Месо, риба, яйца и зеленчуци ще готвя за да вляза в малка черна рокля - 189

  • 33 043
  • 488
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 52
здравейте момичета. Аз вече година от как не съм писала. От утре съм във вашите редици отново. Искам да попитам какво е МАЙЗЕНА???

# 421
  • Мнения: 63

Е, ти ако не ядеш, няма и да свалиш, ....какъв глад  newsm78 А странното е, че ще сваляш само 15кг - ами ако имаш 30-50 цял месец ли ще си на П?

10П дни се правят под лекарски контрол! А и от опит знаем, че след 5-тия ден не се сваля почти нищо.
Често заради своеволия от този род и не пиене на вода пишат по вестниците, че режима е вреден  Peace


Виж сега, хайде да не влизаме в спор-става ли?Изчела съм всичко от 1стр. и никъде не пише, че 10 дни ударна фаза трябва да са под лекарски контрол! NaughtyНо в рамките на добрия тон ще те послушам и още утре прекратявам! TiredЗапочвам втора фаза и тъй и тъй ми обръщаш внимание  Hug, чакай да те питам-смятам да започна с 4/3 това означава 4П и 3ПЗ нали така? newsm78 или обратното?

Почувствах се длъжна да отговоря.  Има момичета, които се обиждат като не им се обърне внимание - пренебрегнати били, обидени и т.н. 
Не съм ти отговорила, за да споря, а за да съм ти от полза ако нещо не си разбрала  Peace
Получила си и други отговори и дано си се убедила в правотата им.
Схема 4/3 обикновено се прави, за да си на "лек режим" през уикенда - петък, събота и неделя на ПЗ. По-лесно се брои и е по-удобно при излизане, но ако започнеш от утре, няма да ти съвпадне с почивните дни  Confused Можеш да изкараш до края на седмицата ПЗ (5дни) и от понеделник 4/3 --- предложение  Peace
На І-ва страница има линк към книгата (където пише още неща, които ги няма на І-ва страница), а в темите досега сме обсъждали ударния от 10 дни, сиренето Култура, маслините, рачешките рулца, диетичните шоколадчета .... и много се е спорило кое е позволено и кое не е и повярвай ми, чела съм отговорите хиляди пъти.
А и тогава споровете бяха много по-ожесточени - питат пък не вярват.., знаели си те.., чели били.. едва ли не идваха да ни научат  Sunglasses А тези, които са от година-две на режим имат опит от кое се сваля и от кое се задържа и аз им вярвам (но мисля, че те се умориха да пишат едно и също и пак да се съмняват в съветите им).
МИР! Всеки има глава и може да  мисли. Отговаря сам за себе си и не се сърди на никого  Peace
Между другото, към всички нови Дюканки, чест ви прави, че вече сте по-подготвени и не питате очевадни неща  Peace

Mariya82, welcome отново   bouquet  Майзена е царевично нишесте.
______________________________________________________________
До новичките:
Бъдете режимни и използвайте изпитаните рецепти !

До кърмачките:
Бъдете отговорни, прочетете тук!

До всички:
Не забравяйте водата!
_______________________________________________________________

# 422
  • Мнения: 1 280
И аз си мисля,че повече от 5 дни П за 1 вата фаза са достатъчни ...аз започнах от 65,800..на 4 ден кантара ми показа 63,600, и аз вече примирах да видя какво ще ми покаже като мина и 5 ден....ами показа ми същото,пак 63,600..Не,че не съм доволна,напротив,много съм шастлива,но и на мен ми се искаше да дръпна още малко..това доказва,че нещата стават,но не толкова бързо,както ние си ги мислиме. Днес ми е 1 ден от ПЗ,хапнах една малка салатка от марулка към рибата..и сега от стомаха ми се носи "музика"...кър,мър....чак ми е смешно.,но нито нещо ме боли,нищо ми няма,и от както съм започнала режима се чувствам много енергична,спя много добре,само дето ставам....че тази вода дето я наливам...Само си мисля...:"какво ли ще е след месец?Ами след 2-3-4...?" Зазяпвам се по разни роклета,полета  и вече мисленно се виждам в тях...много приятна емоция...

# 423
  • Мнения: 2
Добър вечер!

Аз пак пиша по късни доби  Simple Smile
Но чак сега успях да се прибера и в момента хапвам.
Днес бях с една пола която не съм обличала отдавна и вече не я изпълвам както преди, всъщност никога не ми е стояла така.

Щастлива съм!  newsm44

Лека нощ на всички и дано утре като станете  да имате много минуси!

# 424
  • Мнения: 52


Mariya82, welcome отново   bouquet  Майзена е царевично нишесте.


БЛАГОДАРЯ МНОГО  bouquet
______________________________________________________________
До новичките:
Бъдете режимни и използвайте изпитаните рецепти !

До кърмачките:
Бъдете отговорни, прочетете тук!

До всички:
Не забравяйте водата!
_______________________________________________________________

[/quote]

# 425
  • Мнения: 63
sinq_laguna, с месеци те гледам на балкона  Hug Кога ще слезеш при нас?

# 426
  • София :(
  • Мнения: 215
     Добро утро  Hug
   Изчезна ми някъде помощта за сутрешните екстри и сега пак ще трябва да се потя сама  Laughing
                          
   Пожелавам ви усмихнат, слънчев и спорен ден  Hug
   Да вземете да ме споменете на първа страничка в новата тема ли... newsm78, че като гледам, докато се прибера от работа и ще сте я преполовили, а ми писна от асансьорчето  Embarassed

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 05:57 от mimensita

# 427
  • Мнения: 1 280
Искам да ви питам нещо за водата...аз по принцип съм като камила,изобщо за вода не се сещам..и сега , от както съм на този режим направо се наливам ,защото няма как...едвам стигам до 2 л,понякога и малко отгоре.Чувствам се много подута ,въпреки,че само тичам до 00...До кога ще ми стои така подут тумбака,като аз трябва да си пия вода винаги,завинаги..? Свалям килца,въпреки този проблем,но все пак хич не е приятно,на някоя друга камила като мен,коаято не е пиела по много вода преди,да  и се е случвало да се бори с подут шкембак? Дали по натам ще свикна и това ще се регулира?  Спя си много харно,ама като започна да ставам по 2 пъти на нощ...лелеее...легнала в 23,ставам в 5,30...и на два пъти като стана.... ooooh!
Дали да не спирам с водата към 19-20 часа? - и после пак наново на следващият ден?

# 428
  • София
  • Мнения: 3 090
Добро утро!  Hug
Мерси, Дари  Hug Hug Hug
Пинки  Hug опитай се да не пиеш по много вода наведнъж, а по няколко глътки, за да не ти се подува коремът. Като бях във втора, се опитвах да изпия 1,5 л. вода, което е достатъчно, до към 16-17 ч. После пиех само при жажда и се случваше пак да ставам до 00. Честото пишкане не е само от водата, а също така от протеините. Не си ли забелязвала, че в П дните пишкаш дори повече от ПЗ дните?

# 429
  • Мнения: 34
Добро утро  Hug
Мименситка чудесен резултат  Hug
goguna добре дошла   bouquet Приветствам решението ти да почниш втора фаза. Според мен резултата за удърния ти период е повече от добър и не би трябвало да се оплакваш от несваляне. Свалила си 5 кг от 15 кг а това е много. Вс е пак не може да искаш да свалиш 15 кг за 1 месец. даи си време на кожата да се прибере. Успех  Hug

Пинкито и аз бях така с ставането до ОО през ноща. Пробвай да изпиваш 1.5 вода до към 3 - 4 след обяда а след това пии само когато ти се пие

Доста хора липсват  newsm78 Темата върви доста суха  newsm78 Каде изчезнахте  Thinking

Днес ми е последният ден от третата/ почиваща фаза. Кантара ми вика сутринта + 1 кг  #2gunfire. От утре ще атакувам отново и ще ми трябва Вашата подкрепа  Praynig
Решила съм да се отчитам всеки ден тук(дано не Ви досадя)

На всички (нови и стари както и само четящи)  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

# 430
  • Мнения: 300
mimensita ,както винаги чудесна закуска си ни приготвила!Благодаря!Пия си кафето с вас и бягам на работа.
Отслабващ ден ви желая!!! Hug Hug Hug

# 431
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро! Hug
Минавам набързо, без да съм чела много назад...
Вчера беше втори протеинов ден - нямам промяна. Което означава, че скоро ще имам  Laughing
Нищо за хвалене.
Виждам Кри  Hug
gelinda  Hug
Мименсита, мерси за закуската. Юни някъде изчезна...
Пинкито, не пий вечер вода. То пак ще ставаш, ама поне само 1 път да е. Аз го правя когато не съм пила през деня /има такива моменти/ и тогава компенсирам като се върна - към 18 часа, но то се случва рядко. Hug
mariya82  Hug сега оново и с нови сили! И аз съм така! Grinning  Hug
Много хубав ден на всички, дано имам повече време да почета днес.  Hug

# 432
  • Мнения: 87
Добро утро и от мен!
mimensita   благодаря за кафенцето и за закуската. Hug

Хубав,усмихнат и отслабващ ден на всички  Peace Peace Peace

# 433
  • Мнения: 7
Добро утро, да се разпиша и аз  Simple Smile
mimensita, благодаря, чудесна си! Но наистина, YuNI, къде си?
Видях от вчера минусчета и месечинки, да честитя   bouquet
Да нагушкам сега всички, няма време за поименно, но най-нагушканите си знаят  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
И не мога все пак да пропусна да кажа на goguna, че тук никой не е спечелил от остър тон, а на новите пък съвсем не е от полза, надявам се, че е било инцидентно това, което прочетох.
Gardenia, мила,  Hug, не е тоя поста, вчера писах сутринта, но изглежда съм затворила прозореца, преди да го пратя, беше блокирал компа по едно време. И аз обичам да те чета теб, още повече, че имам допълнителен стимул - снимката в аватара ти  Hug Прекрасно бебе, но то какво да е друго с такава майка  Wink
pink85, как мина купона за рождения ден на мъжлето?  Wink
Аз не свалям и не свалям, вчера 4 литра вода опуках, то кат казало да задържа и няма мърдане. Ноооо няма да е вечно пък. За пръв път от началото на режима леко се дразня и депресирам на тема задържане, но се старая да се успокоявам.
Хубав и отслабващ ден ви желая!  bowuu

# 434
  • Мнения: 5 001
ДобрЮтро  Hug Hug Hug Hug


Кри  Hug Hug Hug Hug Нямаш представа,колко се радвам да те чета ...Много се радвам,че се появи.Надявам се всичко да е наред вече?  Hug Hug Hug Hug Hug Hug


Ох!.....Аз имам една чуденка ....в Трета фаза съм до почти края на юли месец....После се чудя дали да не се върна отново във Втора....Та да се опитам да сваля още малко(ако ми позволи организма)...Вие какво ще кажете,а?  newsm78 newsm78 newsm78
http://www.prikachi.com/users/ilieva/14k.jpg - тази от миналото лято
http://media.snimka.bg/3074/012403071.jpg - тази е от сега


Днес ще похапвам Имамбаялдъ по Дюкански,пилешки пържолки,печени на сух тиган,зелена салата с кисело мляко

П.П. Чугра,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 08:54 от TheNMaster

Общи условия

Активация на акаунт