На море в Турция - all inclusive, тема 6

  • 48 150
  • 437
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, и на мене след това описание вече не ми се ходи в Амара, само в Делфин newsm18

# 331
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
В Турция има 10-тина готини курорта, по един на година(хайде 2 да са), бая време ще ми отнеме да ги посетя всичките  Laughing

# 332
  • Мнения: 1 009
mimoza направо ме нави  Simple Smile, мисля, че след такова описание няма човек, който да не скокне до Делфина. Сега остава само да убедя останалите 10 човека от бандата, че това е най-добрият ни избор, ако нещо не се навият ще им предоставя твоят коментар Simple Smile 10х

# 333
  • София, България
  • Мнения: 5 599
хаха радвам се  Hug
аз откога разправям за Делфина , ама нещо май дар слово нямам достатъчно  Laughing Laughing Laughing

# 334
  • София
  • Мнения: 18 679
хаха радвам се  Hug
аз откога разправям за Делфина , ама нещо май дар слово нямам достатъчно  Laughing Laughing Laughing

Не, напротив, аз точно след твоя коментра на там се бях засилила, но ни отказа далечното разстояние от летището, заради хлапетата - много път щеше да им дойде. Сега обаче, нали съм лоша майка, ще ида без тях и право там Mr. Green

# 335
  • София, България
  • Мнения: 5 599
скачайте тогава на тази оферта  Flutter
(дано има места )
http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/SPO/hotel.html?hid=2438& … 65&ohid=78426

# 336
  • Мнения: 3 157
Как са температурите в Анталия средата на септември(примерно за 19-ти).Миналата година бяхме по това време в Гърция,уж много на юг,много топло(о.Корфу),но не ставаше за басейн.Ще ми се тази година да се попечем малко.

# 337
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Как са температурите в Анталия средата на септември(примерно за 19-ти).Миналата година бяхме по това време в Гърция,уж много на юг,много топло(о.Корфу),но не ставаше за басейн.Ще ми се тази година да се попечем малко.
давайте смело  Peace
тогава все още си е сезон в Анталия  Peace

# 338
  • София
  • Мнения: 18 679
Супер е офертичката, но мъжо ме е предупредил да внимавам какво резервирам, защото ако кацне на летището и температурата е над 28 градуса, директно се връща в самолета hahaha

# 339
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Аз и друг път съм казвала - някак жегата там е по-друга - понася се  Peace
но.... 28 градуса началото на октомври ще е сигурно  Laughing

# 340
  • Мнения: 126
еее  хубав  да ,но Делфина за края на август начало септември  не пада под 2000 евра  това за двама възрастни и едно дете .... Sad   момичета знаете ли  ли някоя агенция да го продава по евтино

# 341
  • Мнения: 1 009
Аз го гледах от 6 септември в Он травел, за двама възрастни и едно дете 3300.Но като сложиш и летищни такси пак си става повечко

# 342
  • София
  • Мнения: 6 571
Сега обаче, нали съм лоша майка, ще ида без тях и право там Mr. Green
off tоpic: След това изказване аз си посипвам главата с пепел, съдирам си ризата и се махам от тоА живот  Mr. Green

# 343
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Да се запиша в темичката,че вчера четох ли,четох.
Та,днес сме резервирали стаи(сестра ми резервира,тя живее в Турция) в хотел *Джанде фестивал* в Кушадасъ от 6 юли до края на седмицата.
Тук прочетох много добри отзиви за хотела и всичко в него.
Дано всичко е наред до тогава,че мъжо днес влезе в болница с кръвоизлив в стомаха,за три дена,пък ще видим какво ще стане.
Ще пътуваме с колата.
7 дена с 5 нощувки,с малко дете-1104,60лв.

# 344
  • Мнения: 515
Да се запиша в темичката,че вчера четох ли,четох.
Та,днес сме резервирали стаи(сестра ми резервира,тя живее в Турция) в хотел *Джанде фестивал* в Кушадасъ от 6 юли до края на седмицата.
Тук прочетох много добри отзиви за хотела и всичко в него.
Дано всичко е наред до тогава,че мъжо днес влезе в болница с кръвоизлив в стомаха,за три дена,пък ще видим какво ще стане.
Ще пътуваме с колата.
7 дена с 5 нощувки,с малко дете-1104,60лв.

Да пишеш като се върнеш как  Party е ние най-вероятно утре ще резервираме за там, но през септември

Общи условия

Активация на акаунт