Русенска тема

  • 33 870
  • 299
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 391
И аз харесвам Хиподрума за летни празненства.

Момичета, чували ли сте дали в Русе има хематолог? Rolling Eyes

# 226
  • Мнения: 14 133
Момичета, чували ли сте дали в Русе има хематолог? Rolling Eyes
Виж тук: http://ruse.nhif.bg/bg/search_d-spec.phtml

# 227
  • Мнения: 946
Добро утро!
Да кажа само и аз моите впечатления от Хиподрума.Миналата година ходихме през август в най -горещото,заради едни гости дето имах.Кажи речи ми хареса,ноооо много неподдържано като почнем от тревата имаше 3-4 големи песа дето ходеха край масите,да не говорим че тея гадните мухи ме изядоха и ми изпиха бирата  Rolling EyesОбщо взето само на децата им хареса батута и тая въжената игра,а аз бях бясна че послушах познати че било супер.

# 228
  • Мнения: 5 391
Чиби, мерси  bouquet, видях че има, но никога не съм ги чувала.

Сонка, да, малко натурално си е, но нали го правим заради децата си.
На тях им харесва, а и мухите не им пият бирата Simple Smile

# 229
  • Мнения: 2 090
Лейди ФиЛ,ето това намерих.

# 230
  • Мнения: 14 133
И на мен нищо ни ми говорят като имена.  newsm78
Преди години имаше много добър специалист (д-р Ангелова,  лека й пръст  Sad).
Някой не е ли  допирал до хематолог. Според инфото има в І, ІІІ-та поликлиника и на ул."Съединение".  Thinking

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 11:39 от chibi

# 231
  • Мнения: 164
Добро утро!
Да кажа само и аз моите впечатления от Хиподрума.Миналата година ходихме през август в най -горещото,заради едни гости дето имах.Кажи речи ми хареса,ноооо много неподдържано като почнем от тревата имаше 3-4 големи песа дето ходеха край масите,да не говорим че тея гадните мухи ме изядоха и ми изпиха бирата  Rolling EyesОбщо взето само на децата им хареса батута и тая въжената игра,а аз бях бясна че послушах познати че било супер.
И аз съм на това мнение най гадното че е опасно за децата от гледна точка на разни там паразити пише че са пръскали а срока отдавна е изтекъл.Ние ходихме на конната база в Образцов чифлик там е чистичко и има забавления за децата има и басейн .

# 232
  • Мнения: 758
И аз харесвам Хиподрума за летни празненства.

Момичета, чували ли сте дали в Русе има хематолог? Rolling Eyes

...
Някой не е ли  допирал до хематолог. Според инфото има в І, ІІІ-та поликлиника и на ул."Съединение".  Thinking

д-р Маринова! Кабинетът и е в сградата срещу Альоша, точно срущу кабината на Юлиян Георгиев (гинеколога) Ходила съм при нея по време на бременността, (окриха ми бета-таласемия) беше много внимателна и обясняваше всичко, за рискове и др. такива. Ако искаш повече инфо мисля че ще мога да й намеря телефона, а и работи със ЗК (поне тогава ме изпрати гинеложката ми)

# 233
  • Русе, у дома
  • Мнения: 741
Момичета, чували ли сте дали в Русе има хематолог? Rolling Eyes
Аз съм ходила при Кателина Маринова. Кабинета и е на бул.Съединение, точно до лаборатория Здраве. Но според личната ми по-добра била д-р Хвърчилкова в ДКЦ-то. Но пък Маринова работи в отделението и според мен това е предимство. Ето телефона и:  0888141457
Писали сме заедно с MagieA...

# 234
  • Мнения: 5 391
Мерси, момичета!  bouquet

# 235
  • Мнения: 946
Лейди Фил ,лично мнение е това на други им харесва затова е пъстър светът.  Peace

# 236
  • Мнения: 102
момичета,препоръчвам лятната градина на Дунав.миналият петък бяхме на откриване и много ми хареса.има музика на живо,много е приятно.детският център вече работи,но в събота ще има официално откриване.за цените не знам какви са,но предполагам ,че са същите като в Бамби,защото е на един и същ собственик.поне в Бамби,цените бяха най ниските от всички центрове,в които сме били.

# 237
  • Мнения: 395
момичета,препоръчвам лятната градина на Дунав.миналият петък бяхме на откриване и много ми хареса.има музика на живо,много е приятно.детският център вече работи,но в събота ще има официално откриване.за цените не знам какви са,но предполагам ,че са същите като в Бамби,защото е на един и същ собственик.поне в Бамби,цените бяха най ниските от всички центрове,в които сме били.
И аз бях на откриването и съм супер разочарована- обслужването беше под всякаквка критика...бяхме едни от последните дошли и първи тръгнали си...само музикантите бяха страхотни  Peace

# 238
  • град Русе
  • Мнения: 78
Момичета, разбрах, че в събота ще има някаква кампания на новата за Русе фирма за разделно събиране на отпадъци "Екопак" - на центъра (мисля, че от 10 часа, но не съм много сигурна). Дано повече хора от града ни разберат ползата от рециклирането и с времето масово да се приучим към разделно събиране, което отдавна е факт в повечето европейски страни  Peace Ето го и техният сайт - http://www.ecopack.bg/bg/index.php.

# 239
  • Мнения: 653
мисля, че от 10 часа, но не съм много сигурна
Да, от 10 сутринта е концерта. Вчера раздаваха флайери и ми казаха, че е толкова рано, защото се води "семеен концерт"

Общи условия

Активация на акаунт