Куче и бебе едновременно - не "дали", а "как" :)

  • 44 277
  • 435
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 57
замисляме се и ние от доста време за това. но с мъжо не можем да стигнем до консенсус за породата, мъжо иска една, аз друга и така ..

# 376
  • Мнения: 411
ти каква искаш, а той?

# 377
  • Мнения: 1 749
замисляме се и ние от доста време за това. но с мъжо не можем да стигнем до консенсус за породата, мъжо иска една, аз друга и така ..
Какви хора сте? Енергични? Обичате ли да спортувате, или по-скоро да стоите вкъщи пред ТВ-то? Пътувате ли много? Колко е голям апартамента/къщата ви? Отговорите на тези въпроси ще ви дадат една доста вярна насока какво куче е за вас. Много хора правят грешката да вземат порода, която много им харесва, но изобщо не е за тях. Ловна порода за домошар човек например, няма как да стане...

# 378
  • Мнения: 4 668
Дааа , Китана е права . Аз примерно съм мързел и съответно си взех английски булдог  Laughing

# 379
  • Мнения: 4 615
За много пътуващи хора каква е вярната порода?

# 380
  • Мнения: 1 749
За много пътуващи хора каква е вярната порода?
Дребна до средна. Да е лесно преносима Simple Smile

# 381
  • Мнения: 4 615
Успокоих се. Ние имам един превъзходен пинч от около 4 години, но когато го избирахме не бяхме прибавили и факта, че живеем на колела.

# 382
  • Мнения: 1 749
Успокоих се. Ние имам един превъзходен пинч от около 4 години, но когато го избирахме не бяхме прибавили и факта, че живеем на колела.
Ммм... защо питаш, след като си имаш куче вече?

Аз имам пинч, който тежи 30 кила, смятаме да се местим в чужбина и няма да го оставим тук. До желание си е, де.
Но като се пътува трябва да се имат предвид:
-хотели/места за почивка, където да приемат с кучета - има, не са малко
- транспорта - колата трябва да е комби Grinning , ако кучето е голямо. Без кола, с куче = пускане на корени на едно място.
- ако човек смята да пътува в чужбина, трябва да има предвид разходите за каргото

# 383
  • Мнения: 4 615
Просто защото като се зачетох в последните постове се сетих че това сме го пропуснали.  Grinning Импулсивен ми беше въпроса. Провокиран от писаното. 

# 384
  • Мнения: 1 175
Аз имам пинч, който тежи 30 кила
Shocked На кое викате пинч? Това пинчер ли е, и ако да, как така е 30 кила? То аз нямам 50...  newsm78
(извинявам се за невежеството, но ми стана любопитно)

# 385
  • Мнения: 945
И аз мисля, че това е съкратено от пинчер, но авторката може неволно да е объркала цифрата newsm78

# 386
  • Мнения: 4 615
Дреби е пинчер. Китана не знам за каква порода ковори. Мисля, че тя има ротвайлер, но може и да бъркам.

# 387
  • Мнения: 3 715
Ротвайлер 30 килограма си е направо кльощаво куче Simple Smile, не може да е ротвайлер. Моята далматина тежи 25 кила минимум Simple Smile

А как опазвате кучетата от децата? Щото малкия толкова много се радва на кучето, че само го бие и се смее. С големия нямах такива проблеми.

Извинявайте ако сте го коментирали вече не съм чела цялата тема  Embarassed

# 388
  • Мнения: 1 347
А може би доберман пинчер Simple Smile

# 389
  • Мнения: 411
Ротвайлер 30 килограма си е направо кльощаво куче Simple Smile, не може да е ротвайлер. Моята далматина тежи 25 кила минимум Simple Smile

А как опазвате кучетата от децата? Щото малкия толкова много се радва на кучето, че само го бие и се смее. С големия нямах такива проблеми.

Извинявайте ако сте го коментирали вече не съм чела цялата тема  Embarassed

Хей, и ние имаме далматина Heart Eyes! От къде си? Разкажи за нея?

Общи условия

Активация на акаунт