Зима иде в Австралия и Нова Зеландия - 5 тема!

  • 20 494
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 780
МАЙКА, погледнаха и категорично отказаха!

АЛФИ, канех се да те питам ти кога заминаваш? Как сте разграфирили времето?

# 61
  • Мнения: 494
Мили, ние би трябвало да заминем на 20.06. Дано всичко да е наред, че аз хванах някакво вирусче и сега ми тече носа като за световно ooooh!. То аз не се притеснявам за мене, ами за дребосъка, дано да му се размине на него  Praynig, че иначе не ми се мисли. По план трябва до 20.08 да сме в САЩ и после до 26.10 да сме в БГ. Дано не се налагат промени.

# 62
  • Мнения: 5 183
Алфи, дано се оправите!
Всички около мен заминават ...
И почти всички тази седмица, все едно са се наговорили  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 5 183
Днес се сдобих с нов бредмейкър и видеокамера Simple Smile
Отивам да чета рецепти за бредмейкър в готварския

# 64
  • Мнения: 780
ALFI, то не останало!  Hug Каква ли треска и теб те тресе! А татито ви после има да се чуди и мае това ли е неговото малко момченце  Grinning .

MAЙКА, честито! Ще чакаме скоро да отчупиш и почерпиш с по парченце топъл домашен хляб!   chef

# 65
  • Мнения: 5 183
Не мисля че ще дочакам хляба
Спи ми се

# 66
  • Мнения: 5 183
Да дам отчет - направихме пълнозърнест хляб.
Стъана много добре. ТомаЗО беше целия в брашно по едно време, понеже с баща си го правеха, а аз говорех по телефона. Сутринта го будя за училище, а неговите първи думи бяха "Искам да видя хляба дали стана, мамо"   chef Mr. Green
На мен това ми е третия бредмейкър вече, но детето се впечатли, понеже ТОЙ ГО ПРАВИ!

# 67
  • Мнения: 494
Верно е, почти не остана  Sunglasses Сега хем се радвам, хем ми е много притеснено. Тук доста захладня и само се моля да опазя дребосъка здрав  Praynig Вече правя списъци какво да взема и какво да не забравя аме лудница  ooooh! А на нашия татко вече му е мъчно за нас. Явно чак сега осъзна, че доста време няма да сме заедно и му е доста кофти. Само ми казва че сигурно ще изпусне много първи неща на дребосъка и как дребосъка ще го забрави. То и на мене ми е кофти, че ще се разделим за толкова време ама няма как.
Майка, как стана хляба? И на мен ми е мерак да си купя бредмейкър.

# 68
  • Мнения: 329
Ние не ядем много хляб, но аз от край време сама си правя хляба, без бред мейкър обаче - със самовтасало ръжено брашно (без мая). Става чуден и безкрайно по-хранитеен от всеки друг. С пушена сьомга е просто върхът, с хайвер също Simple Smile

Днес бяхме на кино - беше много добре. Всички бебета бяха много кротки, а моето в началото беше просто очаровано от големия екран  Heart Eyes Звукът си беше нормално силен, но нямаше стреснати бебета.

# 69
  • Мнения: 494
Рик, кои филм гледахте? Може и аз да пробвам  Wink

# 70
  • Мнения: 329
State of play - голяма боза, между другото... Wink

# 71
  • Мнения: 5 183
Рик, първата крачка е насправена. Оттук насетне само филми да искаш ...  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 329
Аз и без това щях да ходя на онова изложение на ббешки стоки, а пък си намерих и безплатни покани - мисля да взема и цялата ни група майки  Laughing

# 73
  • Мнения: 5 183
Добре звучи

# 74
  • Мнения: 494
Rikk, приятно прекарване на бебешкото изложение. Аз съм забравила да ти кажа, че от увб страницата на изложението може да си принтнеш безплатни билети. Радвам се, че си намерила покани. Ще чакам да кажеш как сте искарали.
Какво става с всички, нещо изчезнахте  newsm78 Надявам се всички да сте добре.
Тук настана студ. Тази сутрин в хола ни беше 14 градуса, сега съм пуснала радиатор и чакам да се стопли. Иначе бебо спи с радиатор от около месец вече.

Общи условия

Активация на акаунт