Носите ли на майтап?

  • 3 078
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Не е ял ( бой, де! ) Grinning До колкото разбрах, никой не е видял кога се е измъкнал във вихъра на скандала. Шегата , конкретно към този човек, е прекалена. Усещах го. Иначе щеше да е забавна, ако бе насочена към друг, например към един от другите ми двама приятели. За тяхната реакция зная, че щеше да е неистов смях и диво развихряне

# 16
  • Мнения: 2 716
Най-голям майтап е отнесъл ромът  Tired
Надявам се тримата приятели да се разберат и да ни напишеш как обиденият е отвърнал на удара. И каква е била реакцията на широкоскроените двама.

# 17
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Един-единствен човек на света може да си прави
майтапчета с мен, защото усещам, че зад тях има
единствено желание за смях. Няма ирония, сарказъм,
подигравки. Понятието самоирония за мен звучи като
самоподигравка.
Шегата с поличката и травестита
показват емоционална незрялост. Така се държат момчетата
към 12-тата си година.


# 18
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Тук не става въпрос чак за гавра, по скоро за зле преценен характер и неспособност да се прецени ситуацията. Закачка си имаха и беше много весела, но прекалиха. Човек не трябва да съди за реакциите на хората, изхождайки от собствената си реакция. А приятелите ми , точно това направиха. Тъпо ми е заради момчето.

# 19
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Нося на уморен майтап

# 20
  • Под липата
  • Мнения: 620
Е, младички са още  Grinning Пък и някои мъже трудно порастват. Приятели са и макар да са абсолютни дръвници понякога , са доказали, че може да се разчита на тях в много отношения. Силно се надявам да се сдобрят, макар че ще мине време.
Относно инфантилните шеги ( дано съм ги разбрала правилно )- сигурно е от натовареното ежедневие.

# 21
  • Мнения: 1 192
Тук не става въпрос чак за гавра, по скоро за зле преценен характер и неспособност да се прецени ситуацията. Закачка си имаха и беше много весела, но прекалиха. Човек не трябва да съди за реакциите на хората, изхождайки от собствената си реакция. А приятелите ми , точно това направиха. Тъпо ми е заради момчето.
Ти пък що не го подготви човека какъв майтап му се готви...Можеше да има друг обрат цялата история... newsm78 Аз лично бих казала,дори и другите двама да са ми приятели,за доброто на всички...
А щом се е обидил ,си е гавра,независимо от намеренията на инициаторите  Peace

# 22
  • Под липата
  • Мнения: 620
Тук не става въпрос чак за гавра, по скоро за зле преценен характер и неспособност да се прецени ситуацията. Закачка си имаха и беше много весела, но прекалиха. Човек не трябва да съди за реакциите на хората, изхождайки от собствената си реакция. А приятелите ми , точно това направиха. Тъпо ми е заради момчето.
Ти пък що не го подготви човека какъв майтап му се готви...Можеше да има друг обрат цялата история... newsm78 Аз лично бих казала,дори и другите двама да са ми приятели,за доброто на всички...
А щом се е обидил ,си е гавра,независимо от намеренията на инициаторите  Peace
Щях да му кажа, ако бях сигурна , че ще му спретнат този номер. Бях убедена, че съм ги отказала.Уви, явно не съм била много убедителна. Факт е, че още на следващият ден, докато и аз съм била на работа  се е случило това . Както и да е. Лоша шега. Не я оправдавам .
Въпросът беше, вие как реагирате на майтапи и какви са вашите граници.

# 23
  • Мнения: 34
Не нося на майтап  Twisted Evil Ако някой се майтапи с мен, може да очаква всичко. #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 24
  • Мнения: 1 192
Нека някой да сподели каква е най-драстичната шега,която му е била спретната и как е реагирал.Като се сетя и аз ще кажа...

# 25
  • Мнения: 5 710
Не, не нося на майтап,нито на бой, нито на пиене..

# 26
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Не нося на майтап.

# 27
  • Мнения: 1 907
На мен пък не ми се струва прекален майтапа, напротив, забавно е. Напълно в духа с полата и превръзките. А за самоиронията-това е висш пилотаж, трябва да си интелигентен и да не ти липсва самочувствие, за да умееш да се шегуваш със себе си и да не се обиждаш от хорските шеги за твоя сметка.

# 28
  • Мнения: 3 886
не не нося на  майтап

# 29
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Относно инфантилните шеги ( дано съм ги разбрала правилно )- сигурно е от натовареното ежедневие.

Да, да, правилно си ме разбрала. Казвам инфантилен
без задната мисъл за ненормален  newsm08
Дано се сдобрят Peace

Общи условия

Активация на акаунт