10 кг. как мога да ги свалям

  • 19 551
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Да напомням ли, че за Дюкан има тема  Mr. Green Да го хвалите там  Whistling Дори е и нова  Sunglasses
По темата мисля, че Борис е дал най-доброто предложение. Глад  и килата се свалят. След това ядене - и се връщат с бонус отгоре  Peace

# 16
  • Мнения: 673
Да не би пред ритуалната зала да има кантарче  ooooh! Или мъж ти няма да те вземе ако не отслабнеш точно 10 кг  Thinking
Хващай кардиото на гладно сутрин и спри да се вълнуваш от кантара.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Един съвет и от мен - след като искаш много, много бързо да свалиш, започни и да спортуваш. Във фитнеса - поне час, ако и отделно бягаш още по-голям ефект ще има.

докато си в активно сваляне на кг. НЕ СЕ спортува. Първите няколко дни (ударната фаза) пък е абсурдно. После - може. Но нищо изтощително и натоварващо..

# 18
още не съм почнала не знам ама утре вече почвам да гладувам ,бубулечка  не сиурно няма да има но не се знае може и да има ,

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Ще ме извините за спама, но се сетих един виц. Малко тъпичък, но винаги като чуя за гладуване се сещам за него:

Един мъж искал да отслабне. Отишъл на лекар и докторът му казал:
- Няма да ядеш 5 дена и на шестия трябва да ходиш по голяма нужда (да не изписвам некултурно думата).
Послушал го човека, 5 дена гладувал, а на шестия отишъл на една полянка, клекнал и почнал да чака да стане нещо. Естествено нищо не можел да пусне, но по едно време чул отзад "хруп, хруп, хруп...". Обърнал се и какво да види - задникът му почнал да пасе трева
Simple Smile

# 20
  • Мнения: 110
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Ще го запомня, много е ''свеж''.

# 21
  • Мнения: 2 068
......не разбрах ......защо мислиш да гладуваш  newsm78

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ама утре вече почвам да гладувам

това е най-глупавото нещо което можеш да си причиниш...  Naughty
То дори може да не ти позволи да отидеш до ритуалната зала... Да не дава Господ

ЗлаВещица, разсмя ме на този така валежен 1-ви юни  Joy

# 23
  • Варна
  • Мнения: 535
За мен най бързия и лекия режим е кисело мляко, обед и вечер, сутрин не ям, само кафе пия. Млякото може да го комбинираш с мюсли, с плодове, нещо като тарарорче да си направиш. Забравяш сладко и солено, пържено също, газирани напитки също, само сокове, по възможност фрешове. Когато има линуване също може да го спазваш. Ефектът може и да не е 10кг за 4 седмици, но определено ще е добър.  Междувременно ще е хубаво и да има някаква физическа активност....илииии мноооого секс  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт