ЯНУАРСКАТА тайфа расте , бие в мама малко сърчице

  • 13 219
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 453
Ирина, и ту кда ти кажа, че съжалявам и се радвам, че си оптимист - то така и трябва  Hug
И аз май е време да се ориентирам за първата ФМ, да видим какво ще стане на прегледа в понеделник и после може да се пробвам да се запиша ... ще ви следя с мненията за лекарите.
А какво представлява това филмче? Интересно ми стана  Thinking  Hug

# 16
  • Мнения: 1 457
Да се запиша и аз в новата тема  Hug
В края на предната писах че аз звънях до болницата на Манейкова и ми казаха да се обадя за час около 10 дни преди датата, тъй като имало свободни часове. Аз ще звънна поне 20 , за да имам време. Аз се ориентирах натам защото и наблюдьдавашата ме докторка ми я препоръча пък и важното е да е при специалист според мен  Hug

# 17
  • Мнения: 57
много съжелявам момичетата които са загубили бебчетата си.
Лично аз загубих бебето си миналата година.
Бях само на 17, но това е друга тема.
момичета според вас даотида ли вече на преглед?
много ме е страх че няма да го види или нещо няма да е наред.
скоро бях по спешност на доктор защото едва не загубих бебето, но сега вече нз
дайте ми малко акъл че така не съм до никъде

# 18
  • София
  • Мнения: 1 345
 Fallen_91  отиди на лекар дори и да не се вижда те си знаят какво да проследят особено с твоята предистория. Аз също отидох рано не се виждаше,но докторът каза,че има признаци за бременност изписа ми фолиевата киселина да пия и след седмица да отида пак ми каза.

# 19
  • Мнения: 81
Ирина  Hug
За дълго чаканите бебета какво да ви кажа ?Мен са ме обявили за откровено луда .Дъщеря ми е на 7 месеца (чакахме я 4 години) ,родена секцио ...сега като казаха ,че чакам второ всички бяха  #Crazy #Crazy #Crazy Как бих могла да го махна като дори и не съм се надявала,че щастието ще ми се усмихне за втори път  Heart Eyes...Радвайте се на всеки миг от бременността си и слагайте розовите очила....
За ФМ миналата година по това време ходих при марков и при Димитрова (фемина) и двата пъти бях много доволна ,но определено се чака....

# 20
  • София
  • Мнения: 1 345
Имам въпрос преди малко ме понаболя кръста много лека и тъпа болка, сега ме боли точно по средата между яйчниците пак мнооого слаба тъпа постоянна болка по-скоро е неприятно усещане напомнящо да речем на задаваща се болка като пред цикъл. Да звъня ли на доктора да ходя на преглед или...

# 21
  • Мнения: 97
polim видях те ShockedДа не се присъединяваш към нас HugВесела Динкова вече е в отбора и вчера си пожелахме още мартенки Flutter

# 22
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Evka ако не силно а по скоро постоянно не се тревожи, миналата бременност така ме болеше по цели дни, и обяснението беше че матката се разтяга и нараства. Иначе кръста и мен ме боли, и то не леко доста зле..пробвай йога помага доста.


И за болката в матката лягаш по груб и с леко разтворени крака и ръце и леко дишаш ритмично не се задълбочаваш само релаксираш, следиш движението на гръдния кош и гледаш тавана, после към стените и така редуваш не се впускаш в размисли само наблюдаваш..максимално се отпускаш все едно си страничен наблюдател на тялото си..много помага..мен даже при гаденето ми става по добре..Ако можеш да медитираш още по-добре..но това като начало такава лека релаксация цялото тяло застива и е спокойствие.

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 14:27 от ivalex

# 23
  • София
  • Мнения: 1 345
Бях тръгнала направо,но ме отрусна и се успокоих

# 24
  • Мнения: 15
Здравейте Януарки Simple Smile Преди малко бях на лекар. Термин - 30.01.10. Значи и аз съм за тук. Незнам как се записва, и лентичка с бебе пробвах да си сложа като аватар или подпис но незнам дали съм успяла Simple Smile На всички лека и щастлива бременност от мен   bouquet

# 25
  • Мнения: 39
Ирина  Hug прегръщам те силно, тук винаги можеш да намериш разбиране!
Предният път ходих до София на ФМ и понеже не можеш да се вредиш за някои имена, а аз вече бях и доста закъсняла с ФМ, се записах при д-р Врагалева и съм много доволна, но тогава знаех, че се прави не по-рано между 16-20 седмица Crazy,  тогава когато всички органи са вече добре оформени. БХС не съм правила, четох че не е много сигурен, но е препоръчителен за двойки с проблеми (разбирате какви) Ще изчакам още да видим как вървят нещата при нас и тогава ще се записвам за ФМ, много е вълнуващо ,мъжа ми направо щеше да се разплаче като я гледахме нашата красавица, на един  голям екран, опитахме и лице да видим но по-трудно го хващахме понеже съм била с предна плацента или нещо такова, беше супер. Гледахме как си отваря устата постоянно и баба ми вика после, че много щяла да яде  (напротив-злоядо за две), а то било от говорене още от корема ми не е млъкнала и нема тишина при нас, все бърбори от 1 година е забърборила да ми е жива и здрава на майка си прилича Party Снощи даже и виках да мълчи. Нон стоп се бърбори едно нещо може 1000 пъти да го каже докато не разбере че я чуваш, а на мен ми беше много отпаднало и едно монотонно бъра бара hahaha Какви кусури само а? Дай боже всекиму! Joy
Приятен уикенд!

# 26
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Момичета на някой ако му се прави йога ето малко асани..принципно те на са само за бремки ..но са добри за болките в кръста.
http://www.biberonbg.com/info/yoga_i_bremennost.htm

Аз имам две дивидита едното е  на чешки е страхотно не за бремки обаче..
Другото е това тука са доста леки и добре комбинирани асаните и само остава да си подберете кое може да правите.

Ето линче, от замунда  http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=104070&hit=1  

# 27
  • Мнения: 31
момичета цял ден подсмърчам докато ви изчета

# 28
  • Мнения: 31
помагайте че се шашнах нещо ShockedИмам кафяво течение или зацапване не знам какво е точно и не знам какво да правя да се обаждам ли на доктора или да ходя да си почивам.Дали е опасно? Сещам се че някои беше писал за такова но не мога да го намеря сега

# 29
  • Мнения: 486
Здравей, аз бях с такова течение -отивай на лекар!Аз бях и пия хапове, но не те съветвам да си само изписваш сама.
Може да е безобидно, но може и да фатално, това не за да те плаша, а за да не се помотаваш.Беж при доктор.

Общи условия

Активация на акаунт