На море в Турция - all inclusive, тема 6

  • 48 157
  • 437
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 425
хаха радвам се  Hug
аз откога разправям за Делфина , ама нещо май дар слово нямам достатъчно  Laughing Laughing Laughing


eee благодаря,ама никога не съм имала дар слово  Grinning еле тая ми ти литература и есета и пр.. голяма мъка ми беше ,обаче май трябва да взема пътеписи да пиша. Laughing Що не вземе някой да ме наеме да оценявам хотели и да ми плаща затова  Crazy ех мечти.

Сега сериозно-хотела е супер,прекарахме си божествено ,не бях чела собено за Делфина и се двоумихме м/у Делфин и Ботаник ,мона лиза наклони везните към делфин   bouquet Слава богу,защото Ботаник си е бая дърт ,а разликата в пари беше смехотворна - 50 евро или нещо подобно за 4-мата.

Дано ви излязат добри оферти   bouquet

Мога и още да пиша ,докато всичко ми е топло топло...Даже мислех да звънна на тур.агентката да им благодаря!

Белинда-не е толкова далеч 100 км час и 20 мин.защото е на 30 км преди Алания и е първия хотел от трансфера..
Обаче за градусите-отидохме на 30,станаха 32 и последния ден до 42 ,но се търпеше,не е като нашето 30 градуса..
Предния път бяхме след 19.06 в Белек и имаше дни с 52 градуса-някакви рекорди дори за там е честно,не ги усетихме чак толкова..
На моренце-басейнче,с хубава напитка в ръка,под чадърче и под палмичка чадърчето..Живее се  Heart Eyes

# 346
  • Мнения: 7 605
Що не вземе някой да ме наеме да оценявам хотели и да ми плаща затова  Crazy ех мечти.

Мечтите се сбъдват с едно кликване на линка в подписа ми  Grinning

# 347
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Да се запиша в темичката,че вчера четох ли,четох.
Та,днес сме резервирали стаи(сестра ми резервира,тя живее в Турция) в хотел *Джанде фестивал* в Кушадасъ от 6 юли до края на седмицата.
Тук прочетох много добри отзиви за хотела и всичко в него.
Дано всичко е наред до тогава,че мъжо днес влезе в болница с кръвоизлив в стомаха,за три дена,пък ще видим какво ще стане.
Ще пътуваме с колата.
7 дена с 5 нощувки,с малко дете-1104,60лв.

Да пишеш като се върнеш как  Party е ние най-вероятно утре ще резервираме за там, но през септември

Ще пиша,обещавам.

# 348
  • Мнения: 64
здравейте,

леко ме заинтригувахте с този "Делфин де лукс Ресорт" но последната оферта която видях е 700 Евро на човек с летищните простотии, не е ли малко пресилено макар и хотела да е 5 звезди а и както прочетох има и оплаквания ?

Simple Smile

# 349
  • София, България
  • Мнения: 5 605
здравейте,

леко ме заинтригувахте с този "Делфин де лукс Ресорт" но последната оферта която видях е 700 Евро на човек с летищните простотии, не е ли малко пресилено макар и хотела да е 5 звезди а и както прочетох има и оплаквания ?

Simple Smile
половин час се чудя как да отговоря на този пост ... и нищо разумно не ми идва на ум .

... незнам какви оплаквания има ... аз имам само едно  Mr. Green - че не ме настаняват безплатно  hahaha

# 350
  • София
  • Мнения: 18 679
последната оферта която видях е 700 Евро на човек с летищните простотии,

Ми не е малко, аз затова чакам нещо ласт минит да изпадне Mr. Green Иначе за оплакванията - виж сега, няма как на всичките хиляди туристи всичко еднакво да им е харесало. Важно е като цяло отзивите да са добри Peace

# 351
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Тази година пак сме се запътили към Турция на море. За сега съм се спряла на Делфин делукс резорт. Търся хотел до 2000 евро за 2 възр и 2 деца. Приемам и други предложения.
Мона Лиза нали за този става въпрос нали
http://www.teztour.bg/hotel.php?id=110

# 352
  • Мнения: 3 157
здравейте,

леко ме заинтригувахте с този "Делфин де лукс Ресорт" но последната оферта която видях е 700 Евро на човек с летищните простотии, не е ли малко пресилено макар и хотела да е 5 звезди а и както прочетох има и оплаквания ?

Simple Smile

И нас това ни спира(цените).Ако намериш аналог на Делфин-а за около 400 евро/човек свиркай!Ще съм ти много благодарна.Simple Smile

# 353
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, дайте да сме реалисти все пак Wink

# 354
  • Мнения: 728
Що така бе момичета, никой ли не е ходил в този хотел Sunland Resort & Spa в Белдиби Кемер, аз немога де си позволя 3000Е за почивка, в този хотел има изгодна оферта и на снимките добре изглежда, всичко си има, но ми се щеше и нещо то първа ръка да чуя.  Rolling Eyes
Мона Лиза, и ти ли си пас........

# 355
  • Мнения: 7 605
Пък аз днес промених резервацията ни, след като отзивите за нашия бяха станали кофти, имало много руснаци  Shocked (пък то е австрийски хотел, всичко е на немски) и нивото спаднало, а освен това ни бяха променили часът на полета на 4.40 сутринта  Crazy Та сега ще летим в друг ден и ще сме пак в Белек, в друг хотел на веригата, а именно този http://www.magiclife.com/en/overview/club-undersides/the-club.html?cid=1553
 Crazy

# 356
  • софия
  • Мнения: 9 590
татяна, как ти завиждам. тук хотелите от меджиклайф никой не ги предлага. моляяяя, дай малко инфо за хотели без руснаци (макар че надали има много такива), може би там при вас повече ги знаят. странна работа, не че ги мразя, даже имам много приятели руснаци, но като туристи са ужасссс.

# 357
  • Мнения: 515
Аз да се похваля,  Party резервирахме и платихме капаро за  Coast Light(Polat beach), за 04.09 решихме да сме на HB, понеже ще обикаляме повече вместо да стоим в хотела, за съжаление звъняхме в много фирми и на всякъде за Канде Фестивал беше Stop Sale, дано тези които са решили да патуват там си намерят места, дано и ние да си изкараме страхотно в този хотел, нямам търпение да дойде Септември  Hug

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 17:37 от VIKI_I

# 358
  • Мнения: 7 605
татяна, как ти завиждам. тук хотелите от меджиклайф никой не ги предлага. моляяяя, дай малко инфо за хотели без руснаци (макар че надали има много такива), може би там при вас повече ги знаят. странна работа, не че ги мразя, даже имам много приятели руснаци, но като туристи са ужасссс.

Мейджик Лайф е австр. верига и всичко там е предимно на немски, сигурно за това не се предлага в БГ. За това и няма руснаци, по принцип. В този, който резервирахме сега, нямало. Или ако има, са малцинство, много малък %. А в този, който бяхме резервирали първоначално, сега имало голям наплив. Подозирам, че понеже е много голям (над 2000 легла) не можаха да го напълнят с австр. и немски туристи и взеха да го предлагат и на руския базар.
http://www.holidaycheck.de/hotel-Hotelbewertungen_Hotel+Magic+Li … hb-hid_30741.html ето последните отзиви за него. Добрите отзиви са от пубери, но нали знаете с колко малко се задоволяват, стига да има един сладък аниматьор, и цялата отпуска е супер  Crazy Но мненията на възрастните не ми харесват  Crossing Arms  Нивото много било паднало.

МЛ могат да се резервират и от БГ, само че със собствен транспорт. Да издавам една съфорумка, която е писала и в тази тема, че вчера и тя е резервирала МЛ  Mr. Green

Иначе друг хотел без руснаци и с МНОГО добри отзиви е Kumköy Beach Resort. Но там е фраш с немци, така че ако и тях не ги харесваш като туристи, няма смисъл  Mr. Green 98% го препоръчват  Shocked От същите собственици има и нов хотел, Еврен Бийч, пак предимно немци, и 100%  #Crazy го препоръчват. Чисто нов е, скоро го открили.

# 359
  • софия
  • Мнения: 9 590
ооо нищо против немците нямам Simple Smile, не знам що така ми действат братушките по морето Mr. Green. сега ще разцъкам да го потърся този еврен.

Общи условия

Активация на акаунт