Програма Modelina!

  • 5 575
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте! Наскоро се запознах със специалист по обмяната на веществата. Той ми препоръча да се захвана със програмата Modelina! Ето и какво представлява тя http://www.modelina.bg !
Призовавам всеки който проявява интерес към програмата да пише тук.
Нека да си помогнем със опознаването и и правилното и прилагане!
 Hug  Hug

# 1
  • Мнения: 28
Страхотно. При пресмятането на тел. маса се шокирах, което ме кара все повече да се замисля.
Може би това съм чакала. Cry

# 2
  • Мнения: 4 428
И аз попаднах днес случайно на сайта им. Един от посочениет доктори има кабинет в поликниниката точно срещу блока ни  Peace Мисля да я посетя. Лошото е, че в момента още кърмя и не мога да спазвам диети  Rolling Eyes
Няма ли някой, който вече да е започнал тази програма и да даде отзиви.
И да знаете какви пари са прегледите по програмата при докторите  Rolling Eyes

# 3
# 4
  • Мнения: 459
А заплаща ли се нещо за тази карта? Аз сега разгледах сайта, но не видях информация по въпроса. Peace

# 5
  • Мнения: 37
Това е фирмата която рекламира Редуктила. Ще бъда ли задължена да приемам Редуктил.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 22
Привет на Всички!
Днес точно се рових из форума да видя дали има нещо за вапросната програма Моделина. Да Ви споделя моят опит. Първо се обадих на безплатния телефон. Мило ми обиасниха че за да получа въпросната карта трябва да мина през някой от изброените кабинети с лекари. На въпросът ми колко струва прегледа ми казаха зависи от лекаря но били около 30 лв. Обадих се на най-близкият до мен лекар. Първо звънях почти цял ден и никой не вдигаше. Най-накрая успях да се свържа и лекарят ми каза че цената на прегледа била малко по-скапичка заради изследванията които правели и те били включени в цената. А на безплатният телефон ми казаха че изследванята били безплатни. И така се оказа че всъщност прегледа е 40 лв. Отново се обадих на безпланият телефон да ги информирам за действителността и от там ми казаха че щели да проверят въпросният доктор. И така леко се отказах от т. нар. програма Моделина, която очевидно е поредната щуротия да ни взимат парите.

# 7
  • Мнения: 4 428
И аз се отказах от тази програма.
Мисля да се насоча към доц. Байкова за програма  Peace

# 8
  • Мнения: 59
И аз се отказах от тази програма.
Мисля да се насоча към доц. Байкова за програма  Peace

доц. Байкова  колко взима ?

# 9
  • Мнения: 59
Някой да е ходил при д-р  Светла Якова или д-р  Соня Качешмарова  от 10ДКЦ?

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 11:28 от ar4ito

# 10
  • София
  • Мнения: 1 555
Прегледах лекарите от списъка - повечето са GP-та т.е. не са специалисти в тази област. Видях и едно GP,за което никак нямам добро мнение, много е некомпетентен според мен интересно ми е какъв съвет ще може да даде за отслабване и здравословно хранене.  Mr. Green

Изглежда наистина е поредната щуротия тази програма. Аз бих отишла на специалист диетолог или ако имах повече килограми за сваляне бих направила и консултация с ендокринолог.

# 11
 Ще може ли някой да ми даде координатите на доц.Байкова? Къде мога да я намеря.

Общи условия

Активация на акаунт