Активация на акаунт