Зима иде в Австралия и Нова Зеландия - 5 тема!

  • 20 445
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 329
Здравейте хора  Hug

Ние днес пак бяхме на съботен пазар. Има тука един хипарски пазар, много е готино - има и храна (пресни плодове и зеленчуци и прясна риба), и разни атракции, от сорта на свирещи хора (понякога са големи карикатури, но миналата седмица имаше един дето страхотно импровизираше на диджериду и даже купихме диск, много яко), африкански бижута, предмети от дърво, ръчн правени дрехи и прочие. Всеки път е различно е много шарено и весело. На бебо много му харесва също  Heart Eyes
Между другото, тук в дно кино до нас организират прожекции за майки с бебета  Whistling Не е ли страхотна идея. Понякога ме изненадват австралийците, за какви неща се сещат. Та другата седмица ще ходим там с майките от нашата parents group.

# 46
  • Мнения: 5 183
Рикк, ние живеем до такъв пазар (огромен паркинг) и почтъи всяка неделя сме там. Купувала съм какво ли не, но най-вече сувенири, чушки и домати, домашно производство (от една македонка) и всеки път на Томи едни мини-понички (като донътс). А прожекциите за майки са добра идея наистина. Ние така ходихме да гледаме едно време "Чикаго" - аз, тати и бебе на 3 месеца на седалка между нас в карсийта (капсулата). Томи спинка почти през цялото време. Къмкрая се пробуди, яде и ....... се изака. Те за всичко бяха помислили - имаше маса за преповиване, но разбирасе пропускаш малко от филма  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 5 183
Ееееееехо!
Къде сте всички?

# 48
  • Мнения: 494
Рикк, ще чакам да кажеш как е било киното. И тук има такива прожекции, но аз не съм ходила. Мислех да ходя, но така и не стигнах  Embarassed Най- вече ми е интересно как е звука, силен ли е много, че моя дребосък много се стряска.  Какво ще гледате?

# 49
  • Мнения: 5 183
Алфи, при нас звука си беше нормален.
Доста бебета плачеха по едно време...
Нямам търпение Рикк да разкаже за преживяното.

# 50
  • Мнения: 780
МАЙКА, познай какво стана с деликатесните ми чушки, дето ги купих специално да правя пълнени чушки!  Rolling Eyes Сън не ме хвана след въпроса ти за миш-маша и тази вечер половината станаха на миш-маш, а другата половина - печени на барбекюто, белени и после на салатка с чесън, оцет, магданоз и зехтин  Mr. Green След толкова много чесън, сега сме като змейове! Blush Laughing

# 51
  • Мнения: 5 183
 Joy Мили Joy
Поне сте си хапнали сладко  Hug
Салатата печени чушки с чесън я обожавам.
Миш-,аш малките ядоха ли? На томи не му харесва, та за него само омлет правих.
Похвалих ли се и тук 4е ни падна 6-то поред зъбче?  bowuu

# 52
  • Мнения: 780
МАЙКА, водите ни със зъбите  tooth. Кейт е сменила само 2 и сега се клати 3-ти. Затова пък изби единият от постоянните кътници - голямо чудо  Shocked .

Девойките не харесаха миш-маша - те по принцип не си падат много по манджите; повече обичат мръвка и салатка или печени зеленчуци. Обаче мъж ми си сипва 3 пъти  Crazy Hug .

# 53
  • Мнения: 5 183
Мили, много рано започнаха да му падат на Томи. Малко след 5-тия РД.

# 54
  • Мнения: 494
Като ви чета и измислих менюто за утре- миш-маш  Mr. Green Аз мнго го обичам  Laughing

# 55
  • Мнения: 5 183
Алфи, Миш-маш е класика!  Peace

# 56
  • Мнения: 19
Аз пак сам тук... Simple Smile..за кратко преди лягане..Като чета за какви вкусотийки сте се заприказвали..огладнях,а смятах да не вечерям днес Simple Smile

mili46-нашия юнак е почти на 13 и училището е на 500 метра от нас..сам си ходи и се прибира...и много ми помага..да се похваля аз Simple Smileмие чиниите,оправя в къщи..голяма ми е душичка

# 57
  • Мнения: 780
Вярвайте или не, но за първи път правих миш-маш тази вечер откак изобщо съм тук. А и като си ходим в БГ нали знаете как гледат да ни "угоят" още малко и все по трапези висим, а миш-маша нали не е представителна манджа.. Та след толкова години, много ми беше вкусен тази вечер и мисля по-честичко да го правя вече. Плюс чушките не бяха от гигантските мутанти, а съвсем като нашенските си, които намерих в една китайска зарзаватчийница. Днес си купих и нова кутия БГ сирене. Имам още домашен чесън, сложих консерва домашни домати собствено производство, магданоз от задния двор - разкош!  Mr. Green
Лошото е, че изядохме почти всичкия и сега пак трябва да измислям нещо за готвене утре.

# 58
  • Мнения: 780
мама_Т, браво че така сте възпитали и научили детето си! И аз моите уж ги уча, но бленувам за деня, в който и те ще започнат да пооправят поне собствените си играчки, дрехи и прочие. Иначе в кухнята са първи помощнички, но останалата част  ooooh!

# 59
  • Мнения: 5 183
Мили, децата опитаха ли го поне?

Мама_Т, браво на Георги!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт