На море в Турция - all inclusive, тема 6

  • 48 148
  • 437
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 175
ай ай, отказахте ме да ходя през сезона в Турско. И аз имам блед спомен, че през август в Кушадасъ беше към 45 градуса. А пътят до там с рейс беше някакъв ад.

# 46
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Чакай сега, "сезонът в Турско" е много обширно понятие. Grinning
И през юни е сезн, и през септември е сезон.

А и има самолети Wink

# 47
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Абсолютно съгласна! Peace

# 48
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Притеснихте ме с тези жеги, аз ходих по миналата година на Кушадасъ юли, беше доста жега, на пясък не можеш да стъпиш. Обаче Мармарис е доста по на юг, началото на септември много ли ще е жега за Мармарис? Или да идем края на септември? Ох...  ooooh!

# 49
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Кой от двата хотела ще ми препоръчате - Нергис Селект или Паса Бийч?

# 50
  • София
  • Мнения: 7 997
Сиренце, бяхме в Бодрум през 2007г., около 5-6 септември. Времето беше топло, но не беше 40 градуса, споко. Simple Smile Ние миткахме и из околностите, така че може би заради това не ми е направило впечатление да са някакви особени жеги.
За Пашата са по-хубави отзивите. Тогава ние бяхме в друг хотел, Гранд Паша. И двата хотела са на един и същи собственик, ние останахме мн. доволни. Паша бийч е на първа линия, на хубаво място е. Намира се на самата крайбрежна улица, много заведения, ресторантчета наоколо. Плажът му се използва и от гостите на Гранд Паша.

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 11:29 от милинка

# 51
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Значи 12-19септември ще е  ок, супер милинка мерси за разяснението.  Hug Гранд Паша и аз го гледах, но ми идва малко нанагорно като цена, а и не е на центъра, Паша Бийч ако е добре значи там. Става върпос за този Паша Бийч нали? Колкото до Нергис, родителите ми почиваха там 2 лета подред и са много доволни, иначе и отзивите в нета за него са добри.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравейте! Провокирана от прочетена тема в друг форум , имам един въпрос: Възможно ли е без да сме предварително предупредени ,пристигайки на платеното място да бъдем настанени другаде? И по-точно , какви са прават ми там на място , какво да направя?
 Предварително благодаря за отговорите!
 За протокола: прочетох, че за 05.06 има проблем с настаняването в х-л Аквафентъзи! Някои хора са предупредени и имат право на избор. А другите???? newsm78

# 53
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Възможно е, да. Ако има дублиране на резервациите (в повечето случаи нарочно се правят, това е срещано явление в Кушадасъ - идват турци, без предварителна резервация и бам, настаняват ги, а другите гости, платили по-рано, биват настанявани в съседни хотели; това става през уикендите).
При нас една година в Кушадасъ се случи точно така.
Колкото и да с бунтувах, все тая. Настаниха ни в съседния хотел (уж, по-хубав бил) за събота и неделя, а след това ни върнаха в хотела, който си бяхме платили.
За извинение ни настаниха в апртамет и получихме кошница с плодове.

# 54
  • София
  • Мнения: 7 997
Сиренце, да, за същия Паша бийч става дума. Гранд Паша е с по-лошо местоположение от Паша Бийч, защото не е на собствен плаж и е по-встрани от главната улица.
За Нергис отзивите също бяха ок, но Паша бийч гледах, че е по-напред в класацията (в трип адвайзър). Simple Smile
Паша бийч е на брега на морето, дели го единствено пешеходната алея от плажа. За периода, който си посочила, времето би трябвало да е съвсем приятно, няма да са тия убийствени жеги от юли и август. Тази година и аз съм резервирала от 06.09 до 19.09., така че също разчитам на хубаво време. Simple Smile

# 55
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Сиренце, да, за същия Паша бийч става дума. Гранд Паша е с по-лошо местоположение от Паша Бийч, защото не е на собствен плаж и е по-встрани от главната улица.
За Нергис отзивите също бяха ок, но Паша бийч гледах, че е по-напред в класацията (в трип адвайзър). Simple Smile
Паша бийч е на брега на морето, дели го единствено пешеходната алея от плажа. За периода, който си посочила, времето би трябвало да е съвсем приятно, няма да са тия убийствени жеги от юли и август. Тази година и аз съм резервирала от 06.09 до 19.09., така че също разчитам на хубаво време. Simple Smile
Мерси много, златна си  Hug Понеже и Паша Бийч и Нергис са една ценова категория, та затова се чудех. Сега остава да запазим  Party

# 56
  • София
  • Мнения: 7 997
Моля, моля   bouquet
Весела почивка ви пожелавам. Simple Smile

# 57
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Още нещо се сетих, летището е в Бодрум?И оттам с автобус до Мармарис? То в такъв случай по-добре в Бодрум да ида? Ох... ooooh!  Гледах едни оферти пак за Мармарис  с летище Делиоман(или нещо такова), но бяха в адски неудобни часове посред нощите. Тези на алфатур са в културни часове.

# 58
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
А мерси само да избера  и да запазя, да съм спокойна, със сигурност ще е приятно   bouquet  Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 7 997
Летище Даламан е на около 50-60 мин. път от Мармарис. Обслужва Мармарис и ако не ме лъже паметта, чат-пат и Бодрум. Даламан - Мармарис -  105 км., Даламан - Бодрум - 220 км.
Летище Милас е това, което обслужва Бодрум. Милас до Бодрум беше около 30-40 мин.
Ако се каца в Бодрум, то тогава наистина по-добре се ориентирай към нещо в Бодрум.
Първо съм ходила в Мармарис и след това в Бодрум. Второто определено ми харесва повече като атмосфера. Мармарис е ценен заради близостта си с Родос, Фетие (синята лагуна) и р. Далян.
Полетите в малките часове са кофти от гледна точка на настаняване - след 12 или след 14ч. Периодът, който те интересува, все още е натоварен и ако пътувате през нощта, най-вероятно ще си киснете до обяд по фоайета, кафенета и т.н.

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 13:16 от милинка

Общи условия

Активация на акаунт